Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Salutare! Ia legatura cu OCS (Csaba) pentru alarma, am inteles ca are si alarme mai ieftine. :rusinica:

 

MS mult cristian8214 ! O sa vb cu el...Eventual un nr de tel al lui ? ca nu am.... :crack:

PS: te-am vazut intr-o zi pe Aluminei cu DR-u...zici ca venea furtuna asa sunet are ! Marfa ! :crack:

Numa bine ! Abia astept sa ne vedem si personal ! :crack:

Vreme buna va doresc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MS mult cristian8214 ! O sa vb cu el...Eventual un nr de tel al lui ? ca nu am.... :crack:

PS: te-am vazut intr-o zi pe Aluminei cu DR-u...zici ca venea furtuna asa sunet are ! Marfa ! :crack:

Numa bine ! Abia astept sa ne vedem si personal ! :crack:

Vreme buna va doresc !

 

Cu multa placere, sunetul si mie imi place :crack:, sper sa rezolvi cu Csaba :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZIC ASA POATE VA INTERESEAZA....de muine la lidl in ungaria este reducere de pretz pt echipamente moto de tot felul.....un exemplu casac integrala 8999 de forintzi,protector coloana 5999 de forintzi si alea alea......Io cred ca merita sa incercatzi daca vretzi nu cred ca o sa regretatzi ;) :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZIC ASA POATE VA INTERESEAZA....de muine la lidl in ungaria este reducere de pretz pt echipamente moto de tot felul.....un exemplu casac integrala 8999 de forintzi,protector coloana 5999 de forintzi si alea alea......Io cred ca merita sa incercatzi daca vretzi nu cred ca o sa regretatzi ;) :bow:

 

magazinele LIDL adica si cel situat la 30 km de oradea ?! nu au in sit sa vedem exact ce gasim p`acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.lidl.hu/hu/home.nsf/pages/c.o.20080327.index

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Mar 2008 08:45 -------------</small><br/>Facem o plimbare pana acolo duminica dupamasa daca e vrema buna???

Ii ok plimbarea :bow: , ma bag si eu numai sa fie ok si vremea si sa fie gata moto. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.lidl.hu/hu/home.nsf/pages/c.o.20080327.index

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Mar 2008 08:45 -------------</small><br/>Facem o plimbare pana acolo duminica dupamasa daca e vrema buna???

He he mosule scoti motoru de la iernat ? As veni si eu se anunta vreme buna cu 16C !! ;)

 

Eu am fost anul trecut la magazinu de la sens, dar nu am vazut articole moto...cel putin cand am fost eu :bow: . Ma tem ca promotia si articolele sa nu fie doar in magazinele din Budapesta ....si dac ar fi in Debretin si tot ar fi bine :bow:

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai inainte am ajuns de la lidl.. si mi-am cumparat un combinezon de ploaie si o trusa de prim ajutor.

Rain coat-u a fost 6000 forinti iar trusa a fost 600 forinti.

Au si casti,full, flipup,si cross.cagule,maunsi,brauri,sistem antifurt pe discu de frana(cred)protector spate(6000forinti)cizme waterproof ,sistem walky talky 7800 forinti.

Cam atat.

Pam pam! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.lidl.hu/hu/home.nsf/pages/c.o.20080327.index

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Mar 2008 08:45 -------------</small><br/>Facem o plimbare pana acolo duminica dupamasa daca e vrema buna???

 

Nu va faceti iluzii in legatura cu echipamentul moto din Lidl. In primul rand ca sunt no-name, iar apoi nu sunt multe lucruri din care sa alegi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai inainte am ajuns de la lidl.. si mi-am cumparat un combinezon de ploaie si o trusa de prim ajutor.

Rain coat-u a fost 6000 forinti iar trusa a fost 600 forinti.

Au si casti,full, flipup,si cross.cagule,maunsi,brauri,sistem antifurt pe discu de frana(cred)protector spate(6000forinti)cizme waterproof ,sistem walky talky 7800 forinti.

Cam atat.

Pam pam! :ok:

Trusa de prim ajutor omologata in alte tari ii acceptata la noi? Ca am mai auzit niste ciudatenii in legatura si erau negative ...

Iar celalalt lucru de care nu m-am putut informa de nicaieri: la moto trebe trusa medicala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va faceti iluzii in legatura cu echipamentul moto din Lidl. In primul rand ca sunt no-name, iar apoi nu sunt multe lucruri din care sa alegi.

Scuza-ma c a indraznit sa spun ceva despre lucruri mai eftine si no name......nu zic din rautate dar cred ca sunt mai multe lucruri no name care sunt mai bune decat marcile pe care le sti tu.(de fapt aici am vrut sa fiu rau) Eu nu am zis sa mergi neaparat eu am zis asa informativ.Scuze ca nu am stiut ca tu te echipezi de la dainese :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu dintr`un magazin tip lidl mi-am luat tricou termoizolant care vara asa de bine tine racoarea si la un pretz bun si niste sosete rezistente la apa si vant iar la pret bun .Poate completez cu niste colanti termoizolanti ..daca sunt . .ziceti :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ma c a indraznit sa spun ceva despre lucruri mai eftine si no name......nu zic din rautate dar cred ca sunt mai multe lucruri no name care sunt mai bune decat marcile pe care le sti tu.(de fapt aici am vrut sa fiu rau) Eu nu am zis sa mergi neaparat eu am zis asa informativ.Scuze ca nu am stiut ca tu te echipezi de la dainese :ok:

 

Pfooa ce rai sunteti. eu nu am zis ca ma echipez numa de la Dainesse, dar nici nu o sa imi iau casca din aia la care ii cade viziera singura dupa 2 zile.

Lucruri de genul ce a zis Tudor poti sa iei : tricou termoizolant, un costum pt ploaie...sau chestii din astea.

In legatura cu echipamentul care il iau pt protectioa mea...prefer sa dau mai mult putin si sa fie de calitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e obligatorie...

Asta o stii din auzite, sau ai vazut-o scris in decret?

 

Atata timp cat motociclete intra in categoria autovehicule, la acesta se aplica aceleasi regului.

Daca scrie in decret ca autovehiculele trebuiesc dotate cu grenade antitanc si nu scrie explicit ca motociclete sunt exonerate, atunci va trebui sa ne dotam si cu astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta o stii din auzite, sau ai vazut-o scris in decret?

 

Atata timp cat motociclete intra in categoria autovehicule, la acesta se aplica aceleasi regului.

Daca scrie in decret ca autovehiculele trebuiesc dotate cu grenade antitanc si nu scrie explicit ca motociclete sunt exonerate, atunci va trebui sa ne dotam si cu astea.

 

Dupa ce zici Avent si rovigneta ar fi obligatorie!

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce zici Avent si rovigneta ar fi obligatorie!

:ok:

 

Este, numai ca nu exista motocicletele in tabela lor, cand vrei sa platesti

Cel putin asa stiu eu...

 

uff,

ocs.

 

ps: eu am si stingator, si triunghi cand merg la drum lung... dar eu-s un :huh:

Editat de ocs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...