Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

speed-urile ..iesire azi ?

:love:

Mesaj completat

Maine la 11 la hit cu destinatia dealu'

Bogdan Pascu

0758093443

Mesaj completat

Eu plec imediat.Sper sa nu fiu singurul

ms de tura !!!!! genial ... m-am rupt mai greu ca la o zii de coasa :love:

Mesaj completat

pe maine cinava careva cumva ??? asa la un soft enduro????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Valabil pentru dominatoristi! In curand trebuie sa imi duc motorul la RAR, doar ca am stopul spate spart! Puteti careva sa mi'l imprumutati pentru cateva ore? E rd02.

Mersi mult! Adi

Relax Adi,

Azi mi-am facut RAR-ul si Transalpul cumparat are cauciucul spate slic :P

Da-i mosului de acolo o cafea XXL, asa ii spune el cafelei cu 99% vodca in ea cumparata de la birtul de peste drum

E un om cumsecade, nu se leaga de nimic, doar verifica seriile si face poze

Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Relax Adi,

Azi mi-am facut RAR-ul si Transalpul cumparat are cauciucul spate slic :)

Da-i mosului de acolo o cafea XXL, asa ii spune el cafelei cu 99% vodca in ea cumparata de la birtul de peste drum

E un om cumsecade, nu se leaga de nimic, doar verifica seriile si face poze

Succes

sa nu-i dai mai mult de o cafea ca se imbata si iti pierde si tie buletinul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare dar aici e topic pt hard enduro, nu soft si povesti aiurea...nu am nimic cu nimeni dar deja si topicul asta e virusat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare dar aici e topic pt hard enduro, nu soft si povesti aiurea...nu am nimic cu nimeni dar deja si topicul asta e virusat...

Unde e consemnat acest lucru?

 

Am citit 99 de pagini , in ideea ca am sa gasesc raspunsul, dar nu am gasit nicaeri stipulat asa ceva.

 

Asa ca nu mai te baga in seama aiurea.

 

O seara deosebita iti doresc!

 

 

P.S.

Dl Susman cand a deschis topicul, isi cauta parteneri de soft enduro :peace:

Editat de Diana D.Star
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce vrei tu...oricand oriunde..ce traseu alegi..

Mesaj completat

piti ar trebui sa mai ..... ceva(sa enduresti ceva) fiindca esti cam nervos :D

enduresc enduresc...dar acum nu am timp trebuie sa ma ocup de urmatorul eveniment la care ai lipsit anul trecut te astept anul asta e pe data de 11-13 iunie tot la brezoi a 2 a editie ktmeet 2010...e ff tare zona de hard enduro sint 60 km de hard din care 20 km de traseu de redbull romaniacs..te astept..numai bine..

Mesaj completat

mai multe detalii..

www/panicsquad.ro

www.ktmclub.ro

http://www.dirtbikezone.ro/ktmeet-la-a-doua-editie.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca probabil e cam tarziu, dar azi dam o tura prin Apuseni.

Plecarea la 9.30 de sub podul trefla din Manastur.

 

Yzu 0744 973 166

 

 

 

Pai cam da,plecarile se stabilesc macar cu o zi inainte

 

Noroi cat mai mult si ploaie cu bulbuci va doresc...

 

Have fun.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

O tura maine la hoinareala asa pe fuga 155 km.vezi poze.

Mesaj completat

10-18 daca nu ploua tare.0744599752

 

 

Mesaj completat

O tura maine la hoinareala asa pe fuga 155 km.vezi poze.

Mesaj completat

10-18 daca nu ploua tare.0744599752

post-30525-1275933866_thumb.jpg

post-30525-1275933893_thumb.jpg

Editat de jakalu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos traseul.....mai ales acum ca e foarte verde iarba. Am mai fost pe acolo....dar maine am program full.

 

Sorry de off topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti! caut ceva coechipieri pentru ture de hardenduro in jurul localitatii Feleacu. am un full cross, honda cr 125, neinmatriculat, deci exclus drumuri publice. prefer ture nu foarte lungi, pt ca 2 din 4 ture omor ceva la motor si sa nu am ce impinge pana acasa :cheers:. imi place sa ma dau pe zone dificile si tehnice mai mult. stiu multe trasee frumoase in zona si am un program foarte flexibil, pot sa ma dau uneori si dimineata in timpul saptamanii etc. mentionez ca sunt la nivel de incepator/mediu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti! caut ceva coechipieri pentru ture de hardenduro in jurul localitatii Feleacu. am un full cross, honda cr 125, neinmatriculat, deci exclus drumuri publice. prefer ture nu foarte lungi, pt ca 2 din 4 ture omor ceva la motor si sa nu am ce impinge pana acasa :cheers:. imi place sa ma dau pe zone dificile si tehnice mai mult. stiu multe trasee frumoase in zona si am un program foarte flexibil, pot sa ma dau uneori si dimineata in timpul saptamanii etc. mentionez ca sunt la nivel de incepator/mediu.

In limita timpului disponibil, ramane sa vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti! caut ceva coechipieri pentru ture de hardenduro in jurul localitatii Feleacu. am un full cross, honda cr 125, neinmatriculat, deci exclus drumuri publice. prefer ture nu foarte lungi, pt ca 2 din 4 ture omor ceva la motor si sa nu am ce impinge pana acasa :P. imi place sa ma dau pe zone dificile si tehnice mai mult. stiu multe trasee frumoase in zona si am un program foarte flexibil, pot sa ma dau uneori si dimineata in timpul saptamanii etc. mentionez ca sunt la nivel de incepator/mediu.

 

 

In Feleac , in aceasta saptamana vor avea loc antrenamente cu copii , luni , miercuri si probabil si vineri.

In padurea de la inceperea caselor micesti , in zona bine cunoscuta de catre enduristi , urcarile "Hansel si Gretel"

Pentru zonele dificile si de tip hard enduro (ce iti place tie) ai nevoie de multa tehnica , pozitie pe motor corecta , exact pe ce se pune accent in antrenamentele copiilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Feleac , in aceasta saptamana vor avea loc antrenamente cu copii , luni , miercuri si probabil si vineri.

In padurea de la inceperea caselor micesti , in zona bine cunoscuta de catre enduristi , urcarile "Hansel si Gretel"

Pentru zonele dificile si de tip hard enduro (ce iti place tie) ai nevoie de multa tehnica , pozitie pe motor corecta , exact pe ce se pune accent in antrenamentele copiilor.

 

 

 

Intre ce ore? Poate vin si eu miercuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...