Sari la conținut

Accident La Feeria - Bucuresti - 04.07.2007


ianachim
 Share

Postări Recomandate

sal

un idiot de taximetrist

a intors de pe cele 2 benzi dintre ikea si brico exact in fata unui suzuki de super moto "dragos"

bravo omului cu bmw gs 650 galben fara nr primul venit care a adus politia de la academie ca bulangii prin telefon nu au vrut sa vina

iar idiotii de la 112 de abia la al 2 telefon cu multa sex oral au trimis salvarea

omul e "ok" la prima vedere

julituri cot, genunchi, glezna cat mingea de hambal dar capul intreg ca avea casaca care era julita

salvarea a venit dupa 15 min de la al 2 apel la 112

si l.au dus la spitalul elias

 

echipajul de politie a venit f tarziu sa faca masuratori ceea ce imi pare o magarie

a trebuit sa mutam moto si masina si au masurat dupa ceea ce nu este ok

trebuia degajata strada dar a fost accident cu victima

 

fratilor daca vedeti unul cazut nu il lasati singur ca vin "colegii" conservarului si "fratii" si nu mai e asa cum a fost si militia o da cotita

 

in caz de accident nu o faceti pe duri " nu ma doare" sunt ok

mergeti la spital si faceti toate controalele si sa plateasca imbecilul care nu se asigura

 

moto e cam varza

am vazut si eu o furca rupta

geanta moarta

si toata partea dreapta dusa

pacat ca nu avea casco

 

daca stiti un avocat motociclist care ne poate invata si me noi cum e cel mai bine sa procedam da.ti pe forum

ca e bine de stiut cand ai astfel de necazuri

foto sa ajung pe seara acasa si voi pune

 

sanatate omului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

sunt baiatul cu drz ul.

va multumesc din suflet pentru ajutor. sper sa nu fie nevoie dar daca aveti vreo problema puteti sa mizati pe ajutorul meu.

In rest sunt bine cateva julituri ( seriase ce-i drept) glezna cu entorsa si un os rupt la laba piciorului.

Inca o data multumesc si aveti grija!!!!!! soferi neatenti sunt la tot pasul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate,recuperare grabnica! Spune-ne si noua cum s-a intimplat ,aveai ceva viteza ,cum ai reactionat ,ce manevre ai incercat ca sa-l eviti daca ai mai avut timp.Trebuie sa tragem ceva concluzii sa invatam ceva din patania ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU merg zilnic pe acolo, si e fff aiurea asfaltul acolo, e plin de capace de canale, care sunt iesite in afara si daca nu esti atent risti sa sari in sus, mai sunt si stradutele adiacente,unde soferi forteaza nota intr-un stil mai ales daca te vede ca vi q motoru, fuga sa iti iasa in fata. mai e si plin de praff de la basculantele alea care trec toata ziua pe acolo. Insanatosire grabnica!!! si spor la reparatii!! sa auzim numai de bine si de excursii frumoase!!! Asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

daca stiti un avocat motociclist care ne poate invata si me noi cum e cel mai bine sa procedam da.ti pe forum

ca e bine de stiut cand ai astfel de necazuri

foto sa ajung pe seara acasa si voi pune

 

sanatate omului

Sanatate multa riderului in primul rand !!!

In al doilea rand nu ai nevoie de avocat ca sa stii ce e de facut in privinta asigurarilor. Totul se face legal, la fel ca la orice accident. O sa aibe nevoie de avocat numai daca ajunge la proces civil pentru daune, dar poate nu va fi cazul.

Sunt multe topicuri pe accidente, unde se explica pas cu pas, ce e de facut in caz de accident, fara ca riderul sa fie vinovat si fara sa aibe casco. Daca nu gasesti, da-mi pm si iti trimit eu linkul sau direct ce ai de facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca i-au luat carnetul fiului de curva (taximetristului). Javrele astea parca merg dupa alta lege fratilor!

Si eu merg des pe-acolo! Aveti grija ca sunt o gramada de cretini care o iau pe interzis sau taie parcarile de parca ar fi la masa pe tarla!

Mai aveti grija si noaptea daca o luati pe-acolo, ca vin 'baietii destepti" sa faca cerculete in zona!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

un idiot de taximetrist

a intors de pe cele 2 benzi dintre ikea si brico exact in fata unui suzuki de super moto "dragos"

bravo omului cu bmw gs 650 galben fara nr primul venit care a adus politia de la academie ca bulangii prin telefon nu au vrut sa vina

iar idiotii de la 112 de abia la al 2 telefon cu multa sex oral au trimis salvarea

omul e "ok" la prima vedere

julituri cot, genunchi, glezna cat mingea de hambal dar capul intreg ca avea casaca care era julita

salvarea a venit dupa 15 min de la al 2 apel la 112

si l.au dus la spitalul elias

 

echipajul de politie a venit f tarziu sa faca masuratori ceea ce imi pare o magarie

a trebuit sa mutam moto si masina si au masurat dupa ceea ce nu este ok

trebuia degajata strada dar a fost accident cu victima

 

fratilor daca vedeti unul cazut nu il lasati singur ca vin "colegii" conservarului si "fratii" si nu mai e asa cum a fost si militia o da cotita

 

in caz de accident nu o faceti pe duri " nu ma doare" sunt ok

mergeti la spital si faceti toate controalele si sa plateasca imbecilul care nu se asigura

 

moto e cam varza

am vazut si eu o furca rupta

geanta moarta

si toata partea dreapta dusa

pacat ca nu avea casco

 

daca stiti un avocat motociclist care ne poate invata si me noi cum e cel mai bine sa procedam da.ti pe forum

ca e bine de stiut cand ai astfel de necazuri

foto sa ajung pe seara acasa si voi pune

 

sanatate omului

 

MARE DOMN .. TOT RESPECTU :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bafta la asigurari, ca sa nu te plimbi de colo,colo intereseaza-te de toate actele de care ai nevoie pe care trebuie sa le duci firmei la care e asigurat taximetristul. Inclusiv acceptul lui de a-ti repara motorul pe asigurarea lui. Stiu ,e aiurea si ai mult de furca ,da se rezolva,multi am trecut prin asta si toti am scos-o la capat.

Editat de disabled_cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

sunt baiatul cu drz ul.

va multumesc din suflet pentru ajutor. sper sa nu fie nevoie dar daca aveti vreo problema puteti sa mizati pe ajutorul meu.

In rest sunt bine cateva julituri ( seriase ce-i drept) glezna cu entorsa si un os rupt la laba piciorului.

Inca o data multumesc si aveti grija!!!!!! soferi neatenti sunt la tot pasul

multa sanatate si recuperare usoara si rapida!!

bafta cu reparatul motorului!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

un idiot de taximetrist

a intors de pe cele 2 benzi dintre ikea si brico exact in fata unui suzuki de super moto "dragos"

bravo omului cu bmw gs 650 galben fara nr primul venit care a adus politia de la academie ca bulangii prin telefon nu au vrut sa vina

iar idiotii de la 112 de abia la al 2 telefon cu multa sex oral au trimis salvarea

omul e "ok" la prima vedere

julituri cot, genunchi, glezna cat mingea de hambal dar capul intreg ca avea casaca care era julita

salvarea a venit dupa 15 min de la al 2 apel la 112

si l.au dus la spitalul elias

 

echipajul de politie a venit f tarziu sa faca masuratori ceea ce imi pare o magarie

a trebuit sa mutam moto si masina si au masurat dupa ceea ce nu este ok

trebuia degajata strada dar a fost accident cu victima

 

fratilor daca vedeti unul cazut nu il lasati singur ca vin "colegii" conservarului si "fratii" si nu mai e asa cum a fost si militia o da cotita

 

in caz de accident nu o faceti pe duri " nu ma doare" sunt ok

mergeti la spital si faceti toate controalele si sa plateasca imbecilul care nu se asigura

 

moto e cam varza

am vazut si eu o furca rupta

geanta moarta

si toata partea dreapta dusa

pacat ca nu avea casco

 

daca stiti un avocat motociclist care ne poate invata si me noi cum e cel mai bine sa procedam da.ti pe forum

ca e bine de stiut cand ai astfel de necazuri

foto sa ajung pe seara acasa si voi pune

 

sanatate omului

 

Pe tine parca te trimite Dumnezeu acolo unde e nevoie de ajutor.Eu iti multumesc inca o data pentru tot.Daca ar fi toti motociclistii ca tine, ce bine ar fi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...