Sari la conținut

Motocicleta Viitorului?


Postări Recomandate

Ehh na! Si cum o sa se entuziasmeze copilasii pe atunci: -Hei! Bunicule, bunicule! Uite R1 de anul acesta! Ce frumoasa! -Pe vremea mea motocicleta insemna libertate nu conserva! -Bine mai bunicule! Tu esti mai oldschool! Stem in anul 2082! Wake up! Chiar nu cred ca ar fi o idee buna! Oare cum o sa se inregistreze vanzarile? Oauuuu deja 3 pe luna asta! Si inca mai sunt 2 zile din luna... cine stie?!? Si faza cu butonul pe care apesi cand vrei sa opresti... daca ai sincronizare proasta... faci poc!

 

decat sa merg in asa ceva, mai repede raman la mobra...

 

Aia deja nu mai are legatura cu motociclismul... e o conserva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi'e scarba de astfel de oameni , genul initiatorului topicului. Cel mai mult detest prostia, si in el e prezenta mai mult ca niciodata. Am stat si am citit un pic din aberatiile care le'a scris si e clar, omu' e irecuperabil si se vede ca e de la tara. Il declar Troll.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi'e scarba de astfel de oameni , genul initiatorului topicului. Cel mai mult detest prostia, si in el e prezenta mai mult ca niciodata. Am stat si am citit un pic din aberatiile care le'a scris si e clar, omu' e irecuperabil si se vede ca e de la tara. Il declar Troll.

:bounce: ok, cum zici u. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai sincer mie imi place ala :) mi`ar place ... sigur nu ai aceleasi sentimente ca si in masina ... la la un impact nu te imprastii pe jos ... deci asta chiar imi place ..ce nu`mi place la el ii culoare ca tre spalata foarte mult :scratch:) ..faza cu opritu la semafor m`a nedumerit . pe unde dracu scot picioarele :what: .... daca uit la un semafor sa las rotile alea jos ... cum dracu ies de acolo daca is pe o parte :-L) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Urat experimentu asta ;) :) creca mai vrei sa faci stoppie cu ea :D :hug: mai bn cu bicicleta :) :lol:

daca la asta te duce mintea pe tine,go on...pt mine unul ar fi ok din mai multe puncte de vedere..1.daca as fi mos la 50 de ani ar fi ideala ca sa nu-mi mai intre vantul prin oase la reomatism 2.nu mi-ar mia trebui echipament sia stfel cand ma duc sa ma plimb cu pretena nu tb sa imi car in mij verii geaca dupa mine pe strada sau casca...3toamna cand al draq de frig afara nu tb sa dardai de frig in special noaptea air gagica sa-mi inghete de frig in spate(asta findca am patit-o f recent si a 2-a oara nu mia vrea plimbare in exterior)...4.eficienta aerodinamica buna deci si consum mai redus decat un motor normal de vreo 500-800cc..as spune ca ar fi confortul dintr-o masina mica strictul necesar dar placut ,pastrand totusi senzatia celor 2 roti...eu personal as fi optat pt o varinata un pic decapotabila..macar la semafor sa-mi scot picioarele in afara.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...