Sari la conținut

2005 HONDA FMX650


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

man (DVD), daca tu te referi doar la utilitatea in oras a unui vehicul cu 2 roti, facand referire si la scutere, nu te contrazic, mai ales ca dupa cum se vede, sunt profan in asa ceva, dar pt oras sau mai bine zis multi - purpose as alege un naked sau sport-tourer. Ma rog, acum e vorba si de stilul de mers al fiecaruia, de confortul de care are nevoie, de cate drumuri ai nevoie sa faci in oras, etc.

 

Cum sa-ti zic, m-am dat si cu scuterul prin oras, si nu imi place de nici o culoare. Nu-mi explic de ce. Poate pt ca are rotile prea mici in diametru, sau nu stiu, dar pur si simplu nu ma incanta. Prefer o vechitura de comunista unui scuter, chiar si din asta mai nou.

 

Dar cum am spus, gusturile nu se discuta, sau daca se discuta, doar prieteneste asa, cu mintea deschisa....

 

Numai bine

 

P.S. uite pe ce as merge eu prin oras, si nu numai:

post-67-1099738503_thumb.jpg

Editat de ares666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

daaaaaaaaaaa .... frumoasa aprilia pegaso strada ... cu motor de yamaha ... fatza de Rotax-ul ala de la 1900 care il avea inainte ... te cred si eu ...

Nici pe mine nu ma incinta ideea de SM in oras ... da daca e de dat cu parerea ... omul a zis ca e HONDA !!!!!

Vreti performantza ? Uitati-va la KTM sau Husqvarna ... eu m-am urcat pe o Husqvarna SM 510 ... te rupe in doua ... au motoare de competitie descalecate direct pe sosea ... au pe aproape de 50CP ... dar poate ar mai trebui sa intrebati si pe cunoscatori despre intretinerea acestor motoare .... de ce trebuie sa-i schimbati uleiul la 500km ... la cit se schimba lantzul ... etc.

Poate atunci o sa apreciati HONDA ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...