Sari la conținut

cum se pozeaza un adevarat pilot


bhairava
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

"Cand eram mai mic" si ma gandeam sa incerc si eu genul asta de mers pe motor (scuter in cazul meu) ma gandeam sa imi pun IF YOU CAN SEE THIS, I'M DOING A WHEELIE :crack: pe "burta" la scuter.

Editat de wabit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cand eram mai mic" si ma gandeam sa incerc si eu genul asta de mers pe motor (scuter in cazul meu) ma gandeam sa imi pun IF YOU CAN SEE THIS, I'M DOING A WHEELIE :D pe "burta" la scuter.

 

 

sau mai bine ...

If iu chen si zis ... aim sorry ai didant si iu...

 

:crack: :crack: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Uite si cum se pozeaza o adevarata ... :lol:

 

Si ptr. toti chopper-istii, asa sper sa aratati la batranete :angryfire: ( cand e tanara nevasta sa arate k cea din prima poza :blbl: :goodposting: )

post-9115-1144227953.jpg

post-9115-1144228156.jpg

post-9115-1144228167.jpg

Editat de Nazi | SchutzStaffel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si cum se pozeaza o adevarata ... :box:

 

Si ptr. toti chopper-istii, asa sper sa aratati la batranete :blbl: ( cand e tanara nevasta sa arate k cea din prima poza :lol: :goodposting: )

super gagica ma asa da :angryfire: dar ma abtin cu partea aia de batranete . felicitari lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cand eram mai mic" si ma gandeam sa incerc si eu genul asta de mers pe motor (scuter in cazul meu) ma gandeam sa imi pun IF YOU CAN SEE THIS, I'M DOING A WHEELIE :goodposting: pe "burta" la scuter.

Sunt niste filme "underground riders" in care in general se merge cu motorul pe o roata (la intamplare, alegerea e a lor fatza sau spate...cred ca baietii nu au nevoie de 2) iar unul dintre protagonisti are un tricou pe care scrie:

"keep looking, I might do a trick"..apropos de ce spuneai tu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stressLP carenele asa rotunde is des folosite la moto de curse de 125 si 250 cc

da latimea cauciucului nu prea arata a fii de la un 2t micut, nici tevile de esapament, care is putin prea late pt un 2T micutz...

 

Parerea mea :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...