Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

doar nu s-o ars partea mecanica....ha ha ...glumeam

 

Eh, si tu! Suntem oameni...mai gresim, mai ales cand scriem in graba. :scratch:

 

Ce am vrut sa spun este ca daca s-a ars ceva pe placa se mai poate repara prin inlocuirea ei dara daca-i dus motorasul atunci nu se mai poate face nimic. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

noah k scosei si yo motoru de la iernat azi si am dat cateva ture prin oras... m`am dezmortit :D

 

Io am zis ca fac o tura mica pana'n Salonta(20km) :scratch: si......m mancat mana de la Salonta-Gyula-Varsand-Cisineu Cris-Ineu-Bocsig-Tinca(180km) :P

post-16179-1232901417_thumb.jpg post-16179-1232901464_thumb.jpg

 

Si unele mai vechi cu o parte din formatie ....post-16179-1232901515_thumb.jpg descoperind ,,procesul'' de fabricare a apei minerale post-16179-1232901546_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am zis ca fac o tura mica pana'n Salonta(20km) :laugh: si......m mancat mana de la Salonta-Gyula-Varsand-Cisineu Cris-Ineu-Bocsig-Tinca(180km) :cheers:

post-16179-1232901417_thumb.jpg post-16179-1232901464_thumb.jpg

 

Si unele mai vechi cu o parte din formatie ....post-16179-1232901515_thumb.jpg descoperind ,,procesul'' de fabricare a apei minerale post-16179-1232901546_thumb.jpg

 

se citeste pe fatza lui Sergiu interesul acordat si pe fatza lui` nenea Borz ca se gandea la cum sa ia el cazanelu ala sa o puna de o tzuica pe undeva ....evetnula sa`i fi pus la fermentat costumu lu sergiu :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vina si asa am cauciuc cu cuie :laugh: :laugh:

iti mai iei motor?

are un prieten 636 din 2004 la 3500e are limitator de cai (deci nu s a tras de el) prima inmatriculare in 2005

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine primavara ... si desi s-a vorbit si mai demult despre chestiunea asta numa acum ne-am/ mi-am amintit ...nu shtiu ce efect pozitiv/negativ ar putea sa aiba in afara ca poate ne trezim cu mashinile zgariate sau mai shtiu ce din cauza "iubitorilor" de motorishti si nu numai , dar ar fi fain sa ne facem stickere sa le lipim..unde vrem :laugh: ; si iata cateva modele , daca mai aveti idei sa`i dam drumu , culorile trebuie sa se vada bine asa ca galben e foarte bine zic eu , mai trebuie numai sa ne hotaram cea pe care o scoatem la printat , m-am interesat deja undeva in centru si ar fi 1000 lei vechi/cm patrat pretul se negociaza in functie de tiraj` , dimensiunile m-am gandit undeva la pana in 10/10cm ..

Iata candidatii :

post-26055-1233153758_thumb.jpg

post-26055-1233153763_thumb.jpg

post-26055-1233153767_thumb.jpg

post-26055-1233153772.jpg

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine primavara ... si desi s-a vorbit si mai demult despre chestiunea asta numa acum ne-am/ mi-am amintit ...nu shtiu ce efect pozitiv/negativ ar putea sa aiba in afara ca poate ne trezim cu mashinile zgariate sau mai shtiu ce din cauza "iubitorilor" de motorishti si nu numai , dar ar fi fain sa ne facem stickere sa le lipim..unde vrem :laugh: ; si iata cateva modele , daca mai aveti idei sa`i dam drumu , culorile trebuie sa se vada bine asa ca galben e foarte bine zic eu , mai trebuie numai sa ne hotaram cea pe care o scoatem la printat , m-am interesat deja undeva in centru si ar fi 1000 lei vechi/cm patrat pretul se negociaza in functie de tiraj` , dimensiunile m-am gandit undeva la pana in 10/10cm ..

Iata candidatii :

 

acolo unde vreau sa-mi fac io ala pe luneta ii 50 ron mp.pe mine ma costa mai mult desenatu,in jur de 100 de ron + folia 25-40 ronda o sa fie pe toata luneta,sa vada conservarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti mai iei motor?

are un prieten 636 din 2004 la 3500e are limitator de cai (deci nu s a tras de el) prima inmatriculare in 2005

iuuuui...te sun yo maine adica azi mai dupamasa :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti mai iei motor?

are un prieten 636 din 2004 la 3500e are limitator de cai (deci nu s a tras de el) prima inmatriculare in 2005

 

As spune ca e dubios de ieftin.............. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo unde vreau sa-mi fac io ala pe luneta ii 50 ron mp.pe mine ma costa mai mult desenatu,in jur de 100 de ron + folia 25-40 ronda o sa fie pe toata luneta,sa vada conservarii

bine mai , tu treci deja la alt nivel..pe toata luneta =)) , frumos

dar totusi....restu lumii nu adauga/comenteaza/da o idee ceva la cele spuse de mine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine mai , tu treci deja la alt nivel..pe toata luneta =)) , frumos

dar totusi....restu lumii nu adauga/comenteaza/da o idee ceva la cele spuse de mine ?

 

ala cu oglinda ii f tare,mai trebe modificat un pic sa se-nteleaga mai bine da ideea-i faina si daca-l lipesti in spatele masinii ,cel care-l vede din instinct o sa se uite in oglinda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor!

 

 

 

My name is SILVIU si sunt ''proaspat'' posesor si INCEPATOR pe zxr 750... apropo minunat motor pt incepatori ...toti incepatorii sa isi ia motoare de la 600 de cc in sus :laugh: :laugh:

sa ai grija ca e tare motoru si nu cred ca prea iarta.the power is in your hands.aia dreapta...

cei care o sa iti zica ca e un motor cam mare pt un incepator o zic din proprie experienta... grija mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ai grija ca e tare motoru si nu cred ca prea iarta.the power is in your hands.aia dreapta...

cei care o sa iti zica ca e un motor cam mare pt un incepator o zic din proprie experienta... grija mare.

Salut Silviu,

 

iti doresc sa il calaresti tot cu atatea (aproape nimic) evenimente neplacute cum l-am calarit pe al meu sezonul trecut (tot ZXR 750).

Asa cum zice Gixx, tu ai dreapta iar ce spun altii sa nu te revolte, numara pana la 10 si dupaia gandestete oare de ce mi-a spus asa ceva?

E o bijuterie intradevar, foarte manevrabila (daca te-ai obisnuit cu ea) DAR sa nu uiti 2 feluri de motociclisti sunt:

1. care a cazut

2. si care o sa cada :laugh:

 

Sa ne vedem la ture si prin trafic.

 

Asfalt uscat frate. :laugh:

post-30654-1233396708_thumb.jpg

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

postez aici numai pt cine intereseaza,cine nu,sa nu comenteze,v-as ruga pe cei carora nu le place ce se intimpla pe forum si ca apar topicuri noi 2-3 pe zii,sa nu mai posteze de loc in ele sau chiar sa nu le deschida numai daca sunt intradevar interesati de subiect,in felul asta se va duce in jos cit mai repede,cu comentariile in acele topicuri sau despre acele topicuri nu rezolvam decit sa amplificam si sa agravam situatia,asa ca cine-i deacord cu mine sa respecte,cine nu,considera ca n-ai citit postu` asta si baga mai departe.

 

p.s. nu vreau sa vad nici un comentariu la postu asta,is curios cine respecta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...