Sari la conținut

Breaza Bikers Fest 2007, Editia A 2-a


Postări Recomandate

:-L A FOST FRUMOS! LOCATIA SUPER,FORMATIA MP3 LA INALTIME(SE LASA CU DEDICATII),PASTRAMA,BULZ,MICI, :what: ,FOC DE TABARA,CONCURSURI SI MINUNATA TUICA :scratch: .NU UITATI NICI PRIMIREA CALDUROASA CU SLANA SI TARIE CHIAR SI TARZIU IN NOAPTE. TOATE CELE BUNE SI INCA O DATA "LA MAI MARE" :P :)

post-9773-1189068173_thumb.jpg

post-9773-1189068336_thumb.jpg

post-9773-1189068663_thumb.jpg

post-9773-1189069310_thumb.jpg

post-9773-1189069461_thumb.jpg

post-9773-1189069568_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si sa nu uitam sa ii multumim "motociclistului" de sambata noaptea care a inceput sa dea rateuri si sa tureze motorul cand peste 75% din cei prezenti acolo dormeau dusi, asta ptr ca, citez, "poate si are cu ce". Si era si foarte suparat ca a indraznit Chelsoi sa ii atraga atentia sa se opreasca. Eu si prietena mea si multi altii ii "multumim calduros". Sper ca ii ajunge carnea din congelator macar pana la anu... :scratch:

 

Chelsoi, pune si tu, te rog, aici numarul de inmatriculare al respectivului "domn"....

 

LE: In rest.... ASTEPTAM EDITIA A 3-A!

:what: nu fi rau,ce nu face omul la bautura,e tovarasul meu,baiat bun,este rea motoreta ca il tine!toti mai facem porcarii la un moment dat!beutura bat-o vina! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia mai terminati meei cu laudele la adresa lui Stephon... :scratch: ii ajunge...laudati si fetele in sortulete albe care ne asteptau la intrare cu slaninuta si tuiculita de ma faceau sa tot intru si sa ies,asa de bune erau :) (intelegeti ce vreti...)eu la tuica si slaninuta ma refeream.... :-L

Si sa nu-i uitam pe bucatari domna Sanda(sarmalutele) si Bogdan cu ciorbaaaa :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia mai terminati meei cu laudele la adresa lui Stephon... :-L ii ajunge...laudati si fetele in sortulete albe care ne asteptau la intrare cu slaninuta si tuiculita de ma faceau sa tot intru si sa ies,asa de bune erau :what: (intelegeti ce vreti...)eu la tuica si slaninuta ma refeream.... :what:

Si sa nu-i uitam pe bucatari domna Sanda(sarmalutele) si Bogdan cu ciorbaaaa :baldy:

a fost cel mai greu moment de la intalnire(intampinarea cu tuica) :P - trebuia sa beau tuica refuzata de altii :) :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost cel mai greu moment de la intalnire(intampinarea cu tuica) :what: - trebuia sa beau tuica refuzata de altii :) :scratch:

Saracutul de tine,ce greu ti-a fost,cum te-ai sacrificat tu pentru altii.... :-L Dar dupa ce ai terminat de baut paharel

ele alea "refuzate"cine era cel mai zmeu dintre zmei....cine era TERMINATOR-ul....?????????

nu prea este diferenta...nu?????????

post-17734-1189176363_thumb.jpg

post-17734-1189176397_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracutul de tine,ce greu ti-a fost,cum te-ai sacrificat tu pentru altii.... :scratch: Dar dupa ce ai terminat de baut paharel

ele alea "refuzate"cine era cel mai zmeu dintre zmei....cine era TERMINATOR-ul....?????????

nu prea este diferenta...nu?????????

 

 

:) LOL!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) nu fi rau,ce nu face omul la bautura,e tovarasul meu,baiat bun,este rea motoreta ca il tine!toti mai facem porcarii la un moment dat!beutura bat-o vina! :)

 

Toti am baut, insa asta nu e o scuza. NU bautura este de vina, ci persoana care se ascunde in spatele sticlei. Tu daca ii erai prieten adevarat si stiai ca nu se controleaza dupa ce bea, trebuia sa nu il lasi sa bea atat de mult.

 

Sunt convins ca e baiat bun, si ca datoreaza niste scuze cam la vreo 50 de oameni asa, ce zici, daca iti e tovaras, iti asumi tu raspunderea pentru ce a facut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti am baut, insa asta nu e o scuza. NU bautura este de vina, ci persoana care se ascunde in spatele sticlei. Tu daca ii erai prieten adevarat si stiai ca nu se controleaza dupa ce bea, trebuia sa nu il lasi sa bea atat de mult.

 

Sunt convins ca e baiat bun, si ca datoreaza niste scuze cam la vreo 50 de oameni asa, ce zici, daca iti e tovaras, iti asumi tu raspunderea pentru ce a facut?

 

 

Bah, dar numa de asta va luati? Pe ala cu KTM-ul fara toba care pocnea ca toti dracii la 2 noaptea nu l-ati auzit sau aveti auz selectiv. Sunt convins ca orice a facut nu putea fi mai rau ca ala fara toba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, dar numa de asta va luati? Pe ala cu KTM-ul fara toba care pocnea ca toti dracii la 2 noaptea nu l-ati auzit sau aveti auz selectiv. Sunt convins ca orice a facut nu putea fi mai rau ca ala fara toba.

 

:) Cipri era, dar...dupa ora 1:30...a lasat mobra oprita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracutul de tine,ce greu ti-a fost,cum te-ai sacrificat tu pentru altii.... :hurt: Dar dupa ce ai terminat de baut paharel

ele alea "refuzate"cine era cel mai zmeu dintre zmei....cine era TERMINATOR-ul....?????????

nu prea este diferenta...nu?????????

:) :) :D puahhhhhh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti am baut, insa asta nu e o scuza. NU bautura este de vina, ci persoana care se ascunde in spatele sticlei. Tu daca ii erai prieten adevarat si stiai ca nu se controleaza dupa ce bea, trebuia sa nu il lasi sa bea atat de mult.

 

Sunt convins ca e baiat bun, si ca datoreaza niste scuze cam la vreo 50 de oameni asa, ce zici, daca iti e tovaras, iti asumi tu raspunderea pentru ce a facut?

 

nu e frustrant sa stii toate raspunsurile..dar nimeni nu se deranjeaza sa te intrebe?! ''NU bautura este de vina, ci persoana care se ascunde in spatele sticlei.'' ce le stii tu pe toate!! :) pentru acel baiat :D :) (chardonnay) :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal super intalnire,super organizatori,ascultati-ma sa vedeti ce intrunire va deveni peste vreo doi ani cred ca va fi printre cele mai tari intruniri ,avand in vedere potentialul turistic si organizatorii,mai ales ca nu prea au avut sponsori,hai sa pun si eu niste poze

 

--- Mesaj completat în 20 Sep 2007 17:55 -------------
si pozele

 

--- Mesaj completat în 20 Sep 2007 18:03 -------------
si pozele

post-20608-1190299108_thumb.jpg

post-20608-1190299765_thumb.jpg

post-20608-1190299788_thumb.jpg

post-20608-1190299882_thumb.jpg

post-20608-1190299916_thumb.jpg

post-20608-1190299955_thumb.jpg

post-20608-1190300022_thumb.jpg

post-20608-1190300132_thumb.jpg

post-20608-1190300219_thumb.jpg

post-20608-1190300302_thumb.jpg

post-20608-1190300364_thumb.jpg

post-20608-1190300423_thumb.jpg

post-20608-1190300458_thumb.jpg

post-20608-1190300537_thumb.jpg

post-20608-1190300584_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...