Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Hi all !

 

Are cineva idei de unde as putea procura un stop cu leduri pentru K1, in afara de www.piese-moto-accesorii.ro ? Merci anticipat !

 

http://www.louis.de/_20d090d7d0c04bc6de358b01cc6bd3d81d/index.php?topic=wgr&article_context=bikedb&wgr=412&hersteller=0&anzeige=0&typ_id=WVBD intri pe kronaumoto.ro introduci codul produsului, pret, culoare bla-bla si trimiti, poate ca au pe stoc, atunci il primesti in 2-3 zile, da nu inteleg de ce nu m-ai intrebat pe mess :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci Norbyke !

 

Am comandat de la aia pana la urma....2 saptamani pana vine. :disappointed:

Ceva pareri sau experiente despre simeringurile de telescop Atena NOK ? Cineva ? PLS ? Alo ? :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci Norbyke !

 

Am comandat de la aia pana la urma....2 saptamani pana vine. :disappointed:

Ceva pareri sau experiente despre simeringurile de telescop Atena NOK ? Cineva ? PLS ? Alo ? :pow:

:rolleyes: Eu am avut :rusinica: Se zice ca sunt bune ... dar au rata destul de mare la defecte. Depinde cum le nimeresti . Eu le am nimerit prost in 6 luni unul dintre ele a inceput sa imi curgă :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Manuuu !

 

Aham.....ms. Mi-am comandat originale...nu ma mai risc cu Atena. Lucrezi la FAN Curier ? :unsure:

lucrez CU fan curier..... desi dp ultimul pachet 120 roni pana la Budapesta o sa moto :angryfire: atata nu ma costa pe mine benzina pan acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salut! am si eu o intrebare,poate puteti sa ma ajutati cu un raspuns...a facut cineva comanda de pe siteul fc moto din germania,cum a ajuns coletul,si in cat timp? si cat a fost transportul? eventual niste pareri,experiente...multumesc anticipat!

Au comandat niste tovarasi....au fost multumiti.cam 3 4 zile ajunge pachetul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! In perioada mai-septembrie o sa am niste musafiri din strainatate si as vrea sa va intreb daca stiti ceva cazare ieftina si cu parcare safe pt motoare in Oradea sau prin zona?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! In perioada mai-septembrie o sa am niste musafiri din strainatate si as vrea sa va intreb daca stiti ceva cazare ieftina si cu parcare safe pt motoare in Oradea sau prin zona?

este ionut...pe forum doctor ooo.....are pensiune in 1 mai destul de mare...are si parcare si daca sunt motoristi cred ca te poti intelege si la pret cu el:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU CA ZAMBETUL VOSTRU ESTE UN SEMN DE SPERANTA IN BINE,PENTRU CA AVETI MEREU FORTA SI RABDAREA DE A NE INSENINA ZILELE,TIMPUL SE OPRESTE PUTIN IN LOC,SA VA ADUCA UN OMAGIU... CELE MAI CALDE URARI DE 8 MARTIE TUTUROR DOAMNELOR SI DOMNISOARELOR! SA PURTATI MEREU PRIMAVARA IN SUFLET! LA MULTI ANI!!! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...