Sari la conținut

B-40-LEM


Thomas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 93
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa vedeti faza saptamana trecuta...

mergeam cu Guzzu lejer eram relaxat.... nu aveam mai mult de 40.. de la parc la Cismigiu pe liniia de tramvai pe Cobalcescu in sus...... aglomeratie de masini parcate pe strada aia si nu stii care cum vrea sa iasa din parcare, asa ca e recomandat sa mergi incet... (trec pe acolo aproape zilnic), cand unu cu un BMW nou ceva gen M3 ssau whatever... desi avea supersuficient loc pe banda lui .... se baga pe banda mea pe contrasens... nici el nu avea viteza..... cred ca tot vreo 30-40 ... super lejer... bai si ce dreaq s-o fi gandit el... ca hai sa-l sperii pe asta... si vvenea spre mine... io m-am bagat mai in dreapta cat de mult posibil si ala tot nika... am franat instant si practic am oprit ca nu aveam viteza deloc.... si ala atunci ma ocoleste (la 1-2 m de mine) si pleaca cu scartz mai departe.... io incerc sa intorc (stiind ca am lantzu cu care leg motoru in buzunar) numai ca nu am reusit sa fac mare lucru ... ca mai veneau masini de pe contrasens... si nu am intors destul de repede... dar m-a scos din pepeni si ma gandeam ca i-ar sta bine cu un model de lantz cu lacat mare chinezesc Victory pe parbriz....

 

pana mea... intimidare.... da-o drreq ca nu stii peste cine dai....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La astia cu genu' asta de masini nu poti sa stii niciodata peste cine dai... taica-miu s-a trezit o data cu un pistol in nas pentru ca nu a facut los suficient de repede unuia modelu' asta (M3, CLK sau ...).

Cat despre lant eu ma gandesc foarte serios sa-l tin pe ghidon!

Si tot la capitolul asta cu intratul in fata acum vreo luna pe o strada pe care desi nu avea voie circula o caruta si eu se intampla sa vin din sens opus m-am trezit cu un bici in fata ochilor de la nenea carutasu'...

:yikes: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu vreo doi ani am intrat intr-o discutie cu un tigan carutas (fiare vechi) la mine in fata blocului si a indrasnit sa agite biciul spre mine: bilantul: biciul confiscat - obiect delict, tigan legat cu haturile calului de gat - destul de strans, dus asa legat in pas de usoara alergare la circa 5 politie - cam 1,5 km si predat la baieti care bateau si la masina, si manual. Noroc cu vecinii care au sarit ca-l spitalizam pe loc. A, sa nu uit, erau 4 in caruta, care s-au imprastiat instant cand a inceput livrarea de pumni si picioare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu vreo doi ani am intrat intr-o discutie cu un tigan carutas (fiare vechi) la mine in fata blocului si a indrasnit sa agite biciul spre mine: bilantul: biciul confiscat - obiect delict, tigan legat cu haturile calului de gat - destul de strans, dus asa legat in pas de usoara alergare la circa 5 politie - cam 1,5 km si predat la baieti care bateau si la masina, si manual. Noroc cu vecinii care au sarit ca-l spitalizam pe loc. A, sa nu uit, erau 4 in caruta, care s-au imprastiat instant cand a inceput livrarea de pumni si picioare.

:D ai o bere de la mine!

Pardon, chiar doua!

Vecinii tai, au in schimb o bila neagra. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas ma bagi in belea !

Motorul e pe numele meu!

Poate vine ala la mine la usa ... sa-i mai dau o bataie ! :D :yikes: :baldy: :angry: :hurt: :box:

Nu prea aratzi a om violent daa.. se pare ca aparentzele iseala!

Bine ca nu ai patzit nimic !

Pentru asemenea cazuri bataia e leacul indicat !

bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai plateste-ti amenzile sa-l radiezi :yikes: Anyway, daca iti apare cineva la usa, trimite-l la a mea, ca e de fier :baldy: Da' stai linistit, nu mai era nimeni pe strada in spate si oricum a intins-o inaintea mea.

P.S. Y.msg. ai doar ca sa te lauzi sau sa mai si intri ? :D

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am acum 8 000 000 amenzi !

Astept sa ma ia la curatzenie prin oras!

Mai lasa-mi si mie nr tau ! Vii astazi la arc ?Sa-ti aduc si vopseaua aia poate nu o sa ai nevoie da e buna !

NU am timp sa intru pe yahoo sint la munca in mare parte a timpului !

 

P.S. Si eu am usa metalica da o las deschisa sa intreeeee HoHo Haaa haaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu vreo doi ani am intrat intr-o discutie cu un tigan carutas (fiare vechi) la mine in fata blocului si a indrasnit sa agite biciul spre mine: bilantul: biciul confiscat - obiect delict, tigan legat cu haturile calului de gat - destul de strans, dus asa legat in pas de usoara alergare la circa 5 politie - cam 1,5 km si predat la baieti care bateau si la masina, si manual. Noroc cu vecinii care au sarit ca-l spitalizam pe loc. A, sa nu uit, erau 4 in caruta, care s-au imprastiat instant cand a inceput livrarea de pumni si picioare.

Dane,

 

chiar daca te urasc pentru ca omori animale si pentru ca faci afaceri cu guvernul pe banii nostrii,

 

cu chestia asta de mai sus :D incepi sa-mi devii simpatic :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de une drq le scoateti ma p-astea cu desenele animate pe forum, ca-s haioase.

Aia cu banii nostrii sunt de la UE. Chiar se poate zice ca primim spaga !!!!!! la nivel national !!!!! asa sa ne ajute dzeu mai mereu !!!! (na ca a iesit si de-un vers, sunt deja gainusa de la carcotashi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah nu mai terminatzi odata cu postul asta ca devine obositor si plictisitor.

:D

Ma scuzi ca te intreb. Dar te obliga cineva sa citesti un post ? Sau nu mai stii sa te dezabonezi de la notificarile pe e-mail ?

 

Ca nu te pricep. :yikes:

 

Nici mie nu imi plac anumite posturi, dar nu ma duc acolo sa fac scandal ca "Hai mah terminati ca mie nu-mi place" Fiecare e liber sa faca exact ce/cand/cum doreste, atata timp cat nu afecteaza pe cel de langa, nu ?

 

Parerea mea. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
@ wizzie : cred ca nu esti cel mai in masura sa vorbesti despre lucruri obositoare si plictisitoare , Mr "50 de posturi pe minut cu max 2 cuvinte fiecare"!

you wish that! mr 1 post pe luna fara sens

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa facem un poll sa vedem care posteaza mai fara sens , ce zici nenea Wizzie?

:yikes:

Stii , unii mai au si alte chestii de facut decit sa-i plictiseasca / enerveze pe altii pe forum.Stiu ca e un secret pentru tine asta , a avea ceva de facut. :baldy:

De fapt am vazut ca ai o activitate preferata : sa te certi cu diversi pe diverse topicuri. :D Daca esti masochist ...keep it going , man.Entertain me , please!!

Exista la majoritatea persoanelor acea parte a creierului care iti spune cind sa te opresti , care te avertizeaza ca intri in niste discutii carora nu le poti face fata.La tine e foarte atrofiata aria asta.

 

Scuze pt. offtopic.Din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...