Sari la conținut

Vtr 1000 F


bh99mes
 Share

Postări Recomandate

ora 18 ma apuca in mod sigur pe acolo , poate si mai mult .

eu zic sa incercati sa veniti si o sa ne gasim noi acolo , poate reusim sa le si punem laolalta .

 

cred ca ajung primul asa ca o sa tin ceva loc , VTR rosu cu plasa pe rezervor , chiar pe coltul din stanga , in fata bancii de sub pomi .

 

 

pe la 19:00 aterizez si yo asa ca tine loc si ii asteptam si pe restu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai io nu stiu ce zi e acum , saa stiu daca pot sau nu ... :lol:

 

noroc cu pc-ul

deci la ora la care postez eu este miercuri

pfoo , ma sunat azi un coleg si vrea sa ne vedem maine pe la 7 seara , deci nu stiu sigur cand ajung , dar parerea mea este sa o lungiti , eu de obicei ma plimb noaptea cam pana pe la ora asta , asa ca daca o lungiti cu intalnirea ajung si io .. cred

 

in caz ca nu .. sa faceti poze :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acum suntem urmatorii mike1981;lotru;sadr1an1;si yo kemsis adik 4 iar h3llrider e cu semn de intrebare .

 

yo zic ca e bine si asa deci ramane pe la 19:00-19:30 la arc sau cine poate sa vina mai devreme sa ii astepte si pe ceilalti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am de facut un drum in mogosoaia dupa 17,00 si sa duc S. TENERE la electrician care mi-a spus clar 18,30 !

 

caut sa le ating pe toate si sa va gasesc la arc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am de facut un drum in mogosoaia dupa 17,00 si sa duc S. TENERE la electrician care mi-a spus clar 18,30 !

 

caut sa le ating pe toate si sa va gasesc la arc .

 

 

Eu unul cred si mai mult k sigur ajung la 19.00, am un vtr rosu, incerc sa ma parchez la intrare. sun in tricou alb...blugi....pe dedesubt nu conteaza....si voi avea un rucsac alb-albastru. :kiss:....sunt frumos...putzin grasutz si brunet....:D)....glumesc bineteles...

 

Ne vdm acolo....nu stiu cat stau dar pe la 9:30 trebuie sa fiu in berceni pe brancoveanu k am o intalnire.....sper sa nu va dati loviti...si sper sa vina si cei kre nu ajung la timp...sa ne vdm cu totii.

 

imi pare rau Viktor k nu esti aici....sa fi venit si tu...mai ales k esti initiatorul acestui topic...dar sper sa ne vedem...trebuie...si oricum sunt dator de cinste pt k mai ajutat de atatea ori...

 

Mike.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cu siguranta mai power dar eu cred ca pana sa storci de vlaga un firestorm e oricum cale lunga .

nu cateva luni si nici un an macar .

 

mi-a parut bine de cunostinta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca vin

 

nu am putut sa mai ajung

 

voua va trancane cand schimbati a doua daca e antaia turata?

 

mai si trancane. am auzit ca mai si sare la 2-a. la mine de ex nu intra tot timpul din prima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ms....am obs ca dc pleci usor si dai a doua nu mai face

 

asa este, dar am inteles k sunt niste bucsi kre ar treb schimbate si nu mai trancane....totul e sa n-o carai...k mie la inceput o mai caraiam....mai ales dak era turata in 1-a.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi al!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :burnout: :burnout:

 

am revenit!

 

iara am bagar reo 3 mii de km in VTRescu :burnout:

am fost pana in elvetia, bineinteles cu niste drumuri in plus, asa ca am ajuns la 2700 de km. FARA probleme :friends:

dar fiind ca micutza(sau micutzul) meu deja creste destul de repede in burtica mamei sale, nu am mai riscat drumul inapoi tot pe moto, asa ca l-am lasat la maicamia si am vent cu trenul. deci VTR-eul sta saracu alone pana aprox aprilie-mai in garaj, in Alpi :friends:

 

conculzia finala: veterica e ok, are 66.000 km, s-a comportat perfect, a consumat intre 7,8 si 8,5 la suta la o viteza de 130-160 PLUS geti laterale si topcase si bineinteles 2 pers. asa ca sunt multumit si nici nu ma gandesc sa ma despart de ea! :bigstar:

 

sper ca toata lumea e ok si ati petrecut si voi o vara super fara evenimente!

 

Mike! o sa ma juri de mama pana in primavaara :P ca motorul fiind la o distanta de 1470 de km nu ma pot tine de cuvant ;) sa-ti fac comanda la bugspoiler :) scuzeeeeeeeeeeee

 

PS: maine, poimaine pun si poze.... vedeti cum arata un VTR cu valize :cheers:

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi al!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :burnout: :burnout:

 

am revenit!

 

iara am bagar reo 3 mii de km in VTRescu :friends:

am fost pana in elvetia, bineinteles cu niste drumuri in plus, asa ca am ajuns la 2700 de km. FARA probleme :friends:

dar fiind ca micutza(sau micutzul) meu deja creste destul de repede in burtica mamei sale, nu am mai riscat drumul inapoi tot pe moto, asa ca l-am lasat la maicamia si am vent cu trenul. deci VTR-eul sta saracu alone pana aprox aprilie-mai in garaj, in Alpi :P

 

conculzia finala: veterica e ok, are 66.000 km, s-a comportat perfect, a consumat intre 7,8 si 8,5 la suta la o viteza de 130-160 PLUS geti laterale si topcase si bineinteles 2 pers. asa ca sunt multumit si nici nu ma gandesc sa ma despart de ea! :kick:

 

sper ca toata lumea e ok si ati petrecut si voi o vara super fara evenimente!

 

Mike! o sa ma juri de mama pana in primavaara :bigstar: ca motorul fiind la o distanta de 1470 de km nu ma pot tine de cuvant ;) sa-ti fac comanda la bugspoiler :) scuzeeeeeeeeeeee

 

PS: maine, poimaine pun si poze.... vedeti cum arata un VTR cu valize :cheers:

 

Salut Viktor,

 

Bine ai revenit!

 

NU-i problema, nu te injur..>Doamne fereste......cnd s-o putea, atunci e bine....ah, ce-as vrea sa fac si eu calatorii de genul asta, k tine....super frumos...

 

Oricum la anul...sper sa fac urmatoarele...: schimbat bord, capete de ghidon si mansoane, si discuri de frana...: cine are asa ceva, pana atunci, poate sa0mi spuna...k cine stie..dak pretul e bun, poate ma fac de niste bani :burnout:....in special bordul.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, ar fi super niste poze, si poate zici si de unde le-ai luat ca ma intereseaza si pe mine ceva de genul

 

 

hai k improspatez eu site-ul cu niste poze de la a mea bulina rosie :):::

 

pace si dragoste pt motoare :blink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...