Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

asa de mult il iubiti voi pe noro de nu sa anuntat nici macar unul sa ii facem o vizita la botosani

:burnout:

 

lasa h3llule ca nu-i problema :lol:

 

azi am bagat o tura de vreo 350 de km, m-am intalnit cu comieu pe la Targu Frumos, de acolo am mers la Roman unde ne-am intalnit cu Adidas00, iar apoi am luat-o frumos spre Iasi, drum super frumos, lat si plin de curbe :wave: . Am vizitat Iasiul, un oras de nota 10, super frumos, kiar cel mai frumos din cate am vazut pana acum si mai ales plin de femei frumoase :crack:

 

weekendul viitor avem planificata o tura prin munti :lol:

 

va pupa noro :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lasa h3llule ca nu-i problema :lol:

 

azi am bagat o tura de vreo 350 de km, m-am intalnit cu comieu pe la Targu Frumos, de acolo am mers la Roman unde ne-am intalnit cu Adidas00, iar apoi am luat-o frumos spre Iasi, drum super frumos, lat si plin de curbe :burnout: . Am vizitat Iasiul, un oras de nota 10, super frumos, kiar cel mai frumos din cate am vazut pana acum si mai ales plin de femei frumoase :crack:

 

weekendul viitor avem planificata o tura prin munti :lol:

 

va pupa noro :wave:

Daca tot esti in zona moldaviei bre incearca si in Piatra Neamt sa ajungi... :) E suuper tare iar de zonele adiacente ce sa mai zic :crack: Barajul Bicaz e la 20 de km. P;S...Poate prin mai-iunie asa organizam o brigada de plimbare pe ruta...buzau...bacau...piatra neamt...bicaz si zonele adiacente(cheile bicazului &...) :lol: Am eu o casa in zona lacului bicaz asa ca partea cu cazarea n-ar fi o problema :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot esti in zona moldaviei bre incearca si in Piatra Neamt sa ajungi... :D E suuper tare iar de zonele adiacente ce sa mai zic :cheers: Barajul Bicaz e la 20 de km. P;S...Poate prin mai-iunie asa organizam o brigada de plimbare pe ruta...buzau...bacau...piatra neamt...bicaz si zonele adiacente(cheile bicazului &...) :D Am eu o casa in zona lacului bicaz asa ca partea cu cazarea n-ar fi o problema :wave:

 

gata sa facut , eshti sef de tura :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@raven30hell: se pare ca suferi mult fata, uitandu-ma la semnatura ta. sa stii ca sunt niste stabilimente faine pentru suferinzi, am uitat cum se cheama. by the way, prozac a fost o mare minciuna, nu mai lua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete cum se trezesc unii vorbind :cheers: bre cumpara-ti o viata, ca vad ca nu ai una si te iei de altii :cheers:

 

Tu chiar nu iti dai seama ce penibil esti? :wave:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@raven30hell: se pare ca suferi mult fata, uitandu-ma la semnatura ta. sa stii ca sunt niste stabilimente faine pentru suferinzi, am uitat cum se cheama. by the way, prozac a fost o mare minciuna, nu mai lua.

hai ca deja o arzi dubios....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai oameni buni, ce aveti cu fetele de pe forumul asta? dupa ce ca sunt si putine si de gasca marea majoritate unii dintre voi le iau la p--a asa aiurea... daca vreti sa agatati sigur nu asta e metoda :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai desteptilor, voua vi se pare normala semnatura ei?

cu alte cuvinte :D bah prostilor! vi se pare normala semnatura mea?

:cheers: e valabila pt cei ce se ataca :D :cheers: te simti? GO AHEAD, kiss my ass!!! :wave: :D

 

Asa e ca te simti foarte singur?...nu ai cu cine sa vorbesti, prietenii te-au parasit de mult, pachetele de tigari sunt pe terminate, sotia tipa in continuu la tine si pleaca cu amantu...eu ti-am zis: Cumpara-ti o viata! :D

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu alte cuvinte :D bah prostilor! vi se pare normala semnatura mea?

:cheers: e valabila pt cei ce se ataca :D :cheers: te simti? GO AHEAD, kiss my ass!!! :wave: :D

 

Asa e ca te simti foarte singur?...nu ai cu cine sa vorbesti, prietenii te-au parasit de mult, pachetele de tigari sunt pe terminate, sotia tipa in continuu la tine si pleaca cu amantu...eu ti-am zis: Cumpara-ti o viata! :D

 

Nu ca as lua partea cuiva sau ca se simte cineva, dar semnatura ta, @raven (mai ales prima parte) nu lasa loc de interpretari.., si e chiar exagerata, dar daca adminii accepta asa ceva....

Oricum, contrele astea nu-si au locul aici - eu unul, cand intru pe topicul asta ma astept sa vad niste discutii despre eventuale plimbari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, contrele astea nu-si au locul aici - eu unul, cand intru pe topicul asta ma astept sa vad niste discutii despre eventuale plimbari...

de acord! uite in stima si respect for u ca imi esti prieten, sterg prima parte! :cheers:

 

si revenind...daca va decideti pe la sf lui martie, poate dam o fuga pana la Noro. Am vb cu el, ati vazut cazarea e free, si nu-i bai ca mai cunosc si eu pe cineva in apropiere...Noro a spus ca mai sta destul, asa ca avem timp. Pana atunci isi rezolva toti problemele pe la motoare, etc.

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca intrerup cearta :cheers:.sunt din cta si am si eu o intrebare.pe 20 si 21 am sa campez prin minunata noastra capitala.aveti idee de ceva adunari sau plimbari in datele respective?in cazu in care se face ceva postati si voi aici si poate ne intalnim la o plimbare.sa auzim de bine si asfalt uscat;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si revenind...daca va decideti pe la sf lui martie, poate dam o fuga pana la Noro. Am vb cu el, ati vazut cazarea e free, si nu-i bai ca mai cunosc si eu pe cineva in apropiere...Noro a spus ca mai sta destul, asa ca avem timp. Pana atunci isi rezolva toti problemele pe la motoare, etc.

 

 

da! da! veniti! :cheers:

 

iata cum sta mobra mea singurica pe santiere :cheers:

post-21654-1204699721_thumb.jpg

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da! da! veniti! :cheers:

 

iata cum sta mobra mea singurica pe santiere :cheers:

Man, venim, ca pana la sfarsitul lui martie sper ca fac rost de niste bani de benzina...

 

In alta ordine de idei, cine are chef de o plimbare acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai noro ..cazarea e gratis...asta inseamna ca ai si LEMNE gratis nu ?sau altceva cu care sa fac(em) focul...de ex: copaci, scaune, mese...cotete de gaini...diverse chestii dastea..nimicuri...eventual casa.... :cheers: etc....muahhahahaha :cheers:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai noro ..cazarea e gratis...asta inseamna ca ai si LEMNE gratis nu ?sau altceva cu care sa fac(em) focul...de ex: copaci, scaune, mese...cotete de gaini...diverse chestii dastea..nimicuri...eventual casa.... :D etc....muahhahahaha :D

:cheers: nu ca la revelion!!! noro help!!! :wave:

Nebunake, tu nu vezi ca e un santier in lucru? sigur sunt multe lemne pe acolo! :D :cheers: In ritmul asta, Noro o sa ramana acolo de tot...

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: nu ca la revelion!!! noro help!!! :wave:

Nebunake, tu nu vezi ca e un santier in lucru? sigur sunt multe lemne pe acolo! :D :cheers: In ritmul asta, Noro o sa ramana acolo de tot...

 

aham....dar cladirea aia din spate vad ca nu e nimeni pe acolo...cred ca arde repede.....ațațam focul cu scandurile aleea care sunt bagate in pamant... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica 09.03.'08 plimbare catre Marea Neagra doritorii sunt rugati sa apeleze cu incredere 0745.039.338 Bogdan - plecare dimineata (09:00 cel mai tarziu, intoarcere seara - pe lumina)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...