Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vin in buc vineri pana luni...ne vedem pe undeva (dupa aceea definitiv)? :D

eu voi fi in oras in acest vikend, asa ca.... sa va aud motoarele turate pe la mine si sa vezi ce ies din casa

 

Dl Mihai, dvs nu va mai plimbati GS-ul pe la mine prin fatza?

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu voi fi in oras in acest vikend, asa ca.... sa va aud motoarele turate pe la mine si sa vezi ce ies din casa

 

Dl Mihai, dvs nu va mai plimbati GS-ul pe la mine prin fatza?

 

 

Pe la tine pe unde ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las ca aflu eu sa vezi ce burout si plafoane fac prin fata locuintei tale .... :P

asta numai daca imi vezi GS-ul in parcare, altfel n-are rost sa trezesti vecinii sa mi-i pui in cap.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu voi fi in oras in acest vikend, asa ca.... sa va aud motoarele turate pe la mine si sa vezi ce ies din casa

 

Dl Mihai, dvs nu va mai plimbati GS-ul pe la mine prin fatza?

e nu...mai trec si eu din cand in cand......dar nimeresc numai la ore d-astea cand nu sunteti pe acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :P

Da, ca sunt ba in restaurare, ba in reparatie, dezmembrate :baubau:

Dar lucrez acum la un chopper bike frumos pe care abia astept sa-l scot la plimbare cat de curand :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem in seara asta la o berica 0% alcool ?:banana:

Bine-ar fi, numai ca e ajung pe la ora 21 in oras, si voi avea si treaba de facut apoi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti azi sa mancam ceva, pe la 16:00. Kawalin zicea ceva de o pizzerie langa Universitate iar in zona e si Excalibur.

Care va bagati?

Not enough minerals, ca as veni :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow s-a mai inviorat topicul de cand nu am mai intrat.

 

din pacate eu tot fara cal sunt pt inca ceva vreme. pt cei ce nu stiu inca, probleme la cardan = iei in bratze volan.

 

... ne auzim/vedem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow s-a mai inviorat topicul de cand nu am mai intrat.

 

din pacate eu tot fara cal sunt pt inca ceva vreme. pt cei ce nu stiu inca, probleme la cardan = iei in bratze volan.

 

... ne auzim/vedem!

 

 

Cred ca il schimbam noi doi mai repede in fata blocului. Ce dracu ii faci, ca se termina sezonul si iei in bratze pu..sca.

Trage de ei sa se miste mai cu talent ca o sa ne auzim/vedem in decembrie.

 

 

La Predeal cred ca merg si eu, vedem atunci cine merge, cand plecam, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca il schimbam noi doi mai repede in fata blocului. Ce dracu ii faci, ca se termina sezonul si iei in bratze pu..sca.

Trage de ei sa se miste mai cu talent ca o sa ne auzim/vedem in decembrie.

 

 

La Predeal cred ca merg si eu, vedem atunci cine merge, cand plecam, etc.

Bai, sa va puna naiba sa nu imi ziceti, la Predeal ramanem cu cortul, da? Asa in stilul Brasov sau Azuga anu trecut :laugh:

Pana atunci, weekendul asta e Miss Moto in Otopeni sambata, asa ca poate veniti si voi: cu masina sau motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, sa va puna naiba sa nu imi ziceti, la Predeal ramanem cu cortul, da? Asa in stilul Brasov sau Azuga anu trecut :)

Pana atunci, weekendul asta e Miss Moto in Otopeni sambata, asa ca poate veniti si voi: cu masina sau motorul.

Buna idee, si poate se gaseste si pt mine un loc in masina spre Otopeni, ca nu pot sa vin singur, asa :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, sa va puna naiba sa nu imi ziceti, la Predeal ramanem cu cortul, da? Asa in stilul Brasov sau Azuga anu trecut :laugh:

Pana atunci, weekendul asta e Miss Moto in Otopeni sambata, asa ca poate veniti si voi: cu masina sau motorul.

 

Azi am anuntat ca vreau liber pe 10,11,12 si s-a rezolvat. Putem pleca de vineri, sa prindem toata distractia.

Dar daca stau bine sa ma gandesc, decat sa dorm langa saltea, as prefera o camera, cel putin am dormi in aceleasi conditii, nu Raven?

La ce ora incepe miss moto?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am anuntat ca vreau liber pe 10,11,12 si s-a rezolvat. Putem pleca de vineri, sa prindem toata distractia.

Dar daca stau bine sa ma gandesc, decat sa dorm langa saltea, as prefera o camera, cel putin am dormi in aceleasi conditii, nu Raven?

La ce ora incepe miss moto?

:laugh: Trebuia sa te iei de mine iar...Da mai, eu sunt libera asa ca pot pleca de vineri, vorbeste si cu Kawa, Draku... Dar s-ar putea sa am o rugaminte la tine si daca ma ajuti iti dau salteaua mea cu totul! :)

Miss moto naiba stie...revin cu info, cred ca in jur de 8

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...