Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

Ba eu am impresia ca tu esti staroste....ca in fiecare saptamana esti la nunta. :goodposting:

 

 

Deci nu mai vrea nimeni sa vina la belit ochii la Rally Raid?

 

pai nu ai vazut ce so potolit... familie, copil, casa, nunti, prietenii intre familii...gata cu KTMu care deja ii pica crampoanele jos de cand nu o mia fost scos afara :agree:

 

sa vedem mosule cum stau cu finantele...daca suna bine portmoneul vin daca uit unde l-am pus atunci nu are rost...:)

 

posibil destulde mult sa sune asa de bine incat sa zbor prin vama afara :kiss:)

Editat de sandruvlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut

 

este cineva interesat de o tura prin M-tii Gurghiu, Harghita, Vrancei, Parang si Apuseni?

 

Traseul face legatura intre acesti muntii, pe drumuri neasfaltate, cat mai mult posibil.

 

Plecarea va fi luni (6 oct.), din cluj, iar planul este sa campam vineri seara la negreni. Se doarme la cort, unde ne prinde seara.

 

pentru mai multe detalii 0721836178, alecu

 

post-14411-1222785434_thumb.jpg

 

post-14411-1222785915_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va fi foarte frig sau ploua, cautam ceva cazare.

salut, e ff tentanta si interesanta tura ta ,dar cu parere de rau nu pot participa si eu..nu imi pot lua atat de mult zile libere..

 

bafta..

 

Salut pe toata lumea.

 

Maine eu am de gand sa ies la o plimbare prin padure, pe la pranz va fi vreme buna. Cine vrea si poate sa ma insoteasca ma poate suna la 0740784967, sau sms.

 

Mihai

 

salut, daca vrei si esti dispus poate iesim in weekend..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, e ff tentanta si interesanta tura ta ,dar cu parere de rau nu pot participa si eu..nu imi pot lua atat de mult zile libere..

 

bafta..

 

 

 

salut, daca vrei si esti dispus poate iesim in weekend..

 

 

 

Da, timpul este o problema. Eu si cei care mai merg, am programat de acum 2 saptamani iesirea, si am reusit sa facem rost de zile libere. Ne vedem in urmatoarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am venit din tura. Eu, Pitzi, Mihai.

 

100 km de off road.....vreme impecabila..... Pitzi foarte linistit....... in padure uscat .......am ajuns si pana la cheile turzii la o cafea.

 

Sincer! A fost cea mai faina tura de off pe care am tras-o.

 

Poze nu avem decat vreo 3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrea careva Sambata, dupa targul de la Negreni, o sa fim cativa care vom merge pana la Vladeasa (dormim acolo noaptea de Sambata spre Duminica) urmand sa facem si ceva off-road asa mai usurel.

 

Cine vrea e bine venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu merge maine la Negreni si are chef de o tura scurta, soft enduro, sa sune in jur de 9 jum, 10.: 0745189329

Stiu ca e tarziu dar amu ne-am hotarat sa merem.

 

N-am facut inca nici un plan, deci nu stiu sa va zic traseu, ora exacta de plecare sau de sosire. Io unu NU vreau sa ajung in Cluj dupa 4, deci inainte. Ideea e sa merem cat de mult pe macadam, forestiere si prin padure. E super fain acum cu toate frunzele pe jos. Probabil zona pe unde o sa ne invartim o sa fie Valea Ierii - Manastirea Muntele Rece - Maguri Racatau.

 

Am fost si azi si am descoperit niste drumuri faine acolo de la manastire care nu stim unde duc, si vrem sa le exploram.

 

 

Sara buna,

Adi

Editat de ekkemu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

@ alecul:

 

Felicitari de excursie :unsure: !

Acum ceva timp, scriam bucuros asta pe topicul posesorilor de XT/XTZ 600/660/750:

/index.php?...t&p=1417295

 

Citisem prin mai-iunie (parca) niste posturi ale prietenului tau cu Tenere 3AJ, in care povestea despre cutiile de aluminiu pe care le construia si spunea ca acele cutii vor pleca in Norvegia. Sunt curios si eu cum a fost. Nu faci un topic la calatorii pe 2 roti ?

 

Si, o ultima intrebare :

Ce cauciucuri ai pe KTM ?

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...