Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

Revenind la topic.Care are chef sa iasa azi la o plimbareala si nu are cu cine?Mai stau vo 2 ore, daca nu apar propuneri, o rad ca barzaunu' de unul singur.Cheers :blbl:

 

na ca ai avut cu cine:D :crack: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bueeeiii !!! Tu iar ai sters-o din Bucuresti? Pana mea, speram sa ne vedem, dar daca esti asa grabit...

Baftalau si poate tura viitoare!

 

pare rau..si eu as fi vrut sa ne vedem, dar mai am vreo 3 saptamani treaba la botosani, dupa care ma intorc si sper sa reluam plimbarile :crack:

 

dar sincer....nu inteleg de ce nu iese lumea si fara mine :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pare rau..si eu as fi vrut sa ne vedem, dar mai am vreo 3 saptamani treaba la botosani, dupa care ma intorc si sper sa reluam plimbarile :crack:

 

dar sincer....nu inteleg de ce nu iese lumea si fara mine :crack:

:rusinica: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breee,nici-o vorbulitza ,nici-o pozulitza nimik de la Biker's? Sau le-ati pus in alta parte?

La topicurile dedicate pozelor nu sunt.

Noro help! :rusinica:

 

vezi pe topicul cu miss moto de la sectiunea 'fete motocicliste' :crack:

 

@nebunake - vorba lu cezar: Ave eu! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: Cine are chef maine de o plimbarica? Destinatia-Unde aveM chef...TOTUSI NU F MULTI KM...Dam o tura pana pe amkart? Cre e procedura de...intrare?

procedura de intrare este urmatoarea ...intri pe poarta...parchezi motorul in parcarea de motoare(firesc) te asezi la masa... lasi casca si bagajele...,te duci la bar, comanzi ceva (eventual iti iei si bilet<15 lei = 10 minute pentru motor sau 50 lei pt carturi> Tb sa ai echipament full..ceva de genu: casca ,manusi,genuchere,geaca,si ghete >> si asta e tot .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

procedura de intrare este urmatoarea ...intri pe poarta...parchezi motorul in parcarea de motoare(firesc) te asezi la masa... lasi casca si bagajele...,te duci la bar, comanzi ceva (eventual iti iei si bilet<15 lei = 10 minute pentru motor sau 50 lei pt carturi> Tb sa ai echipament full..ceva de genu: casca ,manusi,genuchere,geaca,si ghete >> si asta e tot .

:rusinica: ms pt info...n-am costum asa ca mai astept :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca sa mai reinviem putin topicu:

 

vineri plecare la Valea Doftanei cu intoarcere duminica, gratare, bautura si multa caterinca :crack:

 

cazare la pensiune

 

asa ca cine mai vrea sa ma caute :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca sa mai reinviem putin topicu:

 

vineri plecare la Valea Doftanei cu intoarcere duminica, gratare, bautura si multa caterinca :crack:

 

cazare la pensiune

 

asa ca cine mai vrea sa ma caute :rusinica:

 

 

Adica astazi :crack:

Mai toarna detalii man :crack:

 

Plecare? ce ora, ce loc?

Trebuie sa rezervam ceva?

Trebuie sa aducem micii cu noi? :crack:

 

Dastea :crack:

 

Sunt pe frecevnta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea este astazi la ora 8.30 de la Arc, vom face oprire la Ploiesti la carrefour pentru cumparaturi.

 

Oki doki... sunt unul dintre voi! Acum nu stiu daca singur sau cu pasager, ca nu gasesc nicio fata :rusinica:)

 

C U there!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni .... in mare parte se pleca azi la 20 30 de la arc ...intalnirea fiind la 20 00 dar si maine mai este un grup care vine asa ca pt cei care nu pot ajunge azi ii asteptam maine. Pentru informatii sunati pe nr lui Noro de pe prima pagina!

Iar cumparaturile se fac la Metro

 

Ps: domnul organiztor radu aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec maine dimineata la 10...asa mai intarziata..., dupa ce in zori imi schimb releul de incarcare la noul cbr-ica.

 

pt cine mai e ca mine, ma gaseste de dimineata pe mobil.

 

0765425056

 

 

 

--- Mesaj completat în 21 Mar 2008 16:24 -------------

Ne putem lipi shi noi Sambata? Mai sunt locuri la Pensiune?

 

 

incapem ,incapem, mai inghesuiti dar o perna gasim pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spunea Radu ca locuri sunt si oricum gasim, din cate am inteles avem suficiente incaperi si spatiu sa ne adunam. Cert este ca cine vine de sambata ar fi bine sa se sincronizeze intr-un fel, incercati sa veniti toti odata pentru ca de maine e inchis celebrul culoar pentru simularea de Summit. Adica toata artera aia magica ce include si DN1 pana la Otopeni. De asemeni daca telefonul va spune "error in connection" tot din cauza summit-ului este, deoarece fac astia tot soiul de teste pe banda, bruiaje and shit, nu am inteles exact de ce, dar stiu ca azi am injurat Vodafone degeaba.

 

Ne vedem colo shea, drajilor :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spunea Radu ca locuri sunt si oricum gasim, din cate am inteles avem suficiente incaperi si spatiu sa ne adunam. Cert este ca cine vine de sambata ar fi bine sa se sincronizeze intr-un fel, incercati sa veniti toti odata pentru ca de maine e inchis celebrul culoar pentru simularea de Summit. Adica toata artera aia magica ce include si DN1 pana la Otopeni. De asemeni daca telefonul va spune "error in connection" tot din cauza summit-ului este, deoarece fac astia tot soiul de teste pe banda, bruiaje and shit, nu am inteles exact de ce, dar stiu ca azi am injurat Vodafone degeaba.

 

Ne vedem colo shea, drajilor :rusinica:

 

 

eu am nota interna (caci eu lucrez in otopeni ) ca drumul e inchis pe 29 sambata nu maine...pt simulare.

pana atunci nu se inchide nimic.

 

cat despre plecat in grup astept pe cine mai vrea, dar sa ma sune pana in 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pot dupa ora 3 sa plec ca sunt la munk :rusinica: , in fine ideea e ca daca vrea cineva sa mi se alature maine dupa ora 3 ar fii binevenit...sau eventual sa plecam toti , cei care au mai ramas inspre valea doftanei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralu, merci de lamuriri, ma duc sa-i dau cu telefon colegei din client service :crack:

 

Neby, vezi ca Miki s-ar putea sa vina de maine, dupa ora doua, am impresia ca trebuie sa ramana la magazin si maine, desi trebuia sa vina cu noi azi. Vorbeste cu ea, vezi cum faceti. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne putem lipi shi noi Sambata? Mai sunt locuri la Pensiune?

 

 

maine plecare ora 3 juma (15:30)...spre valea doftanei...cine mai vrea sa vina ...la ora aceea call me on 0724.848.350... :rusinica: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...