Sari la conținut

Poze Din Iesirile Oradenilor


aleck
 Share

Postări Recomandate

Aleck tu ai facut topicu asta si tu il chatuiesti :) shame on iu :)

cat despre suzuki bucu....... ride it ... feel it... fear it :unsure:

 

vinde - ti biku si i ati suzu :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi pare rau :) ca nu va puteti abtine SAU MUTA de la CHAT pe alt topic(sau mai bine pe PM) shammmeee on Youuuuu da si tu .....si tu care citesti acum :laugh:

Cateva poze de la tura Oradea-Arad-Deva-Sebes-Alba Iulia-Teius-Turda-Cluj-Alejd- o Ploaiee de :bigstar: rupeee-Oradea-Uscati :D sa fiu ON TOPIC !

Alti se plimba altii......FREACA TASTATURA ce sa faci :blink: ..........Raspuns: mulgi caprele si TACI :)

post-16179-1212601346_thumb.jpg La cetatea d la Lipovapost-16179-1212601516_thumb.jpgUn numar tunning pt Aleck , Europa i de...post-16179-1212601617_thumb.jpg post-16179-1212601681_thumb.jpg Aleck la plimbare pe domeniupost-16179-1212601853_thumb.jpg post-16179-1212601931_thumb.jpg o baie nu strica post-16179-1212602088_thumb.jpgfrumos dar....plin de tantari :lol: post-16179-1212602186_thumb.jpg The Castle of Savarsin

post-16179-1212602304_thumb.jpg Ar merge un chef aici nu ?post-16179-1212602393_thumb.jpg O invitatie la el acasa .post-16179-1212602490_thumb.jpg Dupa o tura in forta, cauciucurile frigeau...la propriu

post-16179-1212602992_thumb.jpg Asa patesti daca fortezi prea tare motoru :P nici io nu is mai prejos post-16179-1212603083_thumb.jpg deja era polizat cuiu de cat am umblat cu el si nu am stiut

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ma gura-i de voi.... cica bikeri.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ma gura-i de voi.... cica bikeri.....

io cred ca te-ai plictisit sa tot itzi spargi cosurile in oglinda si sa joci solitaire singurel si ai zis hai sa ma bag in seama si cu astia poate ma injura bine si o sa ma simt mai bine.......las-o moarta frate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la el UN bucurestean vorbeste care si singur pica ..... mai vorbeshte de pasager MA LASI.....cica biker

Nenea "Art" sub avataru tau scrie INCEPATOR ... asa ca te rog frumos LINISTE....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la el UN bucurestean vorbeste care si singur pica ..... mai vorbeshte de pasager MA LASI.....cica biker

Nenea "Art" sub avataru tau scrie INCEPATOR ... asa ca te rog frumos LINISTE....

ba grr, las-o un pic mai usor cu bascalia, stiu ca nu esti rau intentionat, dar pe aici mai sunt si persoane mai sensibile, si nu are rost sa facem galagie pe forum, mai bine hai la intrunire vineri, si povestim acolo.

La 19.30 pe strada ibsen, k?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io cred ca te-ai plictisit sa tot itzi spargi cosurile in oglinda si sa joci solitaire singurel si ai zis hai sa ma bag in seama si cu astia poate ma injura bine si o sa ma simt mai bine.......las-o moarta frate.

ok

 

Auzi la el UN bucurestean vorbeste care si singur pica ..... mai vorbeshte de pasager MA LASI.....cica biker

Nenea "Art" sub avataru tau scrie INCEPATOR ... asa ca te rog frumos LINISTE....

barosane ori ce biker pica macar odata

dar nush ce tot ma obosesc sa vb cu doritor sa devina biker

dc ai chef de prostii (ca numai prostii vb pe aici) meri pe forumul de bascalie si lasa ne pe noi in pace chiar nu avem nevoie de un habarnist.

 

ride safe (pe cd vei ride)

asfalt uscat

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la el UN bucurestean vorbeste care si singur pica ..... mai vorbeshte de pasager MA LASI.....cica biker

Nenea "Art" sub avataru tau scrie INCEPATOR ... asa ca te rog frumos LINISTE....

 

 

Atunci citeste ce scrie sub avatarul meu si comporta-te ca un om matur. Nu am stiut ca acuma si gradinita poate sa posteze pe forum.

 

P.S. completeaz-ti profilul. Poate asa o sa stim cu cine vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la el UN bucurestean vorbeste care si singur pica ..... mai vorbeshte de pasager MA LASI.....cica biker

Nenea "Art" sub avataru tau scrie INCEPATOR ... asa ca te rog frumos LINISTE....

IA POSTEAZA TU IN ALT TOPIC CA SUNT DESTUI OFF TOPIC NU MAI LIPSESTE INCA UNU CU MISTOURI ....HAI ROIU IN DISCUTII DESPRE ORICE. CAT DESPRE CE SCRIE SUB AVATAR DOCUMENTEAZA TE PRIMA DATA SI APOI BAGA COMM , ASA CA CIOCU MIC TU ! :) .......... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IA POSTEAZA TU IN ALT TOPIC CA SUNT DESTUI OFF TOPIC NU MAI LIPSESTE INCA UNU CU MISTOURI ....HAI ROIU IN DISCUTII DESPRE ORICE. CAT DESPRE CE SCRIE SUB AVATAR DOCUMENTEAZA TE PRIMA DATA SI APOI BAGA COMM , ASA CA CIOCU MIC TU ! :blink: .......... :laugh:

 

:bigstar: :)

 

Va rog sa mutati discutiile pe discutii despre orice

Editat de BMW RIDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la el UN bucurestean vorbeste care si singur pica ..... mai vorbeshte de pasager MA LASI.....cica biker

Nenea "Art" sub avataru tau scrie INCEPATOR ... asa ca te rog frumos LINISTE....

bai handicapatule......incepator sub avatar este in functzie de cat postezi bai pocnitoare ce esti......si daca kiar vrei sa te legi de oameni dute-n p.......mea cu aia de la misa sa se pise pe tine va legatzi unul de altul si sa formatzi spirala aia.....ca numai spirale ai in cap...spirale de cacao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HEHEHEHEHEHEHHEH CE-MI PLACE CAND SE ATACA BATETZII.

 

Bun asa sa le luam pe rand:

@VladPS imi place ca esti un om care nu te ataci din prima, bikeri sensibili interesanta idea...... direct imi fuge gandu la biker=pussy .... si mersi de invitatie dar nu prestrez.... cum fac altzii...

@Bucuresteanu io zic ca NU orice biker prica macar odata..... ca unu vor sa para smecheri ... si vor sa demonstreze la pitzioance ca ce mare STAB e el e una .... sau ca ii da gaz ca nebunu pe oriunde nu ma IMPRESINEAZA...... da recunosc poti sa pici mai ales la conditiile din Romania dar cosider ca 90% din cazaturi sunt datorate GRANDOMANIEI adica PROSTIEI.

@BMW RIDER ...... toata stima si respectu ... ai zis BMW ai zis tot. Lucrez la profil multzumesc de atentionare.

@StefanBh nui frumos sa aratzi cu degetu la cineva pe care nu cunosti si nu stii cu cine vorbesti...

 

 

P.S @LA TOTI "am fost obligat" sa-mi fac o intrare mai agresiva si vad c-am reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HEHEHEHEHEHEHHEH CE-MI PLACE CAND SE ATACA BATETZII.

 

Bun asa sa le luam pe rand:

@VladPS imi place ca esti un om care nu te ataci din prima, bikeri sensibili interesanta idea...... direct imi fuge gandu la biker=pussy .... si mersi de invitatie dar nu prestrez.... cum fac altzii...

@Bucuresteanu io zic ca NU orice biker prica macar odata..... ca unu vor sa para smecheri ... si vor sa demonstreze la pitzioance ca ce mare STAB e el e una .... sau ca ii da gaz ca nebunu pe oriunde nu ma IMPRESINEAZA...... da recunosc poti sa pici mai ales la conditiile din Romania dar cosider ca 90% din cazaturi sunt datorate GRANDOMANIEI adica PROSTIEI.

@BMW RIDER ...... toata stima si respectu ... ai zis BMW ai zis tot. Lucrez la profil multzumesc de atentionare.

@StefanBh nui frumos sa aratzi cu degetu la cineva pe care nu cunosti si nu stii cu cine vorbesti...

 

 

P.S @LA TOTI "am fost obligat" sa-mi fac o intrare mai agresiva si vad c-am reusit.

 

 

 

mah...grr...lasa branza si strugurii in pace , ca o sa ti se faca rau.

:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Art Masoara-ti cuvintele..... da dovada de OM nu de ne-OM......

 

@MirceaRM .... Salutari domnu care presteaza ...... cum a reusit "escapada" d'aseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Art Masoara-ti cuvintele..... da dovada de OM nu de ne-OM......

 

@MirceaRM .... Salutari domnu care presteaza ...... cum a reusit "escapada" d'aseara?

Cum au inceput sa sar baietzi pe tine cum te-ai inmuiat....nu pot sa imi masor cuvintele eu prima data actzionez si dupa aia gandesc..asa sunt eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Art m-am imuiat vorba vine ... mi-am facut intrarea si mi-o ajuns......

Iar pe MIrceaRM parca parca il stiu de undeva.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Art m-am imuiat vorba vine ... mi-am facut intrarea si mi-o ajuns......

Iar pe MIrceaRM parca parca il stiu de undeva.....

Bah ce intrare ca ii jignesti asa ....ca ala o picat ca cica motociclisti si din alea....poate multzi gandesc ca tine da nu intra pe forum si zic lucruri din astea si dupa aia incearca sa se puna bine tot cu aia pe care la inceput i-a vorbit.Nu stiu catzi breteni o sa ai pe aici frate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Art eeeee am ziso sa se atace, de unde crezi ca stiu ca o picat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...