Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

azi cu ocazia zilei de 13 februaire Politia Rutiera Brasov s-a gandit sa-mi faca cdou o serie de 6 poze foarte simpatice .. dupa cum unii shtiu am incept sa ma judec cu ei dupa c am depasit pe linie continua sji se pare ca avema 93 ( cu masina ) dar depasirea era cu vizibilitate lunga dar ... cand am inceput judecata m-am bazat pe detector care nu piuise si speranta era sa nu ma fi filmat dar , se pare ca imi pot incepe cariera de actor =)) .. dupa cum calculez io ca se va da sentinza fix luna aprilie plasticul va fi o amintire din portofel .. chiar. .in aprilie se anuntau ploi ? =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi cu ocazia zilei de 13 februaire Politia Rutiera Brasov s-a gandit sa-mi faca cdou o serie de 6 poze foarte simpatice .. dupa cum unii shtiu am incept sa ma judec cu ei dupa c am depasit pe linie continua sji se pare ca avema 93 ( cu masina ) dar depasirea era cu vizibilitate lunga dar ... cand am inceput judecata m-am bazat pe detector care nu piuise si speranta era sa nu ma fi filmat dar , se pare ca imi pot incepe cariera de actor =)) .. dupa cum calculez io ca se va da sentinza fix luna aprilie plasticul va fi o amintire din portofel .. chiar. .in aprilie se anuntau ploi ? =))

Mane, multa bafta, bulan exagerat! Din aprilie, cu parere de rau pt tine...se anunta vremuri bune! Apropos, o luna, sau 3? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi cu ocazia zilei de 13 februaire Politia Rutiera Brasov s-a gandit sa-mi faca cdou o serie de 6 poze foarte simpatice .. dupa cum unii shtiu am incept sa ma judec cu ei dupa c am depasit pe linie continua sji se pare ca avema 93 ( cu masina ) dar depasirea era cu vizibilitate lunga dar ... cand am inceput judecata m-am bazat pe detector care nu piuise si speranta era sa nu ma fi filmat dar , se pare ca imi pot incepe cariera de actor =)) .. dupa cum calculez io ca se va da sentinza fix luna aprilie plasticul va fi o amintire din portofel .. chiar. .in aprilie se anuntau ploi ? =))

 

 

Speram ca o sa fie bine si o sa il primesti repede inapoi. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi cu ocazia zilei de 13 februaire Politia Rutiera Brasov s-a gandit sa-mi faca cdou o serie de 6 poze foarte simpatice .. dupa cum unii shtiu am incept sa ma judec cu ei dupa c am depasit pe linie continua sji se pare ca avema 93 ( cu masina ) dar depasirea era cu vizibilitate lunga dar ... cand am inceput judecata m-am bazat pe detector care nu piuise si speranta era sa nu ma fi filmat dar , se pare ca imi pot incepe cariera de actor =)) .. dupa cum calculez io ca se va da sentinza fix luna aprilie plasticul va fi o amintire din portofel .. chiar. .in aprilie se anuntau ploi ? =))

Las' pana in August vine el napoi :lol: pana atunci t iau de pasager :lol: .

Ti se vede fata pi film? dc NU baga si tu p altcineva la inaintare........se ofera cineva :kiss: ? :wink: ............hai ma nici unu cu mana sau picioru'n ghips, bolnav :lol: sau care se poate lipsi d plastic ? Bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 zile darar cometa in politia rutiera . Numa faza e ca eram cu mashina si se vede foaaaarte bine manevra si viteza . . . de amenzile de la camere fixe de pe DN1 inca nu am primit instiintari sau orice DAR am vorbit cu avocatul care mi-a zis in felul urmator : "daca de la data comiterii infractiunii ( din 19 august pana la sfarsit am tot trecut p`acolo ) trec peste 6 luni pana la datacand se completeaza procesul verbal atunci amenda se prescrie " ; sunt curios daca a contestat cineva amenzile de tipul acesta si daca a castiga .. pe fratemio vreau sa`l corup in caz ca`mi vine de cand am fo cu motoru =)) , cat despre vreme ... Doamen da sa fe vreme buna si bani de benzina . .eventual si permis :wink:) :kiss:

 

p.s. : daca reusesc sa scanez pozele cu escapada le pun =))

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti , mersi de idei :wink: si sper sa nu ma "scuipati" ca de acuma cand voi merge singur voi avea un ciorap negru peste numar cu o atza in caz ca ma opreste garcea sa`l trag de pe numar ... aceasta "masura" disperata :kiss: rezulta din faptul ca hotii din guvern se pun pe montat camere fixe peste tot ( ultiam in Sacel judetul Sibiu care te i noaptea , ziua si din orice pozitie , arata ca un cilindru ) si numai pe drumurile bune undemai poti alerga si tu putin ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti , mersi de idei :kiss: si sper sa nu ma "scuipati" ca de acuma cand voi merge singur voi avea un ciorap negru peste numar cu o atza in caz ca ma opreste garcea sa`l trag de pe numar ... aceasta "masura" disperata :) rezulta din faptul ca hotii din guvern se pun pe montat camere fixe peste tot ( ultiam in Sacel judetul Sibiu care te i noaptea , ziua si din orice pozitie , arata ca un cilindru ) si numai pe drumurile bune undemai poti alerga si tu putin ..

Da, stiam de cel din Sacele:

"Primul radar fix laser din Romania in Sacel, pe DN1 intre Sibiu si Sebes.

Este de productie Vitronic Germania si este amplasat astfel incat

fotografiaza masina din spate, deci detectoarele vor alarma DUPA ce ati

trecut de el.

Daca aveti noroc de reflexii de la masinile din fata poate scapati.

 

 

 

Fotografiile sunt in infra-rosu, nu vedeti blitz noaptea! "

 

P.S.: Aviz amatorilor! :wink:

 

post-17074-1203023790_thumb.jpgpost-17074-1203023768_thumb.jpgpost-17074-1203023807_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un final o sa mergem ca si niste roboti , introducemi-as ceva in capul lor. :wink:

la cum se circula ca-n jungla in tara asta eu as pune cateva mii de radare daca ar avea efect, da ma tem ca tot dejaba se pun, sa mai castige unu un ban pentru import de radare, si sa mai intre la buget neste lei din amenzi.

Bunaseara si tie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cum se circula ca-n jungla in tara asta eu as pune cateva mii de radare daca ar avea efect,

Cine vrea sa mearga tare,tot merge :wink:

Jungla,nejungla,imi place asa.Poti sa pui 9895348 de radare,romanul tot roman e :kiss: . Sunt curios in cat timp vor fura romanasii 'cilindrul' din Sacele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea sa mearga tare,tot merge :wink:

Jungla,nejungla,imi place asa.Poti sa pui 9895348 de radare,romanul tot roman e :) . Sunt curios in cat timp vor fura romanasii 'cilindrul' din Sacele :lol:

Mira-m-as sa-ti mai placa dupa ce treci tu sau careva din familia ta la 1 milimetru de spital pe viata sau moarte din cauza unui imbecil nespalat care are masina sub kur si nu stie mere numa in blana, si a carui viatza nu valoreaza 2 bani, dar risca sa-i afecteze si pe altii nevinovati.

Eu unu mi-as dori sa se circule si la noi MACAR ca in ungaria. Mie asta mi-ar place.

Stiu, vor sari unii sa zica ca si acolo sunt accidente, e adevarat, dar proportia e inversa.

Iar cu furatul, asta poti sa fii convins ca in 2 saptamani ala ajunge abajur in discoteca la caminul cultural. :kiss:

Editat de vladps
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mira-m-as sa-ti mai placa dupa ce treci tu sau careva din familia ta la 1 milimetru de spital pe viata sau moarte din cauza unui imbecil nespalat care are masina sub poponeata si nu stie mere numa in blana, si a carui viatza nu valoreaza 2 bani, dar risca sa-i afecteze si pe altii nevinovati.

Stiu faze din pacate :wink: si am avut chiar prieteni care au murit din inconstienta altora :kiss: .Dar asemenea cazuri se intampla din pacate peste tot :lol:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare VW Golf IV 1.9 TDI, an fabricatie 2004, euro 4, dublu climatronic, trapa+oglinzi electrice, navigatie mare, 20 airbag`uri, jenti pe 16, impecabil, pret 10 800 E negociabil :wink:

post-15366-1203082555_thumb.jpg

post-15366-1203082569_thumb.jpg

post-15366-1203082582_thumb.jpg

post-15366-1203082596_thumb.jpg

post-15366-1203082628_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cum zise un mare ganditor o data .. : " ai de masa` " ..eu il aprob =))

 

--- Mesaj completat în 17 Feb 2008 23:23 -------------
p.s. : am gasit linku de care ma zis catorva baieti ..priviti`l =)) http://www.protv.ro/stiri/justitie/posibil...-constanta.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...