Sari la conținut

Accident Grozavesti


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

moto nu era distrus prea tare. Cel putin asa mi s-a parut. I-am facut o poza cu telefonul. Floricel stie mai bine cum arata moto ca el l-a urcat in duba.

 

Pe exteriorul curbei, aproape de bordura, era nisip. Cred ca de la ala i s-a tras.

Pe de alta parte, nici cauciucul spate nu arata prea bine.

O sa ne povesteasca el ce s-a intamplat

post-14-1098972449_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tiparit eu mesajele pana aici si mai scot ce mai apare, ajung sigur la 19 si i le dau lui emil (mielu) in cazul in care nu pot intra multe persoane (cum e de banuit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa Zahei... :D imi pare tare rau sa aud de toate astea ...

 

La multi ani pt miine! ...

 

ma gindeam sa mergem totusi in gaska sa ii ducem niste oo kinder de ziua lui ..cred ca s-ar bucura desi sufera acum de dureri cumplite...il va mai destinde sa stie ca are prietenii linga el

 

voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pacatoasa curba aia...ai impresia ca o poti lua cu viteza si chiar o poti lua cu viteza dar gardul si parapetul de pe margine iti dau impresia ca nu poti lua curba :D

Asa este. Eu am fost cu Matizul pe acolo acum cateva zile, ma grabeam, si nu-mi venea sa cred cat trebuie sa trag de volan!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu raman la parerea mea ca trebuie sa-l lasam un pic in pace, sa se linisteasca.

:D

 

Cel putzin sa nu mergem totzii (ca la manifestatzie). La astfel de incidente doar prietenii cei mai apropiatzi ar trebui sa-l viziteze in primele zile. Apoi o sa facem o "manifestatzie" la Etrusco cand sarbatorim externarea (sper cat mai rapida).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca reusim sa intram la el o sa bagam la inaintare sexul frumos, si nu mai mult de doua persoane. Cat despre dureri... presupun ca e pe sedative (piafen fiole, probabil - dupa cum am spus am trecut si eu pe acolo, din pacate, si stiu prea bine cum e...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate si numai bine...

 

Daca si cei mai buni dintre cei buni au probleme cu drumurile noastre "dragi", incep sa ma gandesc ca ar trebui sa fac experienta acasa in sufragerie :D

 

Cat despre "daune", in afara de durere si o buna perioada de repaos, eu zic ca trebuie sa fie ok. Se adauga metalul necesar si oasele de la picior se sudeaza.

 

Fisura, iara, se inchide in timp, dar repet, dupa o buna bucata de repaos.

 

Ce ramane nasol e durerea in oase cand se schimba vremea :yikes:

 

Sper sa am dreptate si sa iasa ca nou :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putzin sa nu mergem totzii (ca la manifestatzie). La astfel de incidente doar prietenii cei mai apropiatzi ar trebui sa-l viziteze in primele zile. Apoi o sa facem o "manifestatzie" la Etrusco cand sarbatorim externarea (sper cat mai rapida).

De acord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tiparesc pana la 18:15

 

poate facem cumva un sistem gen 'Biker Down' Alert, pentru interventii rapide...

Mielu a avut o idee buna cu contribuitul, un coleg de-al lui Zahei mi-a zis ca abia isi luase echipamentul, asa il mai ajutam si noi, cu cat poate fiecare

Editat de dara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine va auzi cele mai calduroase urari de "La muuuuuuulti ani!" din viata lui, pentru ca cei care erau la un pas de a-l pierde (noi toti) vor pune multa suflet in aceasta urare! Si el o va primi poate mai bucuros ca niciodata pana acum.

Inca o data, SANATATE, Zahei! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit din operatie OK. Acum este anesteziat shi nu are voie sa vada pe nimeni.

Maine se stabileste daca este nevoie de operatie la bazin. Sa speram ca nu.

Sper sa-l revedem in curand.

 

Cu respect,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...