Sari la conținut

Postări Recomandate

nui nimic,oricind se poate merge la cei doi,dar eu o sa fiu acolo pentru ca o sa ma operez si eu,dar pentru ceva mai vechi,o sa ii spun citeva vorbe de dimineata daca apuc sa il prind in salon dar din cite stiu eu operatiile incep cam dupa ora 9,o sa trec si pe la prietena lui sa vad ce face si sa ii spun sa nu se sperie ca totul e ok,e pe miini bune acolo,atit EA cit si EL,asistentele sunt super pe acel palier.

 

respect si numai bine celor doi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 814
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Alex a vb cu Laurentiu, care este bine cat de cat. Laurentiu a spus ca nu mai tine minte nimic de cand a fost luat de catre ambulanta. Si este suparat pentru prietena lui. Va fi operat la ora 11 de Dr. Sopon, asistat de catre Dr. Fleaca.

Ne va mai spune Alex mai multe detalii dupa ce iese Lau din operatie...ca el este pe Orto

 

Sanatate la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex a vb cu Laurentiu, care este bine cat de cat. Laurentiu a spus ca nu mai tine minte nimic de cand a fost luat de catre ambulanta. Si este suparat pentru prietena lui. Va fi operat la ora 11 de Dr. Sopon, asistat de catre Dr. Fleaca.

Ne va mai spune Alex mai multe detalii dupa ce iese Lau din operatie...ca el este pe Orto

 

Sanatate la toti

cred ca s-a inteles gresit...numele lui e Cosmin ( poate i se mai spune Laurentiu, nu stiu) .... in orice caz bafta multa si lui si lui Alex. Sa se termine totul cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ... imi pare rau sa aud ca se lasa cu operatii si de astea ca nu e placut (din pacate vorbesc din experientza :rolleyes: ), tinem pumnii si capul sus mergem mai departe cumva.

 

Bafta si insanatosire grabnica

 

PS: Vedeti ca de abia a inceput sezonul . . . usor cu cazaturile ca mai e pana in toamna :laugh:

Editat de M I G
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai vorbit si cu altii si s-a stabilit ca joi seara in Tequila (si/sau in Cotton) se vor strange bani pentru Laurentiu si prietena lui.

fiecare da cat vrea si cat poate.

se face lista si se predau banii.

 

 

ok,eu sint pentru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma, unde ne intalnim joi seara?

ca pana acum sunt trei variante - Tequilla, Sala Transilvania si Cotton... :rolleyes:

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din topicul de intilniri,a reiesit ca:

cotton nu are parcare pt moto,deci ramine sala transilvania....daca si acolo nu e deschisa terasa,mergem tot in tequila si apoi mai discutam,nu?

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok asa facem

 

 

 

Ei na! si ce are daca te plimbi si tu la toate locatiile?

AAAAAAAAAA da .La cite beri sugi .......s-ar putea sa nu mai ajungi la ultima :laugh:

Mai degraba esti in pericol din cauza la toaletele .................publice :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes:

atentie!

pericol mare de alcoolizare excesiva...in trei locatii!

moama, ce fain...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

martorii la accident au fost niste biciclisti.

daca este cineva care i cunoaste, va rog, dati un mesaj.

e ffff fffff mportant, pentru ca soferul a declarat ca motocicleta a intrat pe contrasens, si ca...i-a acrosat, CA AVEAU VITEZA MARE...

exista un martor care a declarat ceea ce a vazut, adica faptul ca soferul Passatului a intrat pe contrasens, depasind masina din fata lui, un Audi A6 sau A8, , lovind motocicleta care circula regulamentar!!!!! - ceea ce il scoate pe Cosmin din culpa.

apropos, la analiza politiei, Yamaha lui Cosmin era in neutru.

cam greu de atins viteze mari cand ai becul verde aprins pe bord. si la fel de greu este sa sara din viteza, din a patra in "punctul mort" dintr-o lovitura.

asta nu e numai de la mine, e parerea tuturor motociclistilor cu care am povestit joi, inclusiv cu cei care au ajuns acolo la scurt timp dupa accident.

am auzit ca soferul este fiul proprietarului cabanei Curmatura, deci un tip cu bani.

care nici macar astazi nu a incercat sa ia legatura cu oamenii pe care i-a bagat in spital.

macar sa i intrebe de sanatate.

sa vedem cum va evolua cazul...

deocamdata, Cosmin e operat si e ok, pe cat se poate, iar Vera nu se poate ridica in fund, in pat, decat daca i se sprijina gatul, are dureri si -pur si simplu-e necajita.

ooooooooffffffffffffff...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Intr-adevar, Cosmin e acasa, ca si Vera de altfel....

Nasol este ca la Vera si-au dat seama medicii ca are SI fractura de bazin de-abea dupa 6 zile de la internare.

Mai nasol este ca pe foaia de externare a Verei scrie "vindecat", ceea ce este ori tampenie ori interes ascuns...

Dau azi telefon sa vad ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

martorii la accident au fost niste biciclisti.

daca este cineva care i cunoaste, va rog, dati un mesaj.

e ffff fffff mportant, pentru ca soferul a declarat ca motocicleta a intrat pe contrasens, si ca...i-a acrosat, CA AVEAU VITEZA MARE...

exista un martor care a declarat ceea ce a vazut, adica faptul ca soferul Passatului a intrat pe contrasens, depasind masina din fata lui, un Audi A6 sau A8, , lovind motocicleta care circula regulamentar!!!!! - ceea ce il scoate pe Cosmin din culpa.

apropos, la analiza politiei, Yamaha lui Cosmin era in neutru.

cam greu de atins viteze mari cand ai becul verde aprins pe bord. si la fel de greu este sa sara din viteza, din a patra in "punctul mort" dintr-o lovitura.

asta nu e numai de la mine, e parerea tuturor motociclistilor cu care am povestit joi, inclusiv cu cei care au ajuns acolo la scurt timp dupa accident.

am auzit ca soferul este fiul proprietarului cabanei Curmatura, deci un tip cu bani.

care nici macar astazi nu a incercat sa ia legatura cu oamenii pe care i-a bagat in spital.

macar sa i intrebe de sanatate.

sa vedem cum va evolua cazul...

deocamdata, Cosmin e operat si e ok, pe cat se poate, iar Vera nu se poate ridica in fund, in pat, decat daca i se sprijina gatul, are dureri si -pur si simplu-e necajita.

 

ar fi bine ca biciclistii sa aiba spirit cel putin ''civic'' si sa spuna adevarul despre accident in calitate de martori. cine ar putea, vazand un accident sa stea pur si simplu pasiv si sa nu ajute pe victime? uite ca pe unii ii doare in cot, poate altii nu ar putea dormi noaptea daca ar stii ca cineva sufera si il poate ajuta dar nu a facut-o!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit cu Cosmin si mi-a zis ca la dosar sunt doua declaratii ale martorilor, in favoarea lui, precum si a unui mos care a vazut accidentul de la oarece distanta si care nu zice nici de bine, nici de rau.

asa ca e OK, deocamdata

sa mai vedem in continuare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am auzit aseara de un incident pe drumul spre selimbar. Un Motociclist a lovit un pieton ce traversa neregulamentar. Motociclistul a fugit de la fata locului asadar cred ca nu e grav accidentul. Are cineva detalii? eu nu am gasit nimik pe net.

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este, are doi martori care sustin varianta lui si care sunt dispusi sa depuna marturie si la proces.

jegul ala cu fata de om, adica soferul, inca nu a dat nici un semn de viata...

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi alt carnagiu facut de un TIR ist. dupa ce acum o luna o femeie a fost facuta carne tocata cu mate si sange la P-ta. Cibin, azi in Turnisor langa Mc. Donald's exact la fel carnagiu, un biciclist facut bucati de catre un TIR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi alt carnagiu facut de un TIR ist. dupa ce acum o luna o femeie a fost facuta carne tocata cu mate si sange la P-ta. Cibin, azi in Turnisor langa Mc. Donald's exact la fel carnagiu, un biciclist facut bucati de catre un TIR.

ce are deaface cu Motociclismul? asemenea Posturi le poti face in Tribuna sau ma rog, Free Talk.............

 

mai bine si-ar recunoaste fapta, motociclistul care a fugit de la locul accidentului............

 

apropo, mai nou in Italia gripa porcina se numeste,.............Influenza di Berlusconi.............. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce are deaface cu Motociclismul? asemenea Posturi le poti face in Tribuna sau ma rog, Free Talk.............

 

mai bine si-ar recunoaste fapta, motociclistul care a fugit de la locul accidentului............

 

apropo, mai nou in Italia gripa porcina se numeste,.............Influenza di Berlusconi.............. :moto:

 

hai DRAGA Bimbo in camera alaturata :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai v-am mai rugat si o mai fac -respectati acest topic -folositi-l cand stiti ceva despre un accident .Pentru take careuri si discutii sunt altele-ex clebare atentie la motociclisti etc. decate ori vad un post nou ma grabesc sa vad cine o fi patit ceva.

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...