Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domnu domnu vezi ca ai in custodie doi sticla asa ca ai grija =))

Stai linistit colegu ca am grija! Si de Jelzin am avut grija juma' de an, deci nu-i motiv de ingrijorare!

» Post actualizat in 05 Dec 2016 05:43

_

 

 

 

 

 

 

 

 

PS: @restu': oferta cu ingramadeala pe saltele la mansarda ramane valabila ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai Cojo, o sa-ti fac discountul, dar numai daca imi spui in romaneste ce ai vrut sa spui cu alea 3 cuvinte maghiare insiruite :)

 

Ma bag si eu ca vreau jumatate din discount. Daca folosesti google translate, suna foarte bine textul in maghiara (vezi foto).

M-am pacalit si eu candva cu expresia in limba maghiara a cuvantului "meniu". Mie imi trebuia meniu de la calculator (file-edit-etc) si mi-a iesit meniul de la restaurant...

 

post-90830-0-55616700-1481044201_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa un weekend patriotic(am mancat gulas in Harghita,am baut bere Corona din Mexic si Jack Honey din UK,mancat M@M din USA,apoi bere de la Mol)ma simt mai greu cu 2 kg.Nu am uitat cele mai bune sarmale...si pe bune nu o fac doar de dragul de a complimenta.Am vorbit toti de toate,dar de hayabusa nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

50 de honey si 2 beri la 0,33 si de 4,5% alcool:iti dai seama ce crunt ne-am imbatat Jagi?Socializare cu un grup de prieteni din diverse zone ale tarii si care avem in sange motocicletele.Un sejur de vis in secuime si dincolo de bariera limbii vorbite a fost o lectie despre cum am putea sa fim si noi romanii,dar...numai cei de acolo stiu cum am fost tratati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez ca ne purtati de grija :)

..... dar pe banii nostrii ne-am organizat, ne-am adunat,am mancat, baut si ne-am simtit bine impreuna :)

....dpmdv e frumos ca noi, posesorii de Hayabusa reusim sa ne adunam / intalnim de 2x pe ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa-i colegu, sigur au mai fost si vor mai fi! si bine ar fi de o sa fie cat mai multe!

pana la urma urmei, asta-i scopul, sa ne intalnim (diversi colegi din toate colturile tarii) si sa socializam, sa ne simtim bine!

numa' bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...