Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

vine cineva la International Enduro Festival Transylvania la Ciumani? m-ar interesa un loc pt motor in remorca/duba si un loc pt mine :baldy: sau este cineva in aceeasi situatie si ar fi dispus sa inchiriem o remorca pe din doua? masina cu carlig am eu. singura problema, eu pot sta de vineri doar pana sambata seara. duminica trebuie sa fiu in cj la servici ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

imi poate zice cineva ce fel de ulei imi trebuie pt un pegaso de 600?(motorul original de aprilia)

 

cat e de uzat motorul, din ce an e? cred ca cel mai bine e sa te duci la un mecanic si te indruma el. oricum, schimbatul e gratis, platesti doar uleiul si filtrul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi poate zice cineva ce fel de ulei imi trebuie pt un pegaso de 600?(motorul original de aprilia)

 

 

cat e de uzat motorul, din ce an e? cred ca cel mai bine e sa te duci la un mecanic si te indruma el. oricum, schimbatul e gratis, platesti doar uleiul si filtrul.

 

right :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intentionam sa mergem in Ucraina in perioada 4-12 septembrie.

Traseul propus traverseaza, de mai multe ori, Carpatii din Ucraina si permite accesul in ceva parcuri nationale (la picior).

Km de parcurs cred ca vor fi aprox 1000, care dorim sa se desfasoare cat mai mult pe drumuri fara asfalt, prin zone mai izolate

Este nevoie de pasaport si iesirea din tara se face pe la Sighetu Marmatiei.

Daca mai intereseaza pe cineva.....

 

Seara faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pe data de 17 septembrie 2010 se va tine in floresti in poligon zilele florestiului , cu ocazia asta vom face un circuit de endurocros participarea va fi gratuit va asteptam.O sa mai revin cu detali. pt mai mult info 0741345918 beny

Mesaj completat

deci revin asupra evenimentului din 17.

Va fi o iesire enduro mai soft si va fi pe data de 19 09 duminica la ora 11 cu plecare din poligonu din floresti [drumil TAUTULUI] unde vom face putina incalzire si se pleaca probabil spre lacul micesti .

va asteptam in numar cat mai mare

mpentru orice info 0741345918 beni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Are cineva cizme enduro SIDI 43 sau 44 (orice model) si-mi permite sa le probez? Ideal ar fi Crossfire. Sau stie cineva unde as putea studia asa ceva prin Cluj sau imprejurimi? Merci.

 

2. Beni, sau altcineva.. eu nu stiu unde-i poligonu ala.. cine poate sa il localizeze pe google maps? Ma gandesc poate ies duminica si sa stiu incotro sa ma-ndrept ca s-ajung acolo peste deal.. sa nu ajung pe drum sau ceva. Ma gandesc ca ii pe undeva in zona asta: http://maps.google.com/maps?f=q&source...mp;t=h&z=14 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , sunt prin cluj cu un xt 600 din 92 , si ma lasat amortizorul spate. o sa incerc maine sa caut un service , in caz ca nu gasesc ce am nevoie , ma poate ajuta cineva? :moron:

 

 

Cu siguranta cineva te va ajuta. :D

Daca nu te descurci, da-mi un tel: 0744 973 166

 

Yzu

 

dap , am fost la un baiat , nu are ce sa ii faca , trebuie schimbat amortizoru spate , se pare ca o sa merg asa cu ea spre buc :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Caut coechipier(ii) sa ne dam hard enduro zona floresti faget si nu numai. eu posesor de 250 2t si pur si simplu din cati prieteni am cu motor nici unu nu se da mai hard doar plimbari

Dupa ce ii fac o revizie la vaca poate merg si eu catre hard...momentan ai vazut si tu cum e cu ea... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut coechipier(ii) sa ne dam hard enduro zona floresti faget si nu numai. eu posesor de 250 2t si pur si simplu din cati prieteni am cu motor nici unu nu se da mai hard doar plimbari

sunt in aceeasi situatie, pasionat de hard si de zone tehnice in general. camdeodata am un cr 125, si pana iau ceea ce imi doresc (sper ca in max 2 sapt un gas gas ec 300), incerc sa prind cat mai multa tehnica cu asta. ma dau de obicei zona feleac, salicea, faget, dar as merge oriunde e o zona in care as avea ceva de invatat. propun o iesire duminica asta (24 oct). ar fi fain sa ne intalnim undeva in faget, si mai vedem unde mergem. cu cat mai multi cu atat mai bine. tel meu este 0729962991-cristi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in aceeasi situatie, pasionat de hard si de zone tehnice in general. camdeodata am un cr 125, si pana iau ceea ce imi doresc (sper ca in max 2 sapt un gas gas ec 300), incerc sa prind cat mai multa tehnica cu asta. ma dau de obicei zona feleac, salicea, faget, dar as merge oriunde e o zona in care as avea ceva de invatat. propun o iesire duminica asta (24 oct). ar fi fain sa ne intalnim undeva in faget, si mai vedem unde mergem. cu cat mai multi cu atat mai bine. tel meu este 0729962991-cristi.

 

domnu' doctor?

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in aceeasi situatie, pasionat de hard si de zone tehnice in general. camdeodata am un cr 125, si pana iau ceea ce imi doresc (sper ca in max 2 sapt un gas gas ec 300), incerc sa prind cat mai multa tehnica cu asta. ma dau de obicei zona feleac, salicea, faget, dar as merge oriunde e o zona in care as avea ceva de invatat. propun o iesire duminica asta (24 oct). ar fi fain sa ne intalnim undeva in faget, si mai vedem unde mergem. cu cat mai multi cu atat mai bine. tel meu este 0729962991-cristi.

 

Noi iesim in padurea din Gilau...sunt cateva urcari tehnice acolo pe care mie cu vaca mea de LC4 imi e greu sa le fac dar cu cea mai mare placere ti le prezint (stau si ma uit) :laugh:...putem stabili o intalnire in Floresti undeva de unde sa venim pe moto catre locurile de care zic...eu stau in Gilau dar vin "in intampinare"...mai vin si altii si de regula se face pauza de papa/beri la Millenium...noi iesim in fiecare weekend asa deci esti binevenit :D. 0729777770, Vlad.

P.S. facem aproape de fiecare data filmari si poze :P

Editat de sfigmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iep, m-ai nimerit. insa nu imi dau seama cine esti, ne stim de la clinica sau de pe dealuri? :laugh:

dupa poza din avatar nu imi pari cunoscut :P

:D

 

ai PM, sau daca vrei poti sa te uiti pe

/index.php?showtopic=579558

Editat de cervo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...