Sari la conținut

Race Report


Postări Recomandate

So...mi-a iesit din cap motocicleta de strada dupa aceasta prima mea cursa de enduro. :rose:

La clasa open traseul a fost superb ...pacat ca in prima zi eu invatam pe coclauri sa "umblu" pe gps... :) Atmosfera si organizarea a fost de exceptie, multumim Floyota :)

....ma duc sa dorm sa-mi revin dupa mega oboseala acumulata :D

Poate posteaza cineva clasamentele si multe poze!! :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI ORGANIZATORILOR :)

 

In primul rind ma felicit pe mine ca am terminat cursa si apoi ii felicit pe cei care mi-au dat ocazia sa " ma felicit "!!! :)( adica organizatorii ! )

Si le mai multumesc concurentilor care s-au lasat depasiti pentru a ma incuraja astfel sa mai particip si la alte curse ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si buzoienilor de pe podium :) ( Braccio si Egobrain ) Multa bafta in continuare ! Concursul a fost super tare...organizare de nota 10 ! Keep on riding boys :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor, super atmosfera, super traseu, super concurenti, super Foyota, super miel.

Multumesc pe aceasta cale echipei tehnice care m-a ajutat cu deplasarea pana la Buzau, in jurul Buzau-lui si pana la camping si inapoi... :)

Ne vedem la anu ! :D

PS Stie careva exact clasamentul? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si buzoienilor de pe podium :) ( Braccio si Egobrain ) Multa bafta in continuare ! Concursul a fost super tare...organizare de nota 10 ! Keep on riding boys :)

Multumim, nici in visele cele mai frumoase nu ne asteptam la surpriza asta.... inaintea concursului targetul meu era sa nu ies ultimul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine a fost cel mai frumos concurs la care am participat. Mi se pare supranatural sa organizezi asa ceva acum in RO. Asa ca am 2 cuvinte pentru oranizatori - RESPECT MAXIM!

Multumiri lui dom' Profesor ca ne-a carat dupa el toata ziua a 2-a :) Felicitari celor care s-au urcat pe podium!

Am sugerat organizatorilor doar 2 lucruri care pot fi imbunatatite:

- marcarea traseului cu panglici din loc in loc (in prima zi nu au fost deloc si a fost destul de greu de navigat)

- respectarea orei de start sau anuntarea unei ore mai realiste (in conditiile de efort si oboseala de la un astfel de concurs orice ora de somn e aur curat!)

 

Il asteptam pe urmatorul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos. Organizare excelenta:) privita dpdv a unui organizator de competitii.

am vorbit cu floyota aseara si i-am transmis personal. Ploaia a fost "sarea si piperul". Atmosfera placuta de prietenie si voie buna.

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseu f bine ales. felicitari organizatorilor, lui Floyota, Ovidiu garmin, Mache in special. Foarte faina atmosfera, fara constrangerile obisnuite de la un concurs FRM (unde sunt dupa mine, prea multe formalitati).

Acum organizatorii cred ca ar trebui sa se gandeasca la un concurs de enduro la Buzau. ca FRM-ul a alunecat pe panta enduro-cross-ului. Am luat lectii si poate la anul organizam si noi ceva similar in Dobrogea - de la Babadag in sus spre Tulcea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Evenimentul de la Buzau a fost unul fantastic. Organizarea a fost superba, pe mine personal nu m-au deranjat intarzierile inerente in program (de fapt singurul punct mai slab in organizare). Am fost compensati pe deplin de cele 3 zile de motociclism si aventuri off-road.

 

Nu pot decat sa multumesc organizatorilor pentru aceasta ocazie oferita.

 

Respect maxim. :)

 

Bilibok Laszlo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor, super atmosfera, super traseu, super concurenti, super Foyota, super miel.

Multumesc pe aceasta cale echipei tehnice care m-a ajutat cu deplasarea pana la Buzau, in jurul Buzau-lui si pana la camping si inapoi... :)

Ne vedem la anu ! :D

PS Stie careva exact clasamentul? :)

 

 

Clasamentele... (sunt si cele de la auto, in caz ca va intereseaza)

Clasament_Final_Clasa_ATV_OPEN.pdf

Clasament_Final_Clasa_AUTO_EXTREM.pdf

Clasament_Final_Clasa_AUTO_OPEN.pdf

Clasament_Final_Clasa_MOTO_EXTREM.pdf

Clasament_Final_Clasa_MOTO_OPEN.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...