Sari la conținut

Choperisti Pentru Reclama


florinchiriac
 Share

Postări Recomandate

va salut

 

am nevoie de choperisti care sa posede motorul lor sau d eimprumut :)

 

300 de euro pentur o zi de filmare cu choperul vostru

 

personajul trebuie sa fie mai masculin

in rest tatuaje piercing nu e musai mergi si cu si fara

 

poze puteti trimite pe florinchiriac@sb-partners.com

multzam fain

 

 

banuiesc ca locatia e in bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar,e-n Bucuresti? E vorba de reclama la Cio? La astia,la preselectie,am fost acu' o luna.N-au mai zis nimic. Ma bag,no problem...Vin cu EN-ul lui Sukhoi,Vulcanul meu e la reparat. E gata cam pe marti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai taci din gura si trimite poze pe mailul ala. Nu vrem intimitati. :)

 

trimite degeaba poze ca a cazut ca blegul cu el si nu are cu ce sa vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* pot sa pun si eu o poza cu mine, asa, ..mai masculina? :)

tocma' am venit de la mare, am vrut sa imi fac un tatuaj acolo, dar m-am razgandit, ...m-am bronzat in schimb, arat "macho" cu palaria de mexican-fermier pe cap :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu ,imbracat in chiloti de chopper !! Pot..? Si o sa am si parbrizu` de chopper ...pe chopper. :)

 

P.S. - Am uitat sa mentionez ca sunt masculin, tatuat si am si piercing.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut

 

am nevoie de choperisti care sa posede motorul lor sau d eimprumut :)

 

300 de euro pentur o zi de filmare cu choperul vostru

 

personajul trebuie sa fie mai masculin

in rest tatuaje piercing nu e musai mergi si cu si fara

 

poze puteti trimite pe florinchiriac@sb-partners.com

multzam fain

 

Mai masculin decat cine? Decat chopperistul ideal / normal / clasic? Care stie toata lumea ca e epilat pe picioare. Trebuie sa se vada parul de sub brat? Daca n-am bandana, imi face una la machiaj? Pot sa port tocuri daca's mic de statura? Ca la o adica pot sa-mi bag niste baloane sub jeaca de pele sa par si eu mai mascu... pardon, macho... pardon, musculos (MUSCULĂS, -OĂSĂ, musculoÂşi, -oase, adj. Care are muÂşchi2 (1) puternici; plin de muÂşchi2; muÂşchios2, musculat. [Var.: muÂşchiulĂłs, -oĂĄsă adj.] – Din fr. musculeux, lat. musculosus. ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai masculin decat cine? Decat chopperistul ideal / normal / clasic? Care stie toata lumea ca e epilat pe picioare. Trebuie sa se vada parul de sub brat? Daca n-am bandana, imi face una la machiaj? Pot sa port tocuri daca's mic de statura? Ca la o adica pot sa-mi bag niste baloane sub jeaca de pele sa par si eu mai mascu... pardon, macho... pardon, musculos (MUSCULĂS, -OĂSĂ, musculoÂşi, -oase, adj. Care are muÂşchi2 (1) puternici; plin de muÂşchi2; muÂşchios2, musculat. [Var.: muÂşchiulĂłs, -oĂĄsă adj.] – Din fr. musculeux, lat. musculosus. ).

 

* :D :)

Hai ma, ca nu conteaza inaltimea (marimea), atata timp cat ajungi bine cu picioarele la pamant pe EN-ul ala, esti chopperist in regula, ...parerea mea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Inaltimea redusa - nu e vina ta

 

2. Lipsa de muschi - e vina ta

 

3. Nu se cere par la subrat ca exista hair stylists.

 

PS: Welcome to the movie business. . Unde au nevoie de anumite genuri, la anumite proiecte. Uneori au nevoie de unii mari, alteori de unii mici. Nu are rost sa iti versi frustrarile acum. Fiecare cu sansa lui in viata, acolo unde se potriveste.

 

PS2: Sa stii ca nu fac ei clipul asta, ca ii discrimineze pe choperristii mai mignoni. :) Eu am fost la N castinguri, si am reusit la mai putin de 10% din ele. You never know WTF they want as faces. Asta e business-ul, il accepti ca atare.

 

1. right!

2. damn! right again

3. totusi, nu-i mai bine fara par? ca e cald ...inca :D

 

P.S. movie bussiness? sau vrei sa zici "figuratie" business? :) Cel mai tare (exemplu de cum si cat conteaza fizicul) mi-a placut de Charlize Theron in "Monster", ..aia da transformare ptr. un rol care, btw., nu parea ca i se potriveste deloc!)

 

P.S.S. yeah! you never know...., wtf life will shit on your face.

keep riding!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia ca-l propulsez eu pe Marian sau pe Cocos in top, sa vezi ce comision imi iau.

 

* Cine-i Marian? ...vreau nr. lui! :)

hey! ...ptr. promovare, bre, nu va ganditi la alte "utilizari" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0726.22.66.79

Numa' ca la prima infatisare am sa vin eu. :hurt:

Pt promovare, bineinteles.

 

* Sigur, sigur, ....trebuie sa mai fie si cineva "rece" asa, ca poate io sunt subiectiva, ..recunosc ca am facut destule greseli in viata, sub impulsul (placerea) de moment. :) Ma voi baza pe parerea ta de expert, ca vad ca pe Lup l-ai nimerit ("in stilul american..." :D )

Il suni tu sau il sun eu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha...Frumos!

Pina una-alta,voi comentati si altii "joaca" si iau banii...Eu am lucrat anu' trecut la 2 videoclipuri si 2 reclame. Anu' asta doar 2 reclame...Da' nu s-a terminat inca anul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, asta e. Viata e ca carosabilu'. Unii vine, altii se duce.

 

* hihihi! daca aveai plete, ...as fi zis: "get a haircut, ...and a real job!" Dariane :)

 

uite, o piesa pe gustul meu:

09._Get_a_Haircut.mp3

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Cine-i Marian? ...vreau nr. lui! :rose:

hey! ...ptr. promovare, bre, nu va ganditi la alte "utilizari" :D

 

Ups..pai cred ca-l stii. Nu cumva ai fost cu el la Resita, ăl mai frumos şi mai pletos din Trust Bucuresti.

 

--- Mesaj completat în 11 Sep 2007 21:42 -------------
Dariane si compania, cați bani ati luat mah ca să îi deschideți alaiul lu Bursuc? In cazul in care citesc (scris de voi) ceva pe forum impotriva manelistilor, imediat va dau linkul de pe protv. :) :hurt: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ups..pai cred ca-l stii. Nu cumva ai fost cu el la Resita, ăl mai frumos şi mai pletos din Trust Bucuresti.

 

 

* Aha! el e, de fapt, singurul Marian pe care il cunosc, ...na! ca a fost si ziua lui si ...nu l-am felicitat! Cum sa-l mai ...promovez acuma!? :)

Dar ca sa-ti spun drept, mi-a placut mai mult Bing :)

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha...Frumos!

Pina una-alta,voi comentati si altii "joaca" si iau banii...Eu am lucrat anu' trecut la 2 videoclipuri si 2 reclame. Anu' asta doar 2 reclame...Da' nu s-a terminat inca anul...

 

dariane esti vedeta, cand ajungi la hollywood sa nu ne uiti, pe circel cu valkiria si pe mine cu indianu, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Sa ma mai gandesc...Tu,mai pune ceva muschi (nu de alta,da' sa n-o mai scapi in garaj,peste alta),iar Circel sa mai dea jos din burta :) ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ups..pai cred ca-l stii. Nu cumva ai fost cu el la Resita, ăl mai frumos Âşi mai pletos din Trust Bucuresti.

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Sep 2007 21:42 -------------</small><br/>Dariane si compania, cați bani ati luat mah ca să îi deschideți alaiul lu Bursuc? In cazul in care citesc (scris de voi) ceva pe forum impotriva manelistilor, imediat va dau linkul de pe protv. :) :D :)

 

ia da tu click pe linkul ala si vezi ce inseamna puterea cioparistilor RGB: Articolul nu exista!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, de fapt reclama din titlul topicului era de fapt nunta lu' Bursuc?

 

nu, e alta prostitutie cu cioparisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...