Sari la conținut

contraziceti articolul asta


bhairava
 Share

Postări Recomandate

"We've all seen that bumper sticker: If God rode a motorcycle, it would be a Harley. I thought to myself......now I know why God hasn't made His second coming..... He's still stuck in a cornfield out in Nebraska or somewhere waiting for parts!"

 

 

 

http://www.goingfaster.com/angst/noharley2.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil daca as avea angoasele americanilor as fi intr-una din tabere. Chestia cu visul american e una dar Harley e altceva. Oricum semnificatia HD pentru mine este diferita de a americanilor.

Asa ca ma abtin de la comentarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hurt: A vazut cineva "the bumper sticker": I'd rather push a Harley then ride a Honda?

Asta spune multe despre indiferenta pasionatilor fata de astfel de remarci. :baldy:  :yikes:

Coooooorrrect!! :angry: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia-s prostii, oameni buni. Fiecare cu p..zda... stiti voi.. Chestie de stil. Oricum: Harley ori ne place, ori nu. Nu exista cale de mijloc. Ca nu sunt de calitatea japonezilor, e clar. Daca un biker adevarat cumpara un Harley, el stie de. Daca un snob, atunci nu: cumpara pt. imagine. Aici este diferenta cea mai mare, dupa parerea mea. Un stil de viata nu poti sa cumpari cu o geaca nou-nout, din magazin, sau cu un Softail Nostalgia, stock-stock. Cred, ca stiti, despre ce vorbesc: de-aia sunteti chopperisti... :yikes: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ultima instanta, pentru cei mai multi dintre noi problema e una de bani. de unde sa stiu ce motor imi place cel mai mult daca nu am mers decat cu al meu. pentru mine motorul pe care il am e cel mai bun motor pe care mi-l pot permite.

da-mi 20.000 de oiro si as sti eu ce sa fac cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-ar fi sa fi asteptat o mie de ani si sa-mi plimb turul pantalonilor pe 'spe motoare ,daca as fi putut si nu mi-as fi implinit visul de-a avea un Harley al meu,de a ma caracteriza, de a-mi defini modul de viata, atunci...

Si ca sa citez din ceea ce citesc acum("Long Way Round"):

"I realised then what I wanted to do with my life,but I was to old to do it"

N-as vrea sa fi ajuns asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...