Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din motive de serviciu pe 5 si 6 vpi lipsi de la MAN.Dupa sunt liber 6 zile,dar ce folos.Din pacate nu pot face nimicDistractie placuta.Laur eram cu masina de la Km 150 pana la 200

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

................................................................................SONDAJ.............................................

Pentru cei nehotarati unde sa petreaca concediu inca, propun un weekend insorit fara ploi la Focsangeles pe meleaguri mioritice ! Dupa cum stiti avem si un mic reper faptul ca putem stii in linii mari procnoza in tara pe 15 zile asa ca se poate cu 10 zile inainte sa ne organizam: in functie de urgente si alte cele recomand 26-28.07 ; 2-4.08 ; 16-18.08 context in care 17.08 este si ziua mea si se schimba datele problemei ; 30-01.09 .

Astept pe aceasta cale SUGESTII si RECLAMATII !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

................................................................................SONDAJ.............................................

Pentru cei nehotarati unde sa petreaca concediu inca, propun un weekend insorit fara ploi la Focsangeles pe meleaguri mioritice ! Dupa cum stiti avem si un mic reper faptul ca putem stii in linii mari procnoza in tara pe 15 zile asa ca se poate cu 10 zile inainte sa ne organizam: in functie de urgente si alte cele recomand 26-28.07 ; 2-4.08 ; 16-18.08 context in care 17.08 este si ziua mea si se schimba datele problemei ; 30-01.09 .

Astept pe aceasta cale SUGESTII si RECLAMATII !

Eu ma bag oricand ! :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru CaptainBusa:

Citez: "Hayabusa 2008: Salut, moto este perfect functionala/fara accidente, a fost vopsita/aerografiata in Franta de cel care mi a adus o (pozele sunt recente exact in starea actuala/aprox 1 sapt), daca esti interesat pot sa ti dau detalii exacte la tel, rulaj actual 17000 Km/toate actele la zi (proprietar), pret 6700 Eu (cu tobe serie/nu cele AKRAPOVIC care apar in poze), daca esti interesat ne auzim. Te salut"

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu man.... Nu dau eu Busa mea pe pictograme... :)

Am gasit ceva care mi-a atras atentia... Rspectiv 2 discuri de frana

 

/index.php?/topic/690075-piese-r1-0406-tobe-termignonitiforcepower-commander/?hl=%2Bdiscuri+%2Bfrana+%2Bwave

 

Discurile le-a cumparat un flacau din Oradea... De la Dr.Moto....Le-a montat pe un moto si l-a scos la vanzare.

 

Problema mea e ca aceleasi discuri "custom" mi-au disparut din colet acu 4 ani... 4 bucati, 2200usd paguba.

Banuiam ca o sa apara pe undeva...

 

Si iaca... A fost ca un facut... Au aparut o pereche uzate...

Inca le caut pe celelalte 2... ;) si ma gandeam ca la lista de piese din dezmembrari ar trebui sa apara si o rubrica cu piese 2nd hand din dezmembrari si furaciuni....

 

Nu acuz pe nimeni...da bag de seama ca stiu cum stau lucrurile pe aici...

 

Zile faine...

Ps: am vazut ca ai schimbat cateaua... ;)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grija mare Panterutzo, sti acum mai bine care e diferenta dintre a trai si a murii... Cred ca esti cea mai in masura sa impartasesti impresii.

 

Asa e ... Jocul...greseala asteapta.

Stati treji,nu visati, nu va combinati... Iar daca va da kick adrenalina luati in calcul ca uneori viata are prioritate.

Zile bune si o vara pe masura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...