Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

My new BABy

 

post-16179-1224706446_thumb.jpg post-16179-1224706464_thumb.jpg post-16179-1224706496_thumb.jpg

 

La RAR m programat in 16 Decembrie :D

Baaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :blink: Ti-a si venit? Moamaaaa...ce misto arata! Nu-mi vine sa cred! :rusinica: Cand mi-o dai la o tura? :moto:

E bestiala man! Sa te poarte sanatos! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prognoza meteo pe următoarele 6 luni

Ne aÂşteaptă o iarnă lungă Âşi călduroasă. Cel puțin în sudul Âşi sud-estul țării. AÂşa arată previziunile specialiÂştilor de la Administrația Națională de Meteorlogie.

Nu va lipsi nici zăpada, iar temperaturile se vor înscrie în limitele normale, specifice perioadelor prognozate. Nici precipotațiile nu se vor abate de la normal, astfel că România nu se va confrunta, cel puțin până în martie, cu inundații sau alte fenomene extreme.

 

În noiembrie, temperatura se va înscrie în limitele prevăzute. În jurul datei de 24 noiembrie, vom avea parte d eprima ninsoare. Vor cădea între 40 Âşi 60 de litri pe metru pătrat de precipitații.

 

Decembrie ne aduce temperaturi de la -2 la 2 grade Celsius, cu precipitații de 43.2 litri pe metru pătrat. În ianuarie, temperaturile mai scad cu câteva grade, înregistrându-se între -4 Âşi -2, cu o medie climatologică de -3 grade Celsius. Precipitațiile vor atinge 40-60 de litri pe metru pătrat.

 

Februarie se înscrie Âşi ea în limitele normale. Vor cădea între 40 Âşi 60 de litri pe metru pătart de precipitații. AceeaÂşi situație Âşi în martie Âşi aprilie, unde temperaturile Âşi precipitațiile se vor înscrie, de asemenea, în limitele climatologice. sursa:Antena3.ro

 

 

sigur prima zapada o sa ne ia prin surprindere ... din nou

 

ti ai schimbat locul de munce?

lucri la IMMH?

:rusinica:

 

My new BABy

 

post-16179-1224706446_thumb.jpg post-16179-1224706464_thumb.jpg post-16179-1224706496_thumb.jpg

 

La RAR m programat in 16 Decembrie :blink:

 

 

felicitari domn dulau

super bike

ti ai luat honda :D

sa o stapanesti sanatos fr evenimente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

My new BABy

 

post-16179-1224706446_thumb.jpg post-16179-1224706464_thumb.jpg post-16179-1224706496_thumb.jpg

 

La RAR m programat in 16 Decembrie :rusinica:

faina frumusete :D sa o calaresti fara evenimente :blink:

 

P.S. pana cand ajungi la RAR si asa poti sa prelungesti nr provizoriu de 3 ori - adica 3 luni de zile umbli lejer cu nr rosu :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt dezamagit stefaneeeeee!! Mi-ai zis ca e mai comoda ca te doare.......curu....tzi-am zis eu varsta dom'le varsta.Una peste alta foarte frumoasa...si zozo are dreptate scoate nr rosii si sa vi si pe la mine sa o vad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce proasta :rusinica:

 

dc ii proasta,mie nu mi se pare,fata o lucrat saraca toata noaptea sa faca banile si avea programare la ex,ce era sa faca,s-asa nu stia cit ii de azinoapte pina acuma,poate ca acuma era miine sau ieri.fata constiincioasa,ce mai

Editat de RaitaMC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

No comment.... ;) ......., fiecare cred ca a trecut printr o situatie asemenatoare(eu cel putin da) , nu tre sa te panichezi ci sa abordezi cat mai lucid situatia(foarte usor de spus....dar ff greu de aplicat...dar se poate), motociclistul putea ramane pe carosabil dc nu s ar fi ,,blocat'' pe directie si ar fi reactionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclsitul respectiv este pe forum si din cate am intzeles nu este un incepator pe R1 si ba dimpotriva...s-a discutat o droaie pe tema in sectiunea Accidente..cautati dupa userul soso-bum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...