Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Las ca o vinde la primavara de noua :D . Am mai vazut motoarea parasite in zapada nu inteleg de ce si le mai iau doar sa-si bata joc de ele. Vorba aia e 50 lei o husa. Mai este un Suzuki GSXF 600 parcat vis-a vis de politia capitalei, la fel e in aceeasi pozitie de asta vara, trec mereu pe acolo si il vad, chiar azi mi-a atras atentia ca era acoperit de zapada. Ma rog treaba fiecaruia dar sunt unii care ar face orice sa aiba un motor si altii isi bat joc de ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca o lasi in zapada inteleg...de... nu ai garaj si pana la urma nu raceste fiara in zapada .dar sa lasi si casile legate pe ea..tot in zapada.....??? nu intelegeti gresit ideea, nu il cert doar de fun asa am facut poza aseara.

 

motorinzapada-1.jpg

 

 

In anunturi, astea sunt motocicletele de tipul: "tipla, noua, tinuta in garaj, a unui batranel, 12000 de km, bine intretinuta, unic proprietar" etc etc etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima intrunire de anul trecut de la Sibiu eu si Pantera am ajuns la o concluzie :

E bine ca nu avem manelisti iubitori de Hayabusa !

PS. Cred ca ne-am inselat :scratch: ! ......dupa poza cu pricina nu vad nici o explicatie cu referire la casti iar cuvintele sunt deprisos !

 

Ce tanar erai! Si eu sunt la distanta de cateva clickuri intre touring si sport, asta imi place si mie la a mea.

Bine, tu esti hyper-sport, nu ma compar eu cu tine.

Pe mine anul trecut m-a dus pret de treizeci de mii de km de locuri superbe, de senzatii si impresii ce nu le voi uita niciodata.

Primiti pe Hayabusa si pe alti posesori de moto?

Pai cine are grija sa iesim bine in poze ?! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima intrunire de anul trecut de la Sibiu eu si Pantera am ajuns la o concluzie :

E bine ca nu avem manelisti iubitori de Hayabusa !

PS. Cred ca ne-am inselat :scratch: ! ......dupa poza cu pricina nu vad nici o explicatie cu referire la casti iar cuvintele sunt deprisos !

 

Offf, rautaciosilor, poate e o poza trucata, sau ..........artistica, sau ............. :blink:

Editat de mariuscojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-ne si nr. de inmatriculare sa-l ocaram oficial!!!

:cheers:

nu ma prind din poza ce toba e...dar daca e muzzy...am o idee :rolleyes: !!

....

hai ca la voi nu m-am laudat dar de trei zile....aleeerg!!! :bounce:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e rea vointa

nu vreau sa mananc rahat dar cred ca oricine isi permite sa o bage undeva la iernat daca nu are garaj<sa vezi mucegai in casti acum>

 

Daca ai cel putin 3000 eu sa dai pe o Busa, sigur mai ai bani si de un garaj/husa. Sau...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi merge :D

 

cat despre persoana care tine motorul si castile cum a pezentat omu` mai sus... nu e singuru, in oradea este un motor de cativa ani in aceasi pozitie, mai nou am vazut ca a inceput sa se decojasca vopseaua de pe el dar fiecare face cum vrea... nu toti isi iau motociclete din pasiune ci poate e o fitza si chiar nu ii intereseaza de motor, deci eu unul as da importanta..

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne chinuim cu zapada!!!

Fiecare cum se descurca :burnout:

Nasule, Nasule, ce-ti mai place tie sa ne faci in ciuda... :wink:

 

 

 

AUGUST!

 

Sa ajunga si Capitanul si Skamutza pe plaiuri romanesti !

Este ok pt toata lumea ?

Va pupa fata !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

august e mare :) ... depinde cand in august si cam pe atunci nu avem sanse ca lumea sa nu fie acasa , plecata in concedii etc ?

eu sunt de parere ca tot sfarsitul lui mai inceputul lui iunie este ideal....acuma depinde si de oamenii plecati peste mari si tari...oricum mai este multa vreme si se paa atunci poate vine si apocalipsa :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

august e mare :) ... depinde cand in august si cam pe atunci nu avem sanse ca lumea sa nu fie acasa , plecata in concedii etc ?

eu sunt de parere ca tot sfarsitul lui mai inceputul lui iunie este ideal....acuma depinde si de oamenii plecati peste mari si tari...oricum mai este multa vreme si se paa atunci poate vine si apocalipsa :))

Hai sa votam intre august si mai. Scrieti fiecare ce preferinte aveti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

august e mare :) ... depinde cand in august si cam pe atunci nu avem sanse ca lumea sa nu fie acasa , plecata in concedii etc ?

eu sunt de parere ca tot sfarsitul lui mai inceputul lui iunie este ideal....acuma depinde si de oamenii plecati peste mari si tari...oricum mai este multa vreme si se paa atunci poate vine si apocalipsa :))

 

apocalipsa e in decembrie!!!...dooh???..e stabilita clar!!! :scratch:

si eu votez tot pt. sfarsitul lui mai!!

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca nu ar trebui sa fie votata chestiunea si vazut cand este majoritatea lumii disponibila...daca mai adaugam ingrediente gen vreme/temperatura/etc se complica treaba ...din ate am vazut cei inscrisi suntem cam aceiasi dei sa vedem cand e cel mai bine pt noi...ca e mai..iunie..august sau sept...nu conteaza, ci sa ne vedem :P

:friends:

 

apocalipsa e in decembrie!!!...dooh???..e stabilita clar!!! :scratch:

si eu votez tot pt. sfarsitul lui mai!!

:friends:

 

+1 :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sa fie mai in fara daca se paote as fie inainte de 28 Iulie... deci weekend`u 21/22 iulie sau 14/15 iulie :D

Daca e sa fie in mai/iunie atunci numai vremea o sa ne spuna dat tot pe sfarsitul lunii mai inceputul lui iunie putem merge ...

Principal e sa vedem cum ne adunam cat mai multi

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci spuneti si voi cat de blond pot sa fiu...merg ieri sa imi cumpar ulei la vacuta...m auit la castrol 10w40 il pun la loc ma duc sa iau filtru ma intorc sa iau bidonul de unde il lassasem...merg la casa platesc...ma urc in masina...si cand aproape ajung acasa ma uit pe bidon si vad ca scrie 10w30...misto nu?...asa azi tre sa ma duc sa il schimb...unu din lucrurile minunate in tara asta...cumperi ceva si il poti schimba fara probleme daca e in starea in care lai cumparat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...