Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

bravo vad ca si tu esti atent la ce citesti si nu scri numai asa sa scri.....motociclist mic ce esti tu :rolleyes:

mai bine te abti ca vad ca nu stii sa scrii ... cred ca ai vrut sa zici ca scriu numai asa sa scriu... adica sa ma aflu si eu in treaba

defapt nu scriu doar asa sa ma aflu in treaba...imi zic parerea mea si nu ling pe nimeni in kur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vezi c mai e si Rudi , recomand :banana: la ,,meserie'' nu il ia NIMENI in Oradea

Imi trimite si mie cineva in SMS nr de tel al lui Rudi ? (sau si pe forum). Nr meu : 0745-358511

Mersi anticipat ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine te abti ca vad ca nu stii sa scrii ... cred ca ai vrut sa zici ca scriu numai asa sa scriu... adica sa ma aflu si eu in treaba

defapt nu scriu doar asa sa ma aflu in treaba...imi zic parerea mea si nu ling pe nimeni in kur.

Acuma ne atacam asa pe fatza?Cine pe cine linge in poponeata sau despre ce vorbim?De fapt iara ma agit degeaba....mai cauta ceva poze sau ceva tutoriale si posteaza la greu nu cumva sa ramai in urma...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe :rolleyes:

iarasi atacuri gen: PITBULL, sarim direct la gatul celuilalt :kali: fara nici un rost :banana: iar pana cand voi postati pe forum niste sentimente eu pe toti va salut, va fac cu faru sau claxonu pe drum.

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe :rolleyes:

iarasi atacuri gen: PITBULL, sarim direct la gatul celuilalt ;) fara nici un rost ;) iar pana cand voi postati pe forum niste sentimente eu pe toti va salut, va fac cu faru sau claxonu pe drum.

 

Asfalt uscat.

Adevarat!! :kali: nu isi au rostu posturile de jenul.....dar cateodata nu ma pot abtzine ......sory daca am jignit pe careva... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma ne atacam asa pe fatza?Cine pe cine linge in poponeata sau despre ce vorbim?De fapt iara ma agit degeaba....mai cauta ceva poze sau ceva tutoriale si posteaza la greu nu cumva sa ramai in urma...!

hai ca esti chiar nechibzuit...am mai facut un post :rolleyes:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca afli ceva detalii cand trece omu prin oras pe la noi plz posteaza pe forum info. (nu a scris data sau macar ceva concret cand trece paici)

Ms mult.

 

eu azi ma duc s-o ridic pe-a mea!

le-a lasat la sora lui aici in Oradea, nu stiu sincer cite mai are :scratch:da aflu azi dupa 17 incolo.

dati va rog PM cei care mai vor prelate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ma puteti ajuta cu urmatoarele filme?:

 

West Coast Extremes Generation

Street Racers

Las Vegas Extremes 4- Vegas Knights

Hells Angels of Wheels

Easy Rider

Harley Davidson and the marlboro man

Lock`n load

Cold as steel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint curios sa vad culoarea RF-ului, n-a venit inca, domnu' Aleck :banana: ?!

:rolleyes:

 

pe sfarsitul saptamanii viitoare ajunge cu poketbiku lui alek

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grrrrrrrr!!! Las' ca vedeti voi! Un suc in seara asta, ceva? Biliard? Bowling? :rolleyes:

 

noi bagam o invarteala in oras cu bicicletele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...