Sari la conținut

Impacarea Intre Sergiukawa Si Silviu.c


dopeman1979
 Share

Postări Recomandate

Am deschis acest topic pentru cei mai simpatici forumisti de pe motociclism.ro.....

S-au injurat, s-au enervat unul pe celalalt, au aruncat cu noroi in motocicleta unui altuia dar nu si-au dat seama ca ii leaga pe amandoi o mare pasiune... motociclismului.

Postati si poate ii facem sa se impace..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic pentru cei mai simpatici forumisti de pe motociclism.ro.....

S-au injurat, s-au enervat unul pe celalalt, au aruncat cu noroi in motocicleta unui altuia dar nu si-au dat seama ca ii leaga pe amandoi o mare pasiune... motociclismului.

Postati si poate ii facem sa se impace..... :bounce:

 

io voiam sa deschid un topic unde sa se omoare sa se injure in liniste :moto:)

da si varianta asta e buna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine chiar ma amuza discutiile dintre cei doi....

Am vrut sa scriu ca pe mine nu, da' m-am uitat la avataru' tau si m-am hotarit sa nu fac asa ceva, pentru ca sa pastram o unitate de idei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic pentru cei mai simpatici forumisti de pe motociclism.ro.....

S-au injurat, s-au enervat unul pe celalalt, au aruncat cu noroi in motocicleta unui altuia dar nu si-au dat seama ca ii leaga pe amandoi o mare pasiune... motociclismului.

Postati si poate ii facem sa se impace..... :D

Imi pare rau ca s-a ajuns la cct-urile astea,dar nu pot caci datorita unor asemenea indivizi cu permis si cu o motocicleta(nu mai zic cum) vin si indruga tot felul de minciuni penale ,doar doar de o mai vedea vreun puber cosuros si sa zica"mama ce tare e asta ,imi iau si eu motor de 1000" iar a doua zi citim la accidente pt ca s-a trezit unu pe forum sa spuna ca el face veyronul,ca nu stiu ce viteze astronomice prinde el ,ca face orice miar pana la nu stiu ce viteza si exemplele pot continua.Eu am intrat si intru in continuare din dorinta de a avea acces la informatii REALE(ma rog ,cu unele mici erori),dar nu sa citesc minciuni care l-ar face invidios pana si pe Pinochio

 

Ps:dopeman,imi pari baiat inteligent...tu,cum ai fi reactionat cand te face un mincinos tampit direct in fata,tot el jignindu-ma primul?!?!...imi pare rau ca m-am coborat la mintea unui asemenea specimen,dar repet ,doresc o informatie cat de cat corecta ,iar ignorarea unor asemenea specimene nu ar face decat rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saracu vad ca il roade...probabil si-a dat seama cat de redus e....

apropos....sa stiti ca individul acesta cu numele de scena silviu c...(cine stie de la ce vine c-ul ala :D ) a fost primul care a folosit diferite adjective ca sa caracterizeze pe cei ce au "antikitati"....

in fine nu te poti pune cu unu care are o istorie larga in metalurgie iar daca el spune ca virgula cadrul de pe honda e mai bine sudat ca restul trebuie sa il credem pe cuvant ca doar e parerea autorizata a unuia care a fost scos pe usa din dos de pe SBZ...

in fine am promis ca nu am sa ii mai raspund celui ce si-a cumparat suzuki atunci cand sa dus sa isi cumpere yamaha fiindca nu a gasit honda si am sa imi respect cuvantul....cel putin nu intr-un dialog cu preafrumosul si preadesteptul detinator de informatii din reviste precum UM SI MOTOLIFE sau mai stiu eu ce reviste in care activeaza JURGHEN FUCKS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saracu vad ca il roade...probabil si-a dat seama cat de redus e....

apropos....sa stiti ca individul acesta cu numele de scena silviu c...(cine stie de la ce vine c-ul ala :D ) a fost primul care a folosit diferite adjective ca sa caracterizeze pe cei ce au "antikitati"....

in fine nu te poti pune cu unu care are o istorie larga in metalurgie iar daca el spune ca virgula cadrul de pe honda e mai bine sudat ca restul trebuie sa il credem pe cuvant ca doar e parerea autorizata a unuia care a fost scos pe usa din dos de pe SBZ...

in fine am promis ca nu am sa ii mai raspund celui ce si-a cumparat suzuki atunci cand sa dus sa isi cumpere yamaha fiindca nu a gasit honda si am sa imi respect cuvantul....cel putin nu intr-un dialog cu preafrumosul si preadesteptul detinator de informatii din reviste precum UM SI MOTOLIFE sau mai stiu eu ce reviste in care activeaza JURGHEN FUCKS

Ce jignire e ca am spus ca o motocicleta din 94 e antika in comparatie cu una NOUA?!?!?....aia e REALITATEA mai baiatule,realitate care la tine duce la afirmatii gen"fac miarul nou pana la 150"-niste ineptii!!! Referitor la sudurile de pe cadru nu fi asa de inapoiat si sa spui ca ma zis eu ca e mai bine sudat cadru de pe honda....NU am spus asa ceva niciodata!!!!Am spus ca sudura este mai atent realizata ,mult mai frumos realizata....asta am spus mincinosule care incerci sa denaturezi de fiecare data ce spun,desi ti-am spus clar ca sunt mai atent realizate acele suduri ,doar ochi sa ai...dar se pare ca tu nici creier nu ai ,de unde sa ceri si ochi

 

Ps:accept cu seninatate si bucurie sa fiu banat ,macar sa fie si acest specimen banat,ca sa nu mai citeasca si alti novici minciunile si dejectiile lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU am spus asa ceva niciodata!!!!Am spus ca sudura este mai atent realizata ,mult mai frumos realizata....asta am spus mincinosule care incerci sa denaturezi de fiecare data ce spun,desi ti-am spus clar ca sunt mai atent realizate acele suduri ,doar ochi sa ai...

si se pare ca el are ochi...de metalurgist....nu am spus dar am spus....please.....go....its not a joke just go

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si se pare ca el are ochi...de metalurgist....nu am spus dar am spus....please.....go....its not a joke just go

Bai "omule"...tu te-ai referit la rezistenta sudurii cum ai pus problema ,eu la finisaje.Ce e asa de greu de priceput???....chiar nici o urma de creier sa nu mai fie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puiu tatii sa stii ca esti singurul care sustine ideea finisarilor....chaiar nici o urma de creier sa nu fie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puiu tatii sa stii ca esti singurul care sustine ideea finisarilor....chaiar nici o urma de creier sa nu fie?

Daca nu ma crezi pe mine,ti-am recomandat sa citesti si materiale pe net ,reviste etc etc ...asta ca sa te informezi ,dar tu esti cel mai destept ce stiu aia pe net sau PROFESIONISTII cand testeaza,noroc cu tine... :bounce:

 

Ps:ca sa vezi ca eu sunt serios si nu o petarda mincinoasa ca tine(iti faci regiunea de ras cu "seriozitatea" ta) , chiar nu mai am ce discuta pe marginea acestor 2 topicuri si astept decizia moderatorilor.Pana atunci ,poti scrie ce vrei! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...