Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne cerem scuze pentru perioada de ne-functionare a forumului (precum si a bikeshop.ro), se fac modificari pe server (schimbari hdd-uri) si operatiunile de copiere dureaza foarte mult.

In perioada urmatoare site-ul va fi offline pe perioade de cate o zi sau doua, pana la definitivarea upgrade-urilor.

 

Admin

 

 

laser frate :o)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sergiu ce`or facut astia cu nick`u tau ti l`or scurtat??? :o :( :laugh:

 

planuri pt 2009 hmmm... in primu rand Brno :moto:), kunmadaras, prin tara pe unde se poate, si vara grecia sau itali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem , dar cu rute ce ar ocoli cu buna stiinta localitati ca : Piatra Craiului , Sens ( Ungaria) , Alesd ......

alea is ca mersu la piatza deja... vrem ceva consistent .. de cateva zile.Macar un uikend.

haideti cu propuneri pt 1 mai

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal,stie cineva unde gasesc autocolante,stickere care se lipesc pe masina,in special pe luneta din spate,pot fii abstracte sau ceva legat de motoare,un logo sau un text??

avem aici in salonta un motorist care lucreaza la un atelier ce se ocupa cu asa ceva, daca ii duci desenul iti face orice , si eu la el am facut stickerele pt cbr-u cand am vopsit-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta cu desenu o stiu,este si in oradea o firma care face orice daca are model,io vreau pt luneta la masina un logo mare cu un motor care sa se vada numai contururile fara detalii,alb simplunu vreau alte minunatii si eventual un text cu "Biker On Board" asta n-ar fii o problema da logo.........nu gasesc nici pe net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal,stie cineva unde gasesc autocolante,stickere care se lipesc pe masina,in special pe luneta din spate,pot fii abstracte sau ceva legat de motoare,un logo sau un text??

 

SC Linos langa Marco Polo pe magheru iti face ce vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe.. tare poza mister tudor.

apropos... se incalzeste vremea... 6-10 grade :blbl: coming soon

socateti motoarele la inviorat :D

 

6-10 ??? :banana: am vrea noi :D ........da cel mult 4 C pe marti dp'aia intre 1 si...si...si....3 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...