Sari la conținut

Silver Pistons Si Dac Motors Anunta „bikestock Route”


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

Cred ca pe autostrada, oricum pe drumul vechi se mai munceste, pietre de la asfaltul turnat nou...nu recomand la o asa coloana de motoare. Plus ca mai mult coloana va incurca pana la mare toate masinile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De parca pe autostrada...nu va incurca coloana! :sick: ;) ;)

 

pe mine daca o sa ma incurcati, o sa va iert. :D

oricum, tot spre vama o sa ma indrept si eu, daca o sa ies pe geam sa va fac poze, sa zambiti frumos, sa dea bine la gazeta :D

 

in rest, diseara :lol: :o :-L :P :rock: :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca toata lumea este binevenita indiferent de moto atat timp cat exista respect si ai citit "Reguli despre Mersul in Grup"

 

Eu de exemplu mi-am propus sa nu o calc (90-100kmh) pentru a obtine un consum redus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata . am ajuns cu bine acasa... plouat uscat plouat si in final aproape uscat . Sper ca si ceilalti ce au ales A2 ca drum de intoarcere au ajuns cu bine.

 

Vremea pe ziua de azi a fost destul de imprevizibila...am mers km buni pe asfalt uscat apoi nor , ploaie torentiala si tot asa. Asteptam poze din Vama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns relativ ok...si asta datorita faptului ca am facut un mic ocol pana sa intram pe autostrada deoarece drumul normal era aglomerat ca naiba.

 

Poze si filme maine ca am uitat sa iau camera de acasa, iar seara am niste treaba de rezolvat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproximarile mele erau cam 30-40, da poate erau mai multe ascunse dupa corturi.

Ideea e ca (mie unul imi plac motoarele turate) vecinii mei de la corturile vecine injurau cu foc.

Unii dintre motoristi au crezut ca e intrunire moto in vama si pana noaptea tarziu trageau de ele.

Mi-ar fi placut si mie sa vin cu motorul mai ales ca am prins aglomeratia de la drumul de intoarcere, si asta pe la 10-11 noaptea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproximarile mele erau cam 30-40, da poate erau mai multe ascunse dupa corturi.

Ideea e ca (mie unul imi plac motoarele turate) vecinii mei de la corturile vecine injurau cu foc.

Unii dintre motoristi au crezut ca e intrunire moto in vama si pana noaptea tarziu trageau de ele.

Mi-ar fi placut si mie sa vin cu motorul mai ales ca am prins aglomeratia de la drumul de intoarcere, si asta pe la 10-11 noaptea.

 

nu dam nume! :cheers:

 

ce-i drept...in zona in care am avut motoarele parcate...nu s-au turat! doar...spre iesire si...cand am plecat spre concertul Phoenix! :o Bine...au mai fost cativa care au dat rateuri pana mai tarziu!

 

Ca numar...din Bucuresti au plecat cam 35 de motorete! in urma mai erau 5 motoare de la Silver iar in Vama ne mai asteptau cativa! Sambata au mai aparut altii....deci...in total...cam 50 de motorete! destui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mih, doar tu ai fost cu camera?

 

Vezi ca se pot posta si embedded clipurile de youtube.

 

Na, ca-l repostez pt tine :D

 

D1FJzl7-Pz4

 

Ce se uitau politaii aia! :lol:

 

 

PS: si inca odata, ma oftic ca am fost de serviciu in acea perioada... ah.. si am o scuza mai buna: nu aveam noul numar de inmatriculare la mobra.. :o ata ete :cheers:

 

Pana una-alta, va felicit pentru tura; la mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi bag pu la`n mancarea din vama & 2 mai

 

 

:cheers: :o :D

 

eu am mancat...pt. prima data in Vama...bine! :lol:

am dat peste un restaurant unde a fost servire prompta, comanda a fost adusa repede, mancare buna, preturi acceptabile! :-L

 

 

Mih, doar tu ai fost cu camera?

 

a fost si Survolaj, dar el maine va pune filmul si pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproximarile mele erau cam 30-40, da poate erau mai multe ascunse dupa corturi.

Ideea e ca (mie unul imi plac motoarele turate) vecinii mei de la corturile vecine injurau cu foc.

Unii dintre motoristi au crezut ca e intrunire moto in vama si pana noaptea tarziu trageau de ele.

Mi-ar fi placut si mie sa vin cu motorul mai ales ca am prins aglomeratia de la drumul de intoarcere, si asta pe la 10-11 noaptea.

 

si mie imi plac motoarele turate dar nu duminica la ora 8 dimineatza...gizas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...