Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

baaaa ce era sa ma prapadesc azi-noapte in prima curba stanga cum se termina baraju sa moara cici muci ne faceam,am intrat in viraj aveam vreo 60 70 moto putin aplecata si exact atunci a venit o rafala de vant si pur si simplu m-a impins pe prima banda frate sa mor,NE-AM PI..AT PE NOI :burnout: :cheers: :bounce:

 

Si eu am avut aceeasi problema. Abia am trecut de pod cu 20 la ora ca ma simteam ca pe gheata... ma zbura vantu .... nu stiu ce fel de asfalt minune au folosit la podul ala, ca numai acolo mi-a derapat asa... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Si eu am avut aceeasi problema. Abia am trecut de pod cu 20 la ora ca ma simteam ca pe gheata... ma zbura vantu .... nu stiu ce fel de asfalt minune au folosit la podul ala, ca numai acolo mi-a derapat asa... :cheers:

 

Am simtit si eu o "vibratie" in motoru meu pe acolo pe unde ziceti :bounce:

Dar gabaritul ei a rezolvat problema. Cu betivu' ala pe care voi nu l-ati gasit fuse mai nasol. Nici acum nu stiu cum de mai traim, eu si el :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io in pm trebuie sa ma duc cu nebuna aia la balu piz..i ca nu mai scap de ea o sa va dau un tel pe la 9:30 10:00 sa vad unde o ardeti ca asa chef am de plimbare mai ceva ca maidanezu ala din reclama la Germanos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca primiti si noi veniti I'm in! Daca ziceti "Bah, ce mai vrea si asta?" "Aha, este nou, daca incepe cu intrebari d-alea destepte...", atunci ma dau singur ca si pana acum. Voie buna domnilor si nu in ultimul rand doamnelor!

cu siguranta esti binevenit man :)

 

--- Mesaj completat în 13 Nov 2007 14:50 -------------

vreau si eu........., eu ies de la munka la 8 , si lucrez la piata presei libere, vreau si eu un succcccc

pai iubitu' tau ce pazeste? nu scoate moto???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io in pm trebuie sa ma duc cu nebuna aia la balu piz..i ca nu mai scap de ea o sa va dau un tel pe la 9:30 10:00 sa vad unde o ardeti ca asa chef am de plimbare mai ceva ca maidanezu ala din reclama la Germanos

PLIMBARE!!!

 

bah pe mine ma luat un somn... sunt treaz de la 2 jumate noaptea si am mai fost si la munca , cred ca o sa dorm cand voi o sa va plimbati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam'! La ora 20.00 va voi astepta acolo. :hug: :)

te vom astepta.

 

oameni buni eu v-am stabilit intalnirea, momentan nu am cu ce sa vin, dar o sa vad...oricum daca ramane valabila intalnirea ma sunati si pe mine, cei ce imi stiti nr, ca eu o sa fiu plecata si n-am acces la net.

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te vom astepta.

 

oameni buni eu v-am stabilit intalnirea, momentan nu am cu ce sa vin, dar o sa vad...oricum daca ramane valabila intalnirea ma sunati si pe mine, cei ce imi stiti nr, ca eu o sa fiu plecata si n-am acces la net.

pai ce ma nu are cine sa vina sa te ia???daca reusesc sa scap de bal vin io daca vrei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, si io simt nevoia sa ma dau cu motoru mai mult. I-am facut si plinul... >:eek: Haideti la mare :) Maine dim ne intoarcem rupti la munca :D

daca ii bagi si lui Baby gaz ai deja un partener de drum :eek: ca io sint in faliment :hug: ....ii trebuie 2 plinuri si ceva adica un milion si ceva..... :what: :moto: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...