Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma mut ACASA'n D na Ghica ,ma primiti in familie ?:rock: :rock:

Normal ca DA.

Crezi ca toti care stau in cartierul asta au buletin de Tei ?

C ya prin zona! :P

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca DA.

Crezi ca toti care stau in cartierul asta au buletin de Tei ?

C ya prin zona! :P

L am avut pe Tei ...l am schimbat pe Ag,dar o sa l reschimb pe tei:D :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma mut ACASA'n D na Ghica ,ma primiti in familie ?

Ha, ce tare, te muti acasa....Ca idee io m-am nascut in PItesti si acasa e Colentina, iar tu acum faci invers :P

Bun venit

 

Nu conteaza pe ce e, ci faptul ca existam

Poate ne vedem pe la Apasu sau pe la plimbari.

Ha, deci sa inteleg ca petreci vremea pe la maretul Apas?Eu tre sa ajung sa-mi caut iar geaca uitata cu ceva vreme in urma...

Vad ca ai semnatura cu prietenii din Chopper Academy...esti in club?Nu i-am mai vazut de ceva vreme, dar momentan plec la Galati pt vr-o doua saptamani iar apoi poate imi fac timp si fonduri sa mai ies...

 

Oricum, vine Miss Moto cu pasi repezi si poate ne gasim mai multi Colentinari pe acolo :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ce tare, te muti acasa....Ca idee io m-am nascut in PItesti si acasa e Colentina, iar tu acum faci invers :rock:

Bun venit

 

 

Ha, deci sa inteleg ca petreci vremea pe la maretul Apas?Eu tre sa ajung sa-mi caut iar geaca uitata cu ceva vreme in urma...

Vad ca ai semnatura cu prietenii din Chopper Academy...esti in club?Nu i-am mai vazut de ceva vreme, dar momentan plec la Galati pt vr-o doua saptamani iar apoi poate imi fac timp si fonduri sa mai ies...

 

Oricum, vine Miss Moto cu pasi repezi si poate ne gasim mai multi Colentinari pe acolo :rock:

Nu tati....yo m am nascut in tei-colentina la 25 ani m am mutat in pit si acum revin la origini :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tati....yo m am nascut in tei-colentina la 25 ani m am mutat in pit si acum revin la origini :rock: :rock:

Haaa, chemarea strabunilor :D

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la Apasu mergem in fiecare weekend, iar cei din club (Chopper si Speed Academy) suntem nelipsiti. Eu merg in fiecare weekend acolo, in timpul saptamanii mai rar.

Cu siguranta ne vedem la Miss Moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar tot nu mi ati spus unde sau ce e Apasu :P

Apasu e o carciuma de motoristi detinuta de Apasu, in regie, langa restaurantul Pui de urs, sau langa campusul Politehnica....barurile moto, inclusiv Apasu au subforumurile lor separat la threadu Intalniri si evenimente, unde se anunta diverse, inclusiv locatia :rock:

 

Iar ce ziceam de miss, pt cei care poate n-au prins anunt si aici:

 

27 iunie:

/index.php?showtopic=349593

:rock:

 

Pe la Apasu mergem in fiecare weekend, iar cei din club (Chopper si Speed Academy) suntem nelipsiti. Eu merg in fiecare weekend acolo, in timpul saptamanii mai rar.

Cu siguranta ne vedem la Miss Moto.

Super...poate mai ajung pe la Apas si pana in Miss...ca n-am mai fost de la party-ul Chopper Academy, unde m-am sifonat destul de bine :D Plus ca tre sa vb cu el si ref la un site al unei campanii pro restaurare oldtimere al carei afis mi l-a si pus pe pereti...e cu o motoreta rosie, micuta :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apasu e o carciuma de motoristi detinuta de Apasu, in regie, langa restaurantul Pui de urs, sau langa campusul Politehnica....barurile moto, inclusiv Apasu au subforumurile lor separat la threadu Intalniri si evenimente, unde se anunta diverse, inclusiv locatia :rock:

 

Iar ce ziceam de miss, pt cei care poate n-au prins anunt si aici:

 

27 iunie:

/index.php?showtopic=349593

 

 

 

Super...poate mai ajung pe la Apas si pana in Miss...ca n-am mai fost de la party-ul Chopper Academy, unde m-am sifonat destul de bine :D Plus ca tre sa vb cu el si ref la un site al unei campanii pro restaurare oldtimere al carei afis mi l-a si pus pe pereti...e cu o motoreta rosie, micuta :P

 

 

ORL tati dau yo berea :P :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar acolo sa ne intalnim, ca in cartier vad ca n-avem sanse, desi e mult mai aproape.

:P :rock:

Eu abia ieri am pus mana pe carje si am trecut putin pe la Bikers aka Ursu....

Apoi mi-am rupt mainile cu carjele, am facut juma de km in 2 ore, cu pauze si injuraturi, dar asta e...dupa 5 sapt scap :P

 

Dar nu intra zilele in sac, scumpa doamna :D E timp, si cum zicea magul lui Tolkien, fiecare face ce crede de cuviinta cu timpul ce i-a fost acordat, iar eu am ales sa fac prostii si sa stau in ghips :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar acolo sa ne intalnim, ca in cartier vad ca n-avem sanse, desi e mult mai aproape.

:P :rock:

 

 

Pei era un bar "la motoare" pe bulevardul ghica tei ......dar nu au mai venit oamenii....

Cocalari,manele,unii s au lasat ca si au intemeiat familii altii s au stins....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ORL tati dau yo berea

Merci merci...o sa ma recunosti acolo, ca vin carjat :P

 

Pei era un bar "la motoare" pe bulevardul ghica tei ......dar nu au mai venit oamenii....

Cocalari,manele,unii s au lasat ca si au intemeiat familii altii s au stins....

Da...asa e, asta-i mersul firesc al vietii....si la faza cu stinsul, consecintele acestei pasiuni... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pazea.,...ZIDU pandeste :rock:

 

Asa bre, sa mai tinem si topicul asta sus, ca au fugit aproape toti colentinarii de pe forum :P Poate reintra, asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pazea.,...ZIDU pandeste :rock:

 

Asa bre, sa mai tinem si topicul asta sus, ca au fugit aproape toti colentinarii de pe forum :P Poate reintra, asa...

 

 

Sincer eu nu stiu ce sa fac ca tre sa ma impart in doua ...eu colentina iubi berceni :rock:,iar baby(kawa) este a noastra :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer eu nu stiu ce sa fac ca tre sa ma impart in doua ...eu colentina iubi berceni :rock:,iar baby(kawa) este a noastra :D

Pai e simplu, mobra voastra o tineti de plimbare serioasa, va luati doua scutere mici, si va plimbati ca bezmeticii impreuna :rock: CUm am facut eu acum ani de zile, pe vremea cand eram un tanar amorezat...am luat doua clasice pt plimbari de suflet impreuna cu persoana iubita, ambele motorete micute....

Ce vremuri :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e simplu, mobra voastra o tineti de plimbare serioasa, va luati doua scutere mici, si va plimbati ca bezmeticii impreuna :D CUm am facut eu acum ani de zile, pe vremea cand eram un tanar amorezat...am luat doua clasice pt plimbari de suflet impreuna cu persoana iubita, ambele motorete micute....

Ce vremuri :moto:

pe cineva cu un garaj sau o curte de tinut motoru stii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe cineva cu un garaj sau o curte de tinut motoru stii ?

Da, dar deja tin eu 3 rable la el si ii mai duc una, mi-e jena :D SI n-are garaj, ci o sandrama in spatele curtii, unde mai mesterim...e cam departe de tine, in Andronache...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar deja tin eu 3 rable la el si ii mai duc una, mi-e jena :D SI n-are garaj, ci o sandrama in spatele curtii, unde mai mesterim...e cam departe de tine, in Andronache...

 

 

Atunci o sa iau neaparat o alarma si un lantz...k am vazut ca n iubitul si pitorescul nostru cartier inca se mai da cu jula :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...