Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gino ai perfecta dreptate. Pana la urma si daca ne stangem 4-5 tot e bine facem o betiveala, chemi niste folcloriste locale si ne simtem bine :friends: :cheers:

Tara Vrancei e diferita ! Si e bine sa nu fie confundata cu moldova ca pana la Iasi mai sunt vreo 250 km. In consecinta imi dau tot interesul sa fie ca la carte si de ce nu pentru noi cei zonali sa facem intalniri de genul asa amicale si la Braila,Galati,Bucuresti ,Constanta in afara de intalnirea anuala care de exemplu eu propun la anul sa fie la Timisoara :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut 2 busa albe, urmate de o limuzina cu mireasa prin zona colentina. Daca sunteti de pe aici.. prea frumos :)

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-17626-0-78737600-1349677471_thumb.jpgpost-17626-0-92964000-1349677488_thumb.jpgpost-17626-0-07416200-1349677513_thumb.jpgpost-17626-0-44537400-1349677538_thumb.jpg

Salut Colegii, daca stiti pe cineva care ar fi interesat de o pereche de tobe Hayabusa II, putin folosite, inscriptionate cu colant reflectorizant, va rog sa ma anuntati, 0744202901. Multumesc!

I-mi plac alea noi :) cat ai scapat pe ele si de unde le-ai luat. Frumoasa si motoreta atat cat se vede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Busa nation! :rolleyes:

 

Ne trecem si noi (Cristi & Alexandra) pe lista, dar o sa ajungem doar sambata dimineata. Sper ca nu incurcam in vreun fel socotelile.

Daca e vreo problema, Gino, te rog sa imi spui.

 

P.S Prognozele "micinosilor" nu arata prea bine pe net ... asa ca sper ca prognozele lui Gino sa fie adevarate :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu....tot de sambata...solo!!!

 

sper sa nu mi se intample ceva minuni pe la munca si sa nu pot!!

 

daca vreti ne imprietenim pt. drum din Bucuresti!

:cheers:

cine are nr. de tel valabil al nebunei...sa mi-l dea si mie pe privat! eu am 3 dar sunt toate inchise iar pe mess e online dar nu raspunde la mesaje!!

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu....tot de sambata...solo!!!

 

sper sa nu mi se intample ceva minuni pe la munca si sa nu pot!!

 

daca vreti ne imprietenim pt. drum din Bucuresti!

:cheers:

cine are nr. de tel valabil al nebunei...sa mi-l dea si mie pe privat! eu am 3 dar sunt toate inchise iar pe mess e online dar nu raspunde la mesaje!!

 

 

Salutare Octav!!

 

Desigur, ne putem intalni in Bucuresti si plecam mai departe impreuna.

Pe la ce ora crezi ca ajungi in Bucuresti?

Editat de Killy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Busa nation! :rolleyes:

 

Ne trecem si noi (Cristi & Alexandra) pe lista, dar o sa ajungem doar sambata dimineata. Sper ca nu incurcam in vreun fel socotelile.

Daca e vreo problema, Gino, te rog sa imi spui.

 

P.S Prognozele "micinosilor" nu arata prea bine pe net ... asa ca sper ca prognozele lui Gino sa fie adevarate :grinbandit:

Cu siguranta joi o sa stim ce va fi cu vremea pe urmatoarele 48-72 de ore motiv pentru care in caz ca se intoarce vremea cu fundul in sus o contramandam iar daca nu, intalnirea poate sa se contureze. Si mai exista si aspectul ca distanta nu este exagerat de mare dar destul de semnificativa. :moto:

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucurestenii ce traseu aveti sambata?Poate ne intersectam...

drumul cel mai bun este daca te intersectezi la Urziceni. In rest ce sa zic : Te astept cu drag :friends: !

PS. Dupa ultimele informatii Pantera e bine vorbeste, merge si lupta sa se refaca ! :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Octav!!

 

Desigur, ne putem intalni in Bucuresti si plecam mai departe impreuna.

Pe la ce ora crezi ca ajungi in Bucuresti?

 

 

plec pe la 8.00....deci pe la 8.23..maxim 8.25 sunt in militari!!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata la ora 12 Gino organizeaza o iesire splendida,asa ca ar fi bine cei care sosesc sambata,sa ajunga pana pe la 11 la locul stabilit.

 

Eu ajung vineri,daca este cineva de prin zona ma alatur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata la ora 12 Gino organizeaza o iesire splendida,asa ca ar fi bine cei care sosesc sambata,sa ajunga pana pe la 11 la locul stabilit.

 

Eu ajung vineri,daca este cineva de prin zona ma alatur.

 

 

Noi asa estimam, sa nu ajungem mai tarziu de ora stabilita pentru plecarea la plimbare :burnout:

Ne vedem sambata! :bounce:

 

plec pe la 8.00....deci pe la 8.23..maxim 8.25 sunt in militari!!

 

:cheers:

 

 

Depinde cum vrei sa abordezi minunatul oras - pe centura sau sa ne intalnim undeva in oras si mergem mai departe.

 

Pentru sambata, ne strangem 3 din Bucuresti (Octav / Laurentiu / Cristi&Alexandra).

Emil, ne intalnim in Urziceni?

 

Daniel&Cristina, voi ajungeti de vineri la intalnire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi asa estimam, sa nu ajungem mai tarziu de ora stabilita pentru plecarea la plimbare :burnout:

Ne vedem sambata! :bounce:

 

 

 

 

Depinde cum vrei sa abordezi minunatul oras - pe centura sau sa ne intalnim undeva in oras si mergem mai departe.

 

Pentru sambata, ne strangem 3 din Bucuresti (Octav / Laurentiu / Cristi&Alexandra).

Emil, ne intalnim in Urziceni?

 

Daniel&Cristina, voi ajungeti de vineri la intalnire?

De la Bucuresti sunt suficiente 2 ore pentru a ajunge lejer.

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin pe centura!

 

oricum maine sau joi aflu sigur daca pot sa fug de la munca si stabilim concret!

 

mai bine gasiti o benzinarie ...in caz ca trebuie sa ne asteptam vre-un pic sa nu stam pe marginea drumului....

Capitanul, Mihai vin??

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...