Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La ce ora ai plecat, la ce ora ai ajuns inapoi, cu ce viteza ai mers si cat de frig ti-a fost?

... ca m-as duce si eu weekendul asta. :)

9.30 plecat pe drumu vechi spre calarasi - ceata maxima 80 - 120 ca nu se vedea mai nimic. renuntat la ideea de trecut cu bacul din cauza cetii si facut stanga prin calarasi pana la autostrada - trecut pe pod. in dobrogea soare si frumos viteza 100 - 170, mai mult spre partea superioara. 1 si ceva in vama. stat nitel acolo, retur, haleala la carciuma in constanta apoi autostrada pana in bucuresti. toata autostrada vizibilitate 50m - viteza intre 100 si 160 - in functie de cate stopuri vedeam in fatza (in ceata ajuta sa vezi ca reprer :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
salut la toata lumea,as incepe si eu sezonul dar nu am ITP,cineva spunea de un service la pod Colentina care facea si ITP la Moto,daca aveti o adresa exacta,v-as fi recunoscator,bafta si asfalt uscat

Este un service care face ITP dupa podul Fundeni (adi star ...cred) si mai este unul pe str. Hortensiei/Moroieni.

Hortensiei este str. din dreapta statiei MOL Colentina, spre Carrefour.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem soricei man... asta e shobolan de-i zice dezu :) :)

 

Ideea era ca nu am mai dat ochii cu voi de ceva vreme dar nu e problema .. vine caldura , am sa mai dau o tura prin vechiul meu cartier sa va scot de la naftalina. :cheers: :)

 

Traim, traim, sobolan sef :) Esti gata de plimbare?

 

Copile ... tu nu ai teme de facut ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea era ca nu am mai dat ochii cu voi de ceva vreme dar nu e problema .. vine caldura , am sa mai dau o tura prin vechiul meu cartier sa va scot de la naftalina. :cheers: :)

 

lasa dezule ca a veni ea si vremea noastra... n-are cum sa mai fie mult... cum iese ghiocelu cum ieshim si noi sa ghiocim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copile ... tu nu ai teme de facut ?

Haha, is batraan mah, ce teme? Gata tineretea, gata teme, gata distractia :cheers:

 

De curiozitate, ti-ai facut compresia la moto?

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am iesit asa de cateva ori ... e ca frig..da merge, si ture scurte doar asa cat sa aud motoru si sa-mi satisfac placerea :crack:

 

 

loganeeeee ce mai faci coaneeeee :laugh: cand era cald ne vedeam pe strada fara sa vrem, acu` nu te-am mai vazut/auzit de luni de zile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ne adunam in stilul urmator:

 

cand se strang 1-2-9 si vor sa plece in locatia X, se scrie pe forum, si cine vrea vine.

asa ca salut! si daca urmaresti forumul sper sa te vedem calare :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne adunam in stilul urmator:

 

cand se strang 1-2-9 si vor sa plece in locatia X, se scrie pe forum, si cine vrea vine.

asa ca salut! si daca urmaresti forumul sper sa te vedem calare :rolleyes:

 

Ma primiti si pe mine? :cheers:

Se pune daca am lucrat in colentina? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, ma bucur sa va cunosc. Stau in Teiul Doamnei si sunt un fericit incepator ce n-a ratat nici o zi cat de cat mai insorita din octombrie si pana acum. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...