Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

Eu propun altceva. Daca tot nu o sa fie cearta azi pe forum, diseara la ora 8 cand sigur toti santem liberi sa ne intalnim la Manu la Students si sa dezbatem in direct toata situatia. Dar vreau sa fim toti ,incepand de la RSO ,OTR ,Piero ,Ocs ,Avent ,Cutit cu luneta,...cine mai e implicat in discutie, o rugaminte speciala am pentru Art pls hai ca mie imi place cum pui tu punctul pe i (clar si concis ,fara menajamente).

...

Sorry, dar eu am 2 probleme:

 

1 - la mine nu functioneaza faza cu "vreau"

si 2 - la 20.00 ma intalnesc cu alti 2 motociclisti (unul din ei e ocs, presupun ca nici el nu vine la Student) la Fifties langa Cubanito cafe, vizavi de Profi. Si visatori incurabili ce suntem, iar ne batem capul cu probleme in ale motociclismului.

 

Iar daca cineva are ceva de discutat cu mine la 21.00 ma gaseste la Fifties, sau la telefon, sau PM sau email ... sau cum vrea muschii lui. Conditia e sa veniti pe rand, nu toti odata - stau prost cu atentia distributiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh,am fost si io la intilnirea de acuma seara,si intr-un tarziu au ajuns si offtopicii in formatzie completa impreuna cu guru lor si asa cum se astepta toata lumea la scintei,sabii topoare si siroaie de singe,eh spre dezamagirea tuturor care au sperat asta sa stitzi ca n-a fost asa,toata lumea fericita,s-a ris,s-a discutat,chiar si cei fara simtul umorului f dezvoltat.deci intr-un cuvint am fost o "comunitate" asa cum ar trebuii sa fim si pe forum,sint curios in continuare ce-o sa se mai intimple p-aici,cine ce-a invatat si daca mai au rost chestiile care au fost de-o vreme-n coace

 

hai bikers bh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adminuleeeeeeeeeeee vezi ce liniste am facut aici. Un post calumea si toti s-or tirat. Eu sigur voi fi la 8 acolo .Fara gluma .Haideti sa ne vedem cu mic cu mare

:angry: :blink: Mah, io bag sama ca tu tii tare mult sa devii moderator. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma intalnirii de ieri, OffTopic racers au fost deacord sa nu mai polueze toate topicurile si niciunul :blink: :angry: exceptand cele dedicale lor.

Nu vor mai deschide topicuri aiurea si nu vor mai stresa participantii la traficul de pe forum .

Vor lasa topicurile deschise a'npusca si nesterse de modelator sa se duca in jos.

In timp vom rascoli prin kko si vom aduce topicurile de interes in fata.

Speram ca sunt un grup de cuvant,demnitate si onoare,matur cu care se poate discuta .

 

Multumim si chatuire placuta in topicurile aferente voua. ;)

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Florica Sfeter
.[/b]

Vor lasa topicurile deschise a'npusca si nesterse de modelator sa se duca in jos.

In timp vom rascoli prin kko si vom aduce topicurile de interes in fata.[/b][/size] .

 

Multumim si chatuire placuta in topicurile aferente voua. :angry:

cand vreti sa aduceti ceva sus in top dati un PM ca aduc eu :blink: macar mai bag un post:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vreti sa aduceti ceva sus in top dati un PM ca aduc eu ;) macar mai bag un post:))

 

tzaca :angry: :blink:

 

iar intarati lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Florica Sfeter

nah mah sa nu te oftici si sa zici ca nu`s de treaba

 

le`am scos sa nu se supere lumea

Editat de Florica Sfeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...