Sari la conținut

Povestea Mobrei Mele (mbr)


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

Dar hoinaru' lu' @Ioska cu kit honda dio e tata lor cand am plecat de pe loc era sa ma ridic pe o roata.

fiind si mai mic la inaltime si greutate :)

:laugh: asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mobra????odata modificata nu o mai recunosti!!!asta din experienta! eu mi+am modificato calumea si nimeni nu isi mai da seama ca e mobra,sunet puternic,forta,viteza!acuma e pe stand ca trebe sa inlocuiesc ferodourile,ca's duse,,,,,auzi george ce se mai aude???vb pe mess!

Editat de Mihai_Mobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tati+va nitel mai atent!toba este partial de mobra,,,,,practic teava este de mobra si nimic mai mult,ultimul capac este pus invers!si mere brici!cabul l+am dat jos sa il schimb ca mi sa despletit! pentru ca si deoarece este prea subtire!in rest mere mai bine decat hoinarul lui ioska!daca treci pin craiova cu el facem noi o liniuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tati+va nitel mai atent!toba este partial de mobra,,,,,practic teava este de mobra si nimic mai mult,ultimul capac este pus invers!si mere brici!cabul l+am dat jos sa il schimb ca mi sa despletit! pentru ca si deoarece este prea subtire!in rest mere mai bine decat hoinarul lui ioska!daca treci pin craiova cu el facem noi o liniuta!

 

 

:( :D Asta sa-o crezi tu,ca merge mai bine cu hoinarul lu' Ioska,numai la liniute ti-e capul?

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vazut-o tu cum mere?o sa fac un filmulet,,,sa va las masca ,,,,,ca vorba aia,,,cum e acum te uiti ca curca-n lemne si stai ca cioara in par! :rolleyes: scuze dar este prea modificata ca sa mai ziceti ca ma face un hoinar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vazut-o tu cum mere?o sa fac un filmulet,,,sa va las masca ,,,,,ca vorba aia,,,cum e acum te uiti ca curca-n lemne si stai ca cioara in par! :( scuze dar este prea modificata ca sa mai ziceti ca ma face un hoinar!

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ARE MOI!spone cum cand si unde ca iti trimit!

man denis,,,,,,sa stii ca mihai are o mobra de invidiat......a modificato de mama ei,eu cand am vazut ce aprindere si motor are am ramas prost!oin sfarsit!sa incheiem!

bre frate miki parca mai ai si tu 1 nu?hai c stiu ca ai......rasponde sau ceva PM ca trebe sa iti mai iau si eu ceva!oricum eu am una daca ii mai sparlesc lu' mihai una ti le trimit!sau eu sau el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ARE MOI!spone cum cand si unde ca iti trimit!

man denis,,,,,,sa stii ca mihai are o mobra de invidiat......a modificato de mama ei,eu cand am vazut ce aprindere si motor are am ramas prost!oin sfarsit!sa incheiem!

bre frate miki parca mai ai si tu 1 nu?hai c stiu ca ai......rasponde sau ceva PM ca trebe sa iti mai iau si eu ceva!oricum eu am una daca ii mai sparlesc lu' mihai una ti le trimit!sau eu sau el

 

Aha,am inteles.Daca gasesti si o volanta si un magnetou platesc :lol:

Salut,asfalt uscat si respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok dau ,,,,nu+i problema am si magnetou,,,,,dar vrei sa spui si stator ?nu?ca magnetou si volanta este acelasi lucru!

baga adresa si m gndesc eu la pterz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok dau ,,,,nu+i problema am si magnetou,,,,,dar vrei sa spui si stator ?nu?ca magnetou si volanta este acelasi lucru!

baga adresa si m gndesc eu la pterz

 

Ok,ms hai ca iti dau pm :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai de mama ta andrei...te dai mare cu un italjet de 50.......micro cross si vai de el....ai grije ce chestii o sa mai inventezi pana la postul urmator!numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai de mama ta andrei...te dai mare cu un italjet de 50.......micro cross si vai de el....ai grije ce chestii o sa mai inventezi pana la postul urmator!numai bine!

 

ce tot spui ba? cand ma dau mare cu italjetu?? :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai de mama ta andrei...te dai mare cu un italjet de 50.......micro cross si vai de el....ai grije ce chestii o sa mai inventezi pana la postul urmator!numai bine!

da si tu cand ai mers cu ea ai spus ca merge sooper, arata ca un hoinar mai mic,etc.....a da, si nu eu sunt ala care isi face id cu alt nume ca sa isi laude mobra.tu inventezi.........

Editat de Andr3y
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...