Sari la conținut

Intrunire Moto 17-19 August - Pitesti, Sa Traiesti!


OPITZ
 Share

Postări Recomandate

Ar fi chiar fain sa veniti mai multe gagici, in gasca... Daca va strangeti mai multe, sa ne anuntati cand ajungeti, ca sa anuntam si noi baietii sa stea la intrare, sa va faca primirea... :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec vineri din Bucuresti. Mai merge cineva?

 

Daniela

Buna!

As merge si eu,dar trebuie sa ajung la o nunta sambata.

Cand va intoarceti?

Oricum ar fi mi-ar place sa ne cunoastem pentru ca nu cunosc prea multe fete motocicliste .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma intorc duminica dar cu siguranta gasesti pe cineva cu care sa te-ntorci sambata, mai ales ca unii aleg sa vina sambata dimineata, sa manance un mic si-apoi apoi sa se intoarca la Bucuresti. Din pacate, multe din fetele cu care-am vorbit n-au stiut de aceasta intrunire si si-au planuit o plimbare la mare. Dar, usor-usor, sper sa ne strangem cateva si sa mergem. Propun sa ne-ntalnim la orele 16.00 la Metro Militari.

ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma intorc duminica dar cu siguranta gasesti pe cineva cu care sa te-ntorci sambata, mai ales ca unii aleg sa vina sambata dimineata, sa manance un mic si-apoi apoi sa se intoarca la Bucuresti. Din pacate, multe din fetele cu care-am vorbit n-au stiut de aceasta intrunire si si-au planuit o plimbare la mare. Dar, usor-usor, sper sa ne strangem cateva si sa mergem. Propun sa ne-ntalnim la orele 16.00 la Metro Militari.

ok?

nu cred ca reusesc sa vim,s-au mai ivit si alte pb,dar as vreasa ne intalnim dupa ce va intoarceti :))

nu prea cunosc fete cu motor si ma simt cam singura :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec vineri din Bucuresti. Mai merge cineva?

 

Daniela

 

hei stai asa ca sunt putin nelamurit si bagat in ceata in calendarul intrunirilor scriea asa : - 17-19 august 2007

 

* Eveniment: Intrunire moto

* Locatie: Radauti

* Organizator: Bukowina MC

 

E cumva in Pitesti ??? :cheers: :P :lol:

ca habar nu am.... sincer :D daca da ne vedem acolo :o :D daca nu ghinion :-L :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei stai asa ca sunt putin nelamurit si bagat in ceata in calendarul intrunirilor scriea asa : - 17-19 august 2007

 

* Eveniment: Intrunire moto

* Locatie: Radauti

* Organizator: Bukowina MC

 

E cumva in Pitesti ??? :cheers: :D :P

ca habar nu am.... sincer :D daca da ne vedem acolo :o :D daca nu ghinion :rock: :sick:

 

Maine incepe intrunirea de la Pitesti (nu are nici-o legatura cu cea de la Radauti), asa ca , dupa cum ai zis : "ne vedem acolo" ;)

daca voi fi singurul constantean voi fi la 16 la metro;daca vor fi mai multi ma supun majoritatii :lol:

Cu siguranta nu esti singurul constantean. Au mai facut cativa colegi de-ai tai o strigare pe aici. Si chiar pe topicul vostru local ;) :-L

Editat de koana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine incepe intrunirea de la Pitesti (nu are nici-o legatura cu cea de la Radauti), asa ca , dupa cum ai zis : "ne vedem acolo" :sick:

 

Bine se pare si din pacate nu pot ajunge decat sambata treburi de scarbicu ;) alea alea....si daca tot ajungem astia care vb pe forum as dori sa ne intalanim cumva acolo,nmai ales cu blonda ca re a deschis topicul asta :lol: :D sa halim o bericioaica :D ,hai sa sa vaedem cum facem sa luam legatura acolo sau aci nu stiu.... Oricum sa bem un brifcor ceva si poate plecam inapoi totzi in drumul spre casa...si la mai mareeeeeeeeeeeee :cheers: :o :-L :P :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma intorc duminica dar cu siguranta gasesti pe cineva cu care sa te-ntorci sambata, mai ales ca unii aleg sa vina sambata dimineata, sa manance un mic si-apoi apoi sa se intoarca la Bucuresti. Din pacate, multe din fetele cu care-am vorbit n-au stiut de aceasta intrunire si si-au planuit o plimbare la mare. Dar, usor-usor, sper sa ne strangem cateva si sa mergem. Propun sa ne-ntalnim la orele 16.00 la Metro Militari.

ok?

ti-a mai confirmat cineva intentia pentru ora si locatia sus mentionata?ramane in picioare ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-a mai confirmat cineva intentia pentru ora si locatia sus mentionata?ramane in picioare ????

nu stiu altii ce fac dar eu voi fi la Metro la orele 16. Daca nu apre nimeni, imi vad singura de drum si ramane sa ne-ntalnim direct la locatie.

Daniela

 

--- Mesaj completat în 17 Aug 2007 10:46 -------------

ti-a mai confirmat cineva intentia pentru ora si locatia sus mentionata?ramane in picioare ????

nu stiu altii ce fac dar eu voi fi la Metro la orele 16. Daca nu apre nimeni, imi vad singura de drum si ramane sa ne-ntalnim direct la locatie.

Daniela

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec maine dimineta devreme cu inca trei motociclisti. Probabil pe la 7 sa fim la McDonald's in militari. Cel putin asa incercam.

 

 

 

nu sti cumva nu pleaca nimeni mai tarziu un pic sa zic asa .... ca poate unii nu ne puteam trezii de la ora aia cu dimineata in cap :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sti cumva nu pleaca nimeni mai tarziu un pic sa zic asa .... ca poate unii nu ne puteam trezii de la ora aia cu dimineata in cap :o

 

 

Noi o sa mai fim 3 (poate chair si mai multi) daca vrei sa ni te alaturi ..tu sau altii .noi plecam pe la ora 10:00 din drumul taberei.

 

 

Daca este mai stabilim un loc in intalnire si inca o ora pt. cei care nu pot sa vina la ora 16. Undeva pe la 18:15-18:20...

 

Si 2 la mana .poate sa dea cineva detalii mai exacte asupra locului unde se tine intalnirea.Am auzit ca ar fi un camping nou..ceva de genu asta , dar nu prea stie nimeni pe care am intrebat exact :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa mai fim 3 (poate chair si mai multi) daca vrei sa ni te alaturi ..tu sau altii .noi plecam pe la ora 10:00 din drumul taberei.

Daca este mai stabilim un loc in intalnire si inca o ora pt. cei care nu pot sa vina la ora 16. Undeva pe la 18:15-18:20...

 

Si 2 la mana .poate sa dea cineva detalii mai exacte asupra locului unde se tine intalnirea.Am auzit ca ar fi un camping nou..ceva de genu asta , dar nu prea stie nimeni pe care am intrebat exact :cheers:

Cand ajungi in Pitesti, mergi spre cartierul Trivale. Sau spre "Cornul Vanatorului". Toata lumea stie sa-ti indice incotro. In plus, sunt indicatoare pe stalpi, care iti arata directia.

Nu va faceti probleme. Nu e deloc greu de ajuns. Zona locatiei se cheama "Babana" Dupa ce iesi din Cartierul Trivale, (practic iesi din oras), si treci de Cornul Vanatorului (atentie, ridicaturi pt. micsorarea vitezei), mergi tot inainte pana la locatie. E simplu. Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa mai fim 3 (poate chair si mai multi) daca vrei sa ni te alaturi ..tu sau altii .noi plecam pe la ora 10:00 din drumul taberei.

Daca este mai stabilim un loc in intalnire si inca o ora pt. cei care nu pot sa vina la ora 16. Undeva pe la 18:15-18:20...

 

 

Eu ma refereamla ziua de maine .....ca maine vreau sa vin nu pot azi din cauza serviciului ...ca mergeam cu ceea mai mare placere alaturi de voi . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

That suck's dude..eu sunt in concediu :cheers:, dar restu cu care vin unu iese de la munca pe la 5 iar altu face un shimb de tura

 

 

@Koana: Merci mult de tot de indicatii, sunt sigur ca v-om ajunge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: ...tosmai la mine acasa nu pot ajunge...

Nu am motor...l-am accidentat pe drumul de intoarcere din Sibiu... :o :D

Argeseni sa va distrati bine...si fara mine :-L

Dar parc se tinea in Budeasa :lol: , au schimbat cu Babana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca reusesc sa vim,s-au mai ivit si alte pb,dar as vreasa ne intalnim dupa ce va intoarceti :D)

nu prea cunosc fete cu motor si ma simt cam singura :o

Cand imi scot motocicleta din service (sper cat mai curand) mergem impreuna sa dam o tura :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...