Sari la conținut

Poze Din Iesirile Oradenilor


aleck
 Share

Postări Recomandate

Am fost la intalnire in weekendul acesta din 15-17 la Tokaj unde au fost 1000 de motociclisti...

A fost fain organizat, m-am distrat bine.

post-37405-1250466658_thumb.jpg

post-37405-1250466676_thumb.jpg

post-37405-1250466687_thumb.jpg

post-37405-1250466698_thumb.jpg

post-37405-1250466729_thumb.jpg

post-37405-1250466747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SUBSCRIU - CEA MAI SALBATICA SI FRUMOASA ZONA DIN APUSENI!

PADIS (GLAVOI)!!!

 

EU MA LUPTAM SI CU URSU(L-S)

 

Mesaj completat

LUNCA VISAGULUI - BARAJUL DRAGANULUI

DUPA HUEDIN LA DRAPTA...FOARTE FRUMOASA ZONA...CAZARE DEOSEBITA SI IEFTINA

post-48470-1250951943_thumb.jpg

post-48470-1250952023_thumb.jpg

post-48470-1251407718_thumb.jpg

post-48470-1251407744_thumb.jpg

post-48470-1251407757_thumb.jpg

post-48470-1251407776_thumb.jpg

post-48470-1251407813_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUBSCRIU - CEA MAI SALBATICA SI FRUMOASA ZONA DIN APUSENI!

PADIS (GLAVOI)!!!

 

EU MA LUPTAM SI CU URSU(L-S)

 

Mesaj completat

LUNCA VISAGULUI - BARAJUL DRAGANULUI

DUPA HUEDIN LA DRAPTA...FOARTE FRUMOASA ZONA...CAZARE DEOSEBITA SI IEFTINA

Fain baieti,doar ca am un mic comentariu offtopic care nu vi se adreseaza voua,daca umblati mult prin zona respectiva o sa intelegeti ceea ce voi scrie mai jos:

 

Este intradevar o zona salbatica,plina de salbaticiuni:manelisti,cocalari,betivi,figuranti,slapari,aglomeratie,paltonari cu garaje pe post de corturi,gunoaie(multumim primaritei din Pietroasa pt. ca ridica gunoiul saptamanal)etc.Asta e salbaticie romaneasca.Anul asta am hotarat sa nu mai urc la Cornel decat in luna mai si/sau septembrie-octombrie cand tata spuma turismului romanesc leneveste in fata televizorului.

Mai bine urc intr-un tramvai la ora 14 decat sa merg in plin sezon in Glavoi,gasesti aceleasi lucruri enumerate mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciau baietii.. :ph34r: m`am uitat la aproape toate pozele de aici si sunt foarte tari..abia astept sa fac si eu parte din grupul gupul vostru...binenteles asta daca se poate.. :lol: ...ah..si daca vreodata aveti nevoie de o pasagera..aici sunt :">....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciau baietii.. :lol: m`am uitat la aproape toate pozele de aici si sunt foarte tari..abia astept sa fac si eu parte din grupul gupul vostru...binenteles asta daca se poate.. :P ...ah..si daca vreodata aveti nevoie de o pasagera..aici sunt :">....

 

Bine ai venit ! , incearca sa respecti pe cat posibil topicurile ...sa nu facem varza mai mare decat e :P

Ca pasagera trebuie sa ai echipament...minimul o casca.

Dc vrei sa raspunzi la un anumit post , de exemplul acesta(care este off topic) da click pe quote(dreapta jos) , se va face rosu apoi mergi sa zicem in topicul Discutii despre orice si dai reply.....postul cu inserat cu quote va aparea introdus acolo.

Urmareste topicul Intalnirea de Vineri , unii dintre noi(dp forum) ne intalnim vineri seara la un suc :ph34r: si o poveste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

T-Andi, Zozo, TriluliluL, Norbi, Katika si toti care au fost la Diosig, va multumesc pentru invitatie, m-am simtit foarte bine cu voi!! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumiri tuturor bihorenilor care ne-au onorat cu prezenta la MMC BIKER'S PARTY II. ! In speranta ca v-ati simtit bine va asteptam si la anul la editia a III-a !

video;

 

 

MMC BIKER'S PARTY 2009 part III

 

press "HQ" in youtube player

 

foto AICI

 

SUPER TARE ! :agree: Pacat ca nu am fost !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scurta iesire azi,solo:Oradea-Arieseni-Rosia Montana(din pacate era deja inchis la Minele Romane)Buru-Remetea-Baisoara-Gilau-Negreni-Oradea.Am avut 2 reprize de ploaie si am facut putin peste 400 de km.

 

 

frumoase poze , frumoasa iesire.uneori e foarte misto sa iesi singur... dar iti recomand daca faci drumuri mai lungi sa nu mai mergi macar singur .in caz ca se intampla ceva sa ai un ajutor aproape.

 

bafta :cheers:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoase poze , frumoasa iesire.uneori e foarte misto sa iesi singur... dar iti recomand daca faci drumuri mai lungi sa nu mai mergi macar singur .in caz ca se intampla ceva sa ai un ajutor aproape.

 

bafta :cheers:

 

 

Iesiri singur fac numai pe asfalt unde pot fi "recuperat" de preteni,doar pe offroad nu merg singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...