Sari la conținut

Crazy Bike Party 2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 207
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai bine mai bagati poze,

 

eu am mincat si mici (nu i-am simtit stricati) si am baut si bere (a fost Bergenbier dar a fost rece), m-am simtit bine, nu inteleg pe cei care se enerveaza, praful chiar a fost prea mult , pretul de intrare numa bine daca e mai inalt pentru ca nu intra atitia fraieri pietoni.

 

parerea mea e ca a fost o intilnire faina si le multumesc celor de la CrazyBike pentru ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pe jos ca Badea Cartan :-L

 

mai desteptule oamenii aia au fost la spital din cauza unor mici cumparati de la "intreprinzatorii" vostri :)

 

ce legatura are logistica si organizarea cu permisul ? tot cam atata cat ai tu cu logica

 

Motociclistii se dau pe sosea nu pe net! da tu n-ai de unde sa afli !

Pacat ca nu stii cu cine vorbesti,poata daca ai avea o motocicleta ti-ar ajunge cateva vieti sa ajungi la km pe motor a lui Vincent :what: ,iar forumul asta e tot ptr motociclisti,cu toate ca se mai baga inseama si cunoscatori ca tine. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi toti care stati si comentati numai tampenii si chestii tampite despre Crazy Bike, sunteti dusi cu pluta. Altceva nu aveti ce face decat sa stati in fata calculatorului, logati pe forum si sa comentati? Sa nu cumva sa faceti febra musculara la degete. Calmati-va!!! A fost doar o intalnire.

In loc sa comentati ca fraierii ca nu a fost pe placul vostru intalnirea, mai bine ati organiza voi una. Dar avand in vedere ce looseri comenteaza pe aici...nu ma mira ca nu sunteti in stare sa faceti ceva bun. Doar asta ati invatat voi la Bucuresti si la Pitesti: sa comentati...in zadar. Si ca sa nu mai zic de toti pitestenii care nu stiu sa conduca. De aceea vreti la intalniri "locuri plate" si "fara praf"...la cum arata orasul vostru...cred si eu. Nu ca al meu este mai frumos, dar macar aici sunt oameni mai de gasca ca pe dincolo.

 

Si cei care au muncit pana seara tarziu si au fost "obligati" sa parcurga 300 de km pana la Sibiu...numai cuvinte de lauda. Mai bine du-te draga la Mall si bea un ceai sa te calmezi, ca vad ca nu ti-a priit intalnirea de la Sibiu. Sau ai venit la Sibiu ca sa-ti etalezi hainele de firma?

 

HABAR NU AVETI CAT DE GREU ESTE SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT!!!!

De fapt, oriunde te-ai duce, tot oameni nemultumiti intalnesti.

 

Asfalt uscat!

/index.php?...mp;id=221749oti sa ne pupi tu un pic pe undeva pe noi toti cei nemultumiti?Vino la anu la Ploiesti si sa vezi intalnire acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...mp;id=221749oti sa ne pupi tu un pic pe undeva pe noi toti cei nemultumiti?Vino la anu la Ploiesti si sa vezi intalnire acolo!

 

Este o rugaminte sau o necesitate? Sincer, ai adresat o intrebare... Si ai vrea tu sa te pup undeva si pe restul...Nu mai vorbi in numele celor nemultumiti, lasa-i pe ei sa isi spuna parerea! Sau singurel iti este frica? Sa vin la Ploiesti si sa ma intalnesc cu filozoful de tine? Nu multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar de neglijat faptul ca o parte (sper mica) au limbaj de manele si sub acest aspect ar fi trebuit sa le placa la Sibiu.

Mai important mi se pare sa adresez un salut de " Bine Ai Revenit Bya".

Cu respect

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Eu am fost la intalnire. Am venit din tm si mie mi-a placut tare mult. Am stat sambata seara pana duminica pana la pranz.

Am dormit la un preten din Sibiu si am plecat cu taxiul. Mi-am last motoru la Dumbrava si un mare sef din "Rutiera" m-a laudat. :crack:

Rezumatu facut in decembrie :

 

 

A fost intre: fain si super fain !!!

Gagicile sunt tari in sibiu (exceptie Poplaca), vacile bune (exceptie Ocna Sibiului) si micii sunt precis meseriasi (langa zoo).

Crazy Bike e de exceptie, (A)Ondi e nascut pe doua roti undeva intre nemti si romani, solistul din trupa de rock e prea baut, chitaristul e prea treaz !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...