Sari la conținut

NUME DE FILME CU::::BIKERI


robychopper
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 154
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut ,tocmai am reusit sa cobor de pe net THE WILD ONE siHD AND MARLBORO MAN problema e ca primul e titrat in eengleza iar al doilea nu are titrare si nu ma trimiteti pe titrari.ro ca nu au asa ceva ,deci daca ma puteti ajuta trimiteti sii voi un mail la florinmotoare@yahoo.com cu fisier cu tot :peace: multam, anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut blackrider,le-am luat de pe dc++ ,de fapt am strong dc++ e mai bun,daca ai suficienta rabdare le poti lua de la mine dar nu am traducerile uite iti scriu numele si adresa hubului din targoviste,poate dura mult eu am luat filmele astea in decurs de cateva saptamani merge cu 1K/secunda deci:undergroundhub(numele)194.126.163.222(adresa) sau i-net expert(numele)212.146.123.19(adresa) :peace: noroc si rabdare iti urez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, cine are filme cu motoare (de genul Easy Rider, The Wild One) si mi le poate trimite pe CD/DVD?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut blackrider,le-am luat de pe dc++ ,de fapt am strong dc++ e mai bun,daca ai suficienta rabdare le poti lua de la mine dar nu am traducerile uite iti scriu numele si adresa hubului din targoviste,poate dura mult eu am luat filmele astea in decurs de cateva saptamani merge cu 1K/secunda deci:undergroundhub(numele)194.126.163.222(adresa) sau i-net expert(numele)212.146.123.19(adresa) :ok: noroc si rabdare iti urez

 

 

mai sunt on line huburile astea???

la mine nu merg!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa intelegi tu filmul easy rider.... cind inca esti un copil.:)) FILMUL..are teme foarte bune ...despre miscarea hippy din ani aia....despre conceptia pe vremea accea a oamenilor de rind lucratori...despre motociclisti......chestia este ca filmul spune multe dar depinde cum il intelege fiecare.... salut :moto: eu lam vazut de zeci de ori si tot nu mam saturat sal mai vad nici acum:)) :ok: :welcome:

foarte buna remarca ta Robby ... ca si cele urmatoare ,ale lui Demostene si $ilver....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

ok,multam fain....am strongdc++ dar nu prea gasesc filme cu bikeri...

B.

 

Si la mine la fel.Stie cineva de unde cum,se pot da jos filme?Eu nu am reusit aproape nimic. Multumim anticipat pt.ajutor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu ce de virusi am luat de pe DC++......gata,renunt la el.....shit.

B.

 

daca ai antivirus updatat la zi nu prea ai cum sa iei virushi!!!

 

io dau jos zilnic shi nu am reushit sa ma pricopsesc cu vre-unu!!!!

 

mereu cand dai o arhiva jos, inainte s-o deschizi, verific-o de virushi cu antivirusu!!!

 

eu folosesc: revconnect!!! www.revconnect.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am easy rider shi diarios de motocicleta!!! daca le vrei, vii cu 3 cd-uri pe la arc sau ne intalnim in alta parte shi tzi le scriu eu

 

restul sunt f greu de gasit pe dc++

 

shi mai am WORLD BIKER BUILD OFF - finala de anu trecut pe 3 cd-uri shi vro 2 documentare cu harley: harley davidson mania shi the birth of the v-rod

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am easy rider shi diarios de motocicleta!!! daca le vrei, vii cu 3 cd-uri pe la arc sau ne intalnim in alta parte shi tzi le scriu eu

 

restul sunt f greu de gasit pe dc++

 

shi mai am WORLD BIKER BUILD OFF - finala de anu trecut pe 3 cd-uri shi vro 2 documentare cu harley: harley davidson mania shi the birth of the v-rod

 

multam,diarios si easy rider am si eu...in rest nu am gasit nimic pe ODC sau DCC am gasit Stone Cold sau asa ceva, era alt film,cu acelasi titlu dar nu cu motociclete....Cu HD Mania suna interesant,inca o data,multumesc....

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam,diarios si easy rider am si eu...in rest nu am gasit nimic pe ODC sau DCC am gasit Stone Cold sau asa ceva, era alt film,cu acelasi titlu dar nu cu motociclete....Cu HD Mania suna interesant,inca o data,multumesc....

 

itzi aduc ambele documentare pe un CD cand o fi sa ne vedem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate,pe DC++ nu prea sunt filme cu bikeri,doar cele deja consacrate....easy rider si HD&Marlboro man....dai "search"pe DC++ si bagi numele filmului....succes.

B.

 

..pai... :) normal ca asa am facut...dar nu gasesti filme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Merita vazut documentarul The History of the Chopper (Jesse James). Cea mai buna parte e cu El Forastero MC.

PS. Este acelasi documentar in care e vorba despre chopperele Frisco.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merita vazut documentarul The History of the Chopper (Jesse James). Cea mai buna parte e cu El Forastero MC.

PS. Este acelasi documentar in care e vorba despre chopperele Frisco.

 

Si unde se poate gasi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...