Sari la conținut

Breaza Bikers' Fest 2007 - Part Ii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Vineri nu a intrat nimeni pe poarta fara sa primeasca tuica (decat cei care nu au vrut sa bea). Sambata, au venit foarte multi in Pitesti, s-au alaturat paradei in oras, si in camping au sosit odata cu multimea de la parada. Pt. a nu tine pe toata lumea in soare la intrare (pt. ca cei mai multi erau plecati de acolo din camping, si nu trebuia decat sa arate bratara), s-a incercat grabirea primirii celor nou-veniti. Cat priveste umbra, daca in ditamai padurea tu nu ai avut unde sa stai la umbra... :o :cheers: Oricum, asta este topicul lui Stephon despre Breaza. Pt. Pitesti sunt alte topicuri unde puteti sa va exprimati parerile.

Editat de koana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oricum, asta este topicul lui Stephon despre Breaza. Pt. Pitesti sunt alte topicuri unde puteti sa va exprimati parerile.

 

:cheers:

 

Oricum...la Breaza...nu este "intrunire" organizata de club! Este o intalnire de prieteni motociclisti, unde se pune accentul pe lucruri ca: sarmale, pastrama, tuica, vin si...nu in ultimul rand....DISTRACTIE SI VOIE BUNA! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar a fost urat la Pitesti. :D Nu ma asteptam.Pe langa faptul ca au fost destul de putini organizarea a lasat de dorit.Nu aveai unde sa stai la umbra si nu a meritat deplasarea pana acolo.La anul nu mai merg la Pitesti.Nu se merita la o astfel de organizare.La Breaza vin pentru prima data si sper sa fie altfel decat la Pitesti! :cheers: :o

 

Prieteneee.. la Breaza nu e tocmai o intrunire asa cum o stii tu ... e o mare diferenta, pe care o s-o vezi daca o sa vii...

 

nu se promit nici concerte, si nici tuica la intrare, de fapt.. din cate imi aduc io aminte, nu e o .. "intrare" :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar a fost urat la Pitesti. :lol: Nu ma asteptam.Pe langa faptul ca au fost destul de putini organizarea a lasat de dorit.Nu aveai unde sa stai la umbra si nu a meritat deplasarea pana acolo.La anul nu mai merg la Pitesti.Nu se merita la o astfel de organizare.La Breaza vin pentru prima data si sper sa fie altfel decat la Pitesti! :cheers: :D

 

Deh ...daca nu ai vazut padurea de copaci ! No ofense iti respect parerea, dar cate ore ai stat si ce organizare nu ai vazut. Criticile sunt foarte bine primte....trebuie sa ne perfectionam dar dupa cum prezinti tu lucrurile reiese ca ai fost undeva pe camp, unde nimeni nu s-a "organizat" sa iti asigure umbra, iar motoare erau atat de putine incat ziceai ca este murdara campia !

 

No ofense, dar unora chiar poate sa nu le convina nimic, daca pleaca de acasa cu gandul ca acolo unde ajung o sa ii distrze cineva.

 

Sorry pt OFF TOPIC !

 

:o

Editat de SOCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste super campioni downhill se pregatesc pentru trickshow

 

 

DUPA CUM SPUNEA SI DAN...O SA AVEM O MICA SURPRIZA....NEMOTORIZATA! O sa vedem si fata cealalta a ceea ce inseamna...2 roti si anume...bicicletele! O sa avem o demonstratie de downhill si un trickshow din partea unor profesionisti! :o :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stefane eu zic ca premiu pentru primu venit potzi sa il dai de pe acum , e unu CDI :cheers: care face naveta pe acolo , sigur o sa ajunga primu!!!

Iar daca ma grabesc eu urc dealu ai ajung si eu mai repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stefane eu zic ca premiu pentru primu venit potzi sa il dai de pe acum , e unu CDI care face naveta pe acolo , sigur o sa ajunga primu!!!

Iar daca ma grabesc eu urc dealu ai ajung si eu mai repede

 

 

de-ai "casei" nu se pun! :o

 

vin eu prin kerch - ucraina (2100km)

 

 

pai...se pare ca avem un castigator! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...se pare ca avem un castigator!

Nu-l crede bah pe asta, ca are nunta, nu-l mai lasa viitoarea nici pana la bodega :o

 

Deci.. aia care veniti de la mai mult de 400 km... nu mai veniti :cheers: sau daca veniti ziceti, ca sa stiu sa fac un ocol.

 

Si mai propun ca premiul sa fie in bere... multa multa bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, pt mine lucrurile sunt simple.Daca ma faceti sa vin acolo si vad picior de roata de ATV sau pokemoni pe scutere care se sparg in bashini , pacanele de drujba gen Sibiu ati belit-o.Mai marele in organizare(pe care cainii il plac dar numai cand e rupt in gura ca grebla :cheers: ) a promis zile de basm asa ca am incredere si vin aducand cu mine inca ceva handicapati dispusi sa se amenajeze corespunzator. :lol: :D :o

Editat de djeeckx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, pt mine lucrurile sunt simple.Daca ma faceti sa vin acolo si vad picior de roata de ATV sau pokemoni pe scutere care se sparg in bashini , pacanele de drujba gan Sibiu ati belit-o.Mai marele in organizare(pe care cainii il plac dar numai cand e rupt in gura ca grebla ) a promis zile de basm asa ca am incredere si vin aducand cu mine inca ceva handicapati dispusi sa se amenajeze corespunzator.

 

 

GIXULE...o sa vezi ca...nu prea exista loc sa intri cu scuterul sau...sa te dai cu ceva motorizat printre corturi! asata este farmecul! Intreaba-l pe pacasacu'! :cheers:

 

 

Apropo...ca sa nu existe discutii in timpul intalnirii va anunt de acum:

 

- Muzica va urla pana pe la maxim ora 2(noaptea), dupa care...cine mai vrea sa se distreze...va trebui sa asculte muzica...mai usurel!

- Odata cu muzica...nu se vor mai tura nici motoarele! Cei ce nu inteleg....vor fi poftiti cu amabilitate in afara campingului!

- Daca vor veni ATV-uri...nu au decat sa se dea...pe dealurile din apropiere sau...sa stea oprite!

 

Fiind doar eu cu tatal meu ca organizator si nu un club...nu ne asumam raspunderea pt. tembelii care nu se vor supune anumitor reguli(de bun simt zic eu), reguli care vi se vor inmana la intare pe niste fluturasi!

 

 

Va multumesc pt. intelegere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GIXULE...o sa vezi ca...nu prea exista loc sa intri cu scuterul sau...sa te dai cu ceva motorizat printre corturi! asata este farmecul! Intreaba-l pe pacasacu'! :P

Apropo...ca sa nu existe discutii in timpul intalnirii va anunt de acum:

 

- Muzica va urla pana pe la maxim ora 2(noaptea), dupa care...cine mai vrea sa se distreze...va trebui sa asculte muzica...mai usurel!

- Odata cu muzica...nu se vor mai tura nici motoarele! Cei ce nu inteleg....vor fi poftiti cu amabilitate in afara campingului!

- Daca vor veni ATV-uri...nu au decat sa se dea...pe dealurile din apropiere sau...sa stea oprite!

 

Fiind doar eu cu tatal meu ca organizator si nu un club...nu ne asumam raspunderea pt. tembelii care nu se vor supune anumitor reguli(de bun simt zic eu), reguli care vi se vor inmana la intare pe niste fluturasi!

Va multumesc pt. intelegere!

asa ba baieti...d-ai mi-ati fost simpatici de cand v-am cunoscut.presimt ca se va lasa greu :cheers: bafta in organizarea ultimelor detalii si daca aveti nevoie de ceva din zona sau orice altceva cu care sa va ajutam nu tre decat sa urlati...oricum nu va aude nimeni :lol: :-L :o :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind doar eu cu tatal meu ca organizator si nu un club...nu ne asumam raspunderea pt. tembelii care nu se vor supune anumitor reguli(de bun simt zic eu), reguli care vi se vor inmana la intare pe niste fluturasi!

 

Lasa ca de astia ne ocupam noi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati promis buldo-excavatoar pentru amenajarea traseului de motox si sarituri cu bicicletele ..... daca nu ma lasati sa ma jok ku el ...... leg noaptea corturile intre ele si vi le trag ku motoru .... oricum nu ma prindeti ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati promis buldo-excavatoar pentru amenajarea traseului de motox si sarituri cu bicicletele ..... daca nu ma lasati sa ma jok ku el ...... leg noaptea corturile intre ele si vi le trag ku motoru .... oricum nu ma prindeti ...

 

 

:cheers: de jucat...se joaca nene soferu'! Voi...va jucati cu biclele pe traseul amenajat! Ne intalnim sambata seara pt. stabilirea detaliilor!

 

Lasa ca de astia ne ocupam noi

 

Dane...stiu ca pot conta pe voi! :o

 

 

 

Daca tot nu dai premi la cei deai casei macar spunene daca putem sa te ajutam cu ceva

 

 

 

Lasa ma ca va premiez eu pe voi! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...