Sari la conținut

Varadero Vs Pegaso Vs Tdr


votati ;)  

127 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

:friends: si care e problema ta domnu' trotineta? ai pus stapanire pe forum? :rock: vezi de rs-u tau si de categoria ta. cand m-ai mai vazut pe mn pe aici? esti prost? nu...te faci :P Eu n=am mai postat in categoria asta de cateva luni decat chestii minore si n-am mai facut un topic aici de un an, chiorule :friends:

Bai fraiere, tu vad ca faci pe prostu', stai sa-ti desenez: pe acest topic am vazut postu tau, care este identic cu cel de pe celelalte sute de topicuri. Nu ma interesa data, intelegi? Si proasta e mata ca s-a chinuit cu tine degeaba... De rs-ul meu imi vad eu, tu n-o sa vezi un rs niciodata pe ulita la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai fraiere, tu vad ca faci pe prostu', stai sa-ti desenez: pe acest topic am vazut postu tau, care este identic cu cel de pe celelalte sute de topicuri. Nu ma interesa data, intelegi? Si proasta e mata ca s-a chinuit cu tine degeaba... De rs-ul meu imi vad eu, tu n-o sa vezi un rs niciodata pe ulita la tine.

Bn ma, eu ma fac, u chiar esti prost :rock: Si proasta e mata aia care te-a facut asa idiot. Proasta (cuvant urat) a fost la curu' ei. Hai jet! :friends:

 

 

 

Topic clossed! Ca eu nu am deschis topicul sa abereze toti prostii :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce oare aceleasi persoane se tot cearta pe diverse topicuri? De acuma cand aveti chef de cearta faceti un topic nou numai pt asa ceva si vomati acolo ceea ce vreti, nu de alta, dar poate unii sunt mai interesati de motociclete decat de certurile si jignirile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bn ma, eu ma fac, u chiar esti prost :rock: Si proasta e mata aia care te-a facut asa idiot. Proasta (cuvant urat) a fost la curu' ei. Hai jet! :friends:

Topic clossed! Ca eu nu am deschis topicul sa abereze toti prostii :friends:

pustiu' ia vezi-ti de treaba ca spre deosebire de tine unii mai avem si motorete si nu ne umflam atata pe aici.

Asa este nu ai deschis topicul sa abereze toti prostii,l-ai deschis sa ne arati tu cat esti de prost,dar gata am inteles ideea,te declar shef.Poti sa ma injuri pe net pana iti cad degetele ca nu ma ataci.

Nu a deranjat pe nimeni ca ai facut un topic,nici ca ai facut 2,dar deja te-ai intrecut cu gluma si ai mai inceput sa faci si figuri la toti pe aici,in fine degeaba iti explic ca oricum tot ca tine o sa o ti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

daca tot am vazut ca e postul asta deschis am zis sa scriu aici:mai am o luna si fac 16 ani si ma gandeam sa iau un enduro.Am gasit o yamaha tdr la un pret decent,zic eu http://www.bestbike.ro/yamaha/tdr-125/enduro/motociclete/2047178.htm?pgsource=searchresult&year=1997&colorname=rosu&countyname=sibiu&price=800&tabid=1&pictureid=1 .Varadero e un pic mai scump.Ce parere aveti de motociclate din link?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...