Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

Are are, ciurdit de la un amic de-al meu, Razvan, care l-o dus acolo la reparat si ei tot vand de pe el.

Ekkemule, la faza asta m-ai spart...io de unde era sa stiu?

Pai am si io o intrebare...daca e asa cum spui, de ce il mai tine acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare!Am DISPERATA nevoie de un magazin (sau chiar reprezentanta),seriosi de la care sa imi cumpar piese de HONDA.De vreo saptamana am tras o lupta apriga cu xr.ul prin noroi si cred ca sa bagat apa la cablurile de acceleratie,ca acuma cand a inghetat afara s-au gripat si dupa ce le-am putut misca merg greu tare!De precizat ca e A DOUA oara cand le schimb intr-un an si ultima data le-am cumparat de floresti cu 3,7 mil,pret care mi sa parut destul de ridicat!" AJUTOR!!!!!!

 

Suna la Mechatronics.

 

Dragos: 0745 409188

Zsolt: 0766227937

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi ma baieti din cunostinta de cauza ..ca eram de fata Max a vb cu omul la telefon si asa sau inteles ca poate sa vanda motorul pe piese si cand da ceva din piese sau cand il vinde tot ii da omului banii...binenteles ca ar avea si el un comision..dar nici nu se pune problema ca la ciordit..ekkemule informeazate bine altadata...

Editat de KTMPanicSquad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi ma baieti din cunostinta de cauza ..ca eram de fata Max a vb cu omul la telefon si asa sau inteles ca poate sa vanda motorul pe piese si cand da ceva din piese sau cand il vinde tot ii da omului banii...binenteles ca ar avea si el un comision..dar nici nu se pune problema ca la ciordit..ekkemule informeazate bine altadata...

 

Noah, pai mie omu mi-o zis cu totul altceva. Acuma asta e, n-am inventat eu textul ala, bine ca o iesit adevarul la suprafata sa nu ramana idei false.

 

Spor

Adi

Editat de ekkemu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

da-ti-mi si mie pe PM niste recomandari, unde sa-mi bag motorul la prima lui revizie de cand e la mine?

Mesaj completat

a...si...stie cineva vreun WR400 in curs de dezmembrare?

Editat de Daaaaan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zii la varuto sa imi dea si mie una imprumut de craciun ... am fost baiat cuminte ;) Am fost la o tura in hoya dapai, mai mult eram pe jos decat pe motor :D asa ca pana vine vremea buna o tin frumos in garaj .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...