Sari la conținut

Lupta la 125


Ce atzi alege?  

877 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Sa mori tu? Daca ai fi mers cu fiecare motocicleta ...macar 100 km...sa vezi ca e alt consum..nu care il crezi tu:)

Am ascultat si eu mai devreme la radio cultural, au facut un studiu despre consum. R125 consuma 2.6 si cbr-u 2.7 , deci e mai bun r125, avea dreptate ALINU.

Editat de Luci03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 478
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

ce raport are in ultima viteza RS-u ? adica in viteza a 6-a sau cate o avea, la 4000 ture cati km/h are ???

 

:laugh: ))))))))

pretene iti ei rs 125 dupa 2006 + un echipament hard de bani aia

 

si ? te ... pe el , ii faci setu de vreo 15 ori intr-o vara etc .......

 

am citit mai in urma niste pareri ca Cbr-u de 125 ca ar arata naspa etc. poi vreti ca un copil de gradinita sa arate ca un om matur ???

Editat de mariusspuneceva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
baietii...am si eu o intrebare.Am gasit un honda nsr din 2002 cu 15000 km care arata excelent la pretul de 2500 de euro.Ce parere aveti,este bun pretul sau este mare?

 

 

Aia is bani de R si iti mai ramane si de un echipament bunicel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in 1800-2000 cele cu acte (majoritatea)...

Bine prietene , ia-ti tu cu 1800 si vorbim dupa , uitete la preturile din Germania unde sunt motorete calumea si ai sa vezi preturi..

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti ma uit aicea la ce prosti scoteti din gura de ma indoi de ras pe bune si voi sunteti cunoscatori aprilia rs derbi etc etc tote motocicletele astea nu prind mai mult de 170 bagativa mintile in cap cu cazanele alea mai baieti eu sunt fan mito am mito de 4 ani si vreau sa zic ca sunt cele mai bestiale motoare care am mers pe ele de 125 acuma am 3 bucati dar am una din an 2004 full pw toba de carbon si atata nu are alte inbunatatiri fuge 210 lejer voi cred ca nu cunoasteti mito cine are mito sa va spuna am mers pe tote rs-surile dar una nu fuge mai mult de 170 e de tot rasul cagiva sa nu mai vb de multe chesti mai bune ca rs mai grea mai stabila farane mai bune ....... multe nu mai mintiti lumea ca cagiva e o pocnitoare am curaj sa ma dau ori unde si sa ma trag cu cine vreti voi cu una de 125 sau 160 si de 200 cc ca ma doare la bascheti deci va rog frumos fiti mai buni

 

 

si aveti grija cum mergeti:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde am iesit nu am iesit de nicaieri asta dar mauit la voi ce prosti scoteti din gura cu tote prostiile ca rs este cea mai tare aspect nota 4 si viteza nota 6

 

 

De unde am iesit? nu am iesit de nicaieri. asta ,dar ma uit la voi ce prostii scoateti din gura. Cu toate prostiile ca rs este cea mai tare aspect nota 4 si viteza nota 6.

 

Frate, nu te supara ca te corectez. Dar, daca vrei sa iti sustii parerea despre mito pe aici , macar vino cu argumente, scrie si tu corect. Ai 2 posturi si deja te iei la cearta cu lumea pe aici.

Editat de alexandru_leulet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde am iesit? nu am iesit de nicaieri. asta ,dar ma uit la voi ce prostii scoateti din gura. Cu toate prostiile ca rs este cea mai tare aspect nota 4 si viteza nota 6.

 

Frate, nu te supara ca te corectez. Dar, daca vrei sa iti sustii parerea despre mito pe aici , macar vino cu argumente, scrie si tu corect. Ai 2 posturi si deja te iei la cearta cu lumea pe aici.

 

 

a nu mosu nu ma cert cunimenea

dar asa scriu eu cu greseli sincer nuimi pasa dar nu imi place sa scriu corect:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

dar sincer am un mito din 2004 si fuge 200 llejer cu kit de 125

eu zic ca e de ajuns sa fie prima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuge lejer 200? adica fara sa intre in rosu? cu 125cc... yeah right... defapt poate ajunge acolo daca i-ai schimbat pinioanele da ii ia cam 15-20 de minute sa ajunga la viteza aia...

Pinioane cu putere?

De unde atat cuplu in cat sa fuga mai tare, daca ii schimbi rapoartele si mai scoti din dintii pinionului din spate e posibil sa nu mai ajunga la cat ajungea inainte, dar depinde si de motoreta.

 

Fa un clip in care ne arati cum bagi tu full maner 200 si eu te cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...