Sari la conținut

CHOPPER,CUSTOM,RAT SI BOBBER-fabricate in RO


Klaus
 Share

Postări Recomandate

Simson...

Acum are alte coarne, niste comenzi avansate, alte telescoape pe spate si un sistem de evacuare mult mai original decat cel din poza (acolo este pe post de toba teava intermediara dintre tobele de Dacie)- dar cu acea teava avea un sunet beton!!!

post-2987-1121860923_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

IJ- Jupiter4, Planeta3, Planeta5....ha ha ha, nici proprietaru nu mai stie ce motor mai este. Anul trecut avea motor de Planeta5 si cilindru de Planeta3 (cu doua evacuari), acum are si cilindrul de Planeta5. Eu stiu insa sigur ce motor este! Este "IJDIAN"!!!

Si la asta ma supar ca nu mai arata asa in prezent...acum arata mult mai bine si are coarne in "V"...

post-2987-1121861729_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ce, nu mai stiati cum arata Nipra lui Klaus?

Sefu de promotie de la Fuck. de Fizica a luat cam acum 3 sapt-in acelasi timp cu mine o tranta cu Nipra-mai precis o iesire in boscheti din cauza lui nea Bachus- de unde a iesit nitel zgariat, dar fericit ca trage niprana de rupe.. :D

Pe de alta parte, cand aveti timp si treceti prin Pitesti, opriti si la barul @La Tanta@//bar de bikeri cu motorete pe terasa.

post-263-1123373187_thumb.jpg

post-263-1123373205_thumb.jpg

post-263-1123373222_thumb.jpg

post-263-1123373238_thumb.jpg

post-263-1123373258_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitati-i si surioara , cea visinie ii apartine lu' Cocos , o are si in momentul de fata , bineinteles ca nu mai e la fel , :D

post-3494-1123493727_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe de alta parte, cand aveti timp si treceti prin Pitesti, opriti si la barul @La Tanta@//bar de bikeri cu motorete pe terasa.

218486[/snapback]

 

Unde se afla situat barul asta din Pitesti? Eu trec destul de des prin Pitesti si cu proxima ocazie as vrea sa ma opresc acolo la o :D :blbl: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde se afla situat barul asta din Pitesti? Eu trec destul de des prin Pitesti si cu proxima ocazie as vrea sa ma opresc acolo la o  :D  :blbl:  :crack:

219157[/snapback]

Pe Bdul Republicii, vis-a- vis de spiatlul Nicolae Bălcescu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am văzut poze cu chopperul lui Angel..deÂşi a participat la Bacău, nici un chopperist nu a pus poze cu el..

185898[/snapback]

salut

motocicleta asta e in romania?

si daca da,imi poate spune cineva a cui e?

multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre asta e vorba... :crack:

 

post-6551-1123606449_thumb.jpg

220419[/snapback]

 

E tare motorul a muncit ceva omuletul asta la el , are gust , e bine rrealizat si cel mai important nu e impopotzonat , e simplu , exact cum imi place , cinste lui ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E tare motorul a muncit ceva omuletul asta la el , are gust , e bine rrealizat si cel mai important nu e impopotzonat , e simplu , exact cum imi place , cinste lui ! :crack:

220704[/snapback]

Cu toate ca ash spune ca la ghidon ar trebui sa mai lucreze putin , in rest e super OK :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul este a unui prieten foarte bun de-al meu.....Super fain,chiar mi se vad mainile in poza asta in fundal.Il ajutam sa aprinda farul,adik lumanarile.Sper sa gasesc niste poze in care apare mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...