Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

asa e man, arata bine.... mie imi plus imi mai vine si o presa ptr dejantat, 2 leviere si ceva plumbi in pretul ei.

vine tot Kit-ul. Si mie mi s-a parut un pic cam piparat dar conurile de fixare pe bara sunt facute pe diferite dimensiuni ca sa poti sa le folosesti ptr mai multe tipuri de moto.

sa le vad acasa ca sa le pot folosi.... :)

is deja in drum spre tine jucariile, am tras cu coada ochiului la ele...dupa mine acuma is prin germania...pe miercuri ajung in romanica joi lastefan acasa si deacolo nu mai stiu...pe duminica seara la tine depinde de viteza lu stefan...da cred ca ajungi sa te joci cu ele pana pleci la drum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

is deja in drum spre tine jucariile, am tras cu coada ochiului la ele...dupa mine acuma is prin germania...pe miercuri ajung in romanica joi lastefan acasa si deacolo nu mai stiu...pe duminica seara la tine depinde de viteza lu stefan...da cred ca ajungi sa te joci cu ele pana pleci la drum...

 

Merci mult Scama, raman dator... ce zici de o sticla de palinca vera de pruna Bistriteana, ca sa ai sa duci cu tine sa-i dai si printului sa guste... ca tot te-a chemat la nunta lui.

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult Scama, raman dator... ce zici de o sticla de palinca vera de pruna Bistriteana, ca sa ai sa duci cu tine sa-i dai si printului sa guste... ca tot te-a chemat la nunta lui.

 

:friends:

capitane nu merita printisoru sa guste gurita lui asa ceva...si o palinca de visine ca aia de la cluj e criminala...parca ii mai simt gustu s-acuma :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa invete , daca nu stie ! :laugh:

eu zic ca la asta chiar ne pricepem!! :friends:

 

voi pe la ce ora ( si zi ) estimati ca ajungeti la epocala intalnire??...sa-mi fac si eu programul... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri pe la 2-3 ! :banana:

oooo..inseamna ca aveti vineri cam liber...

la mine mai greu...

eu ajung ori vineri tarziu..ori sambata devreme :burnout:

o sa incerc de vineri...n-as vrea sa pierd seara aia :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri seara poti sa te faci muci :friends: Pe cand sambata, e mai pe sponci, asa :D

 

Oooooo! Pagina 500 din topicul posesorilor de Hayabusa ! :kiss: :hug: Inca un motiv de baut ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooo..inseamna ca aveti vineri cam liber...

la mine mai greu...

eu ajung ori vineri tarziu..ori sambata devreme :burnout:

o sa incerc de vineri...n-as vrea sa pierd seara aia :rock:

Si eu tot asa se pare ca am sa ajung. Termin vineri treaba destul de tarziu :baldy: asa ca, cu parere de rau ca pierd "seara cea mai mare", am sa vin sambata dis-de-dimineata.

Cu cazarea cum procedez in cazul asta Panterutzo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii, no problemo !

Ne vedem la pensiunea Calin toti ( vedeti coordonatele GPS si explicatiile babesti cateva posturi in urma, intr-un post de-al meu ingrosat ) si de-acolo ne impartim care unde dormim. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La noi o sa fie mai frumos !

Abia m-am intors din Amsterdam... frate...vreau inapoi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu vreau sa va stric entuziasmul,dar cineva sa uitat ce vreme se preconizeaza in Weekend?

 

...hai ca pe mine nu prea ma intereseaza ca am numai 130-140 de Km.si de mine poate sa si ninga ca tot o sa vin,...dar cei care vin de la distante mai lungi???

 

http://vremea.ido.ro/Sibiu.htm -speram ca se schimba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu vreau sa va stric entuziasmul,dar cineva sa uitat ce vreme se preconizeaza in Weekend?

 

...hai ca pe mine nu prea ma intereseaza ca am numai 130-140 de Km.si de mine poate sa si ninga ca tot o sa vin,...dar cei care vin de la distante mai lungi???

 

http://vremea.ido.ro/Sibiu.htm -speram ca se schimba.

se schimba sigur!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuuweather-ul imi arata ca o sa fie soare si partial innorat si 22-24 grade. Deci o sa fie ok . :friends:

AMR 4 ZILEEEEEEEEEE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am rezolvat-o cu liberele,dar este posibil sa vin cu masina din pacate.Inca sunt in tratative cu un amic sa vina el cu moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...