Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

:laugh: Trebuia sa te iei de mine iar...Da mai, eu sunt libera asa ca pot pleca de vineri, vorbeste si cu Kawa, Draku... Dar s-ar putea sa am o rugaminte la tine si daca ma ajuti iti dau salteaua mea cu totul! :)

Miss moto naiba stie...revin cu info, cred ca in jur de 8

 

Imi dai salteaua cu tot cu ocupanta??? Fac orice, doar sa ceri!

Se anunta multi la miss moto? Sa bat drumul pana acolo si sa nu gasesc un colt de masa sa tin si eu un pahar e de porc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi dai salteaua cu tot cu ocupanta??? Fac orice, doar sa ceri!

Se anunta multi la miss moto? Sa bat drumul pana acolo si sa nu gasesc un colt de masa sa tin si eu un pahar e de porc.

:laugh: La prima parte vorbim face 2 face...eu iti dau un deget tu iei toata mana...

Mai daca o sa ploua nu o sa vina multi, noi venim cu masina, eu zic ca merita...macar for fun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: La prima parte vorbim face 2 face...eu iti dau un deget tu iei toata mana...

Mai daca o sa ploua nu o sa vina multi, noi venim cu masina, eu zic ca merita...macar for fun...

 

Daca nu e degetul cu pricina, se cheama ca tu ai inceput, asa ca nu pot fi acuzat de nimic.

In functie de vreme si preferintele pasagerului vin si eu cu masina, dar daca e full nu stau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu e degetul cu pricina, se cheama ca tu ai inceput, asa ca nu pot fi acuzat de nimic.

In functie de vreme si preferintele pasagerului vin si eu cu masina, dar daca e full nu stau.

Breeeee...ia-ma si pe mine daca mergi la party azi :laugh: Un ghips ma tine in imposibilitatea de a merge pana acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca merg cu masina te iau. Te sun mai tarziu.

Bre, nu te-am vazut pe acolo...pacat ca n-ai venit, a fost fain...Damn, e ora 5 dimineata, acu am aterizat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, nu te-am vazut pe acolo...pacat ca n-ai venit, a fost fain...Damn, e ora 5 dimineata, acu am aterizat :laugh:

 

Mi-a fost lene sa mai vin si aveam chef sa beau ceva, asa ca am ramas acasa si m-am luptat cu un vin rosu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se apropie intrunirea de la Predeal de pe 10-12 iulie.

Eu mi-am luat liber pe 10 ca sa pot pleca cu cortul acolo.

Astept doritori si daca mai sunteti sa stabilim o ora de intalnire si o locatie.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Sunt Adi 25 de ani si 7 de motociclism si stau vis-a-vis de Spitalul Colentina am un Srad de 750 (numita de nevasta 'Milka').Am si in Tei chiar daca pt o perioada mai scurta.Imi pare bine sa vad ca exista si la mine in zona o gasca.Salutari si asfalt uscat.

 

Ps: postati si voi cand va vedeti ca sa stie si omu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Sunt Adi 25 de ani si 7 de motociclism si stau vis-a-vis de Spitalul Colentina am un Srad de 750 (numita de nevasta 'Milka').Am si in Tei chiar daca pt o perioada mai scurta.Imi pare bine sa vad ca exista si la mine in zona o gasca.Salutari si asfalt uscat.

 

Ps: postati si voi cand va vedeti ca sa stie si omu'.

Salutare si bun venit aici...

 

Pai noi suntem foarte activi...cei mai activi...singura si ultima data ne-am vazut acum un an :laugh: Ceva mai organizat, asa...

 

In rest, ne gasim prin diverse locatii, din greseala :D Poate o sa mai iesim, da eu va parasesc, ca ma mut curand...in afara bucurestiului...da tot aici o sa-mi fac veacul, in da hood

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pleaca vikendul asta la mare in Vama (campare).

Este grup moto care se strange la primul MOL de pe autostrada maine la ora 10.

Eu plec tot maine , dar dupa munca.

Cine vrea sa mearga este bine-venit printre noi.

c ya :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am intalnit cu ei la intoarcere pe A2 si am mers impreuna de la Fetesti pana acasa. Pacat ca am avut alte planuri. Simi suntem vecini?

Buna, da suntem vecini si ma bucur tare.

:lol:

sper sa ne mai intalnim. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu (Stefan cel Mare, langa Circ), m-am dat 2 ani pe scutere(aprilia sonic si rally-negru cu toba fisurata ), intr-o saptamana cu permisul in buzunar, calare pe o moto de 150cc.

Daca va adunati pe undeva, anuntati-ma si pe mine ID ymess: matran_vlad_shtefan

 

 

Bafta! :angryfire:

Si in sfarsit revin dupa un an si ceva pe topic, cu permisul luat de atunci si cu motorul luat de saptamana trecuta. Care motor a cam crescut la cilindree, a cam dat-o in 636cc :wave: cam obositoare dar merge!

Daca se anunta iesiri, de orice culoare, dati un semn! ymessul nou: v.matran si tel: 0761 339 039 :moto:

 

 

Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simi erai cumva cu aia de la choper academy in benzinarie?

daca da eu eram cel cu camasa albastra..si nu eram cu motor ...:angryfire:

Da, eu eram

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...