Sari la conținut

Party La Bg 21-23 September


dezu_ro
 Share

Postări Recomandate

Se pare ca oamenii au de gand sa chefuiasca la fel ca si la Veliko si se pare ca si de data asta am fost invitati drept urmare, intre data de 21-23 Septembirie, la Svishtov (BG).

Traseul este destul de scurt iar costurile nu sunt asa de mari ( berea 1 leva aproximativ 1,5 - 2 ron), benzina costa mai putin de 1€.

 

Traseul este urmatorul:

 

post-7072-1189578520_thumb.jpgpost-7072-1189578648_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se pare ca oamenii au de gand sa chefuiasca la fel ca si la Veliko si se pare ca si de data asta am fost invitati drept urmare, intre data de 21-23 Septembirie, la Svishtov (BG).

Traseul este destul de scurt iar costurile nu sunt asa de mari ( berea 1 leva aproximativ 1,5 - 2 ron), benzina costa mai putin de 1€.

 

Traseul este urmatorul:

 

post-7072-1189578520_thumb.jpgpost-7072-1189578648_thumb.jpg

 

Interesant .....avand in vedere ca nu am fost la nici o intrunire afara si am inteles ca si bulgarii sunt tatici in dastea,mai e vreme pana atunci si noi sa fim sanatosi dar banuiesc ca or sa plece si de la noi un grupulet,asa ca as dorii sa tinem legatura

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea se va face Vineri 21 - undeva pe la ora 17.30 - 18.00 Din cauza jobului iar sambata dim daca plecam pierdem distractia de Vineri seara.

 

De plecat se pleaca 100% 2 motoare.

Doritorii sunt asteptati.

 

:lol:

as dorii sa vin sa mai vb cu un tovras care e anti intruniri sa vad ce zice !! ;)

:)

 

dar problema e ca inca nu amfacut rost de corttttttttttttttttttt :)

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as dorii sa vin sa mai vb cu un tovras care e anti intruniri sa vad ce zice !! :lol:

:)

 

dar problema e ca inca nu amfacut rost de corttttttttttttttttttt ;)

 

Gasesti la 150Ron prin carrefour si 50 ron sacul de dormit (sau poti incerca la http://himalaya.ro/ daca vrei ceva bun).

Cred ca exista posibilitatea si de cazare in zona respectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as dorii sa vin sa mai vb cu un tovras care e anti intruniri sa vad ce zice !! :lol:

:)

 

dar problema e ca inca nu amfacut rost de corttttttttttttttttttt ;)

http://www.mormota.ro/?alm=4&tart=99&a...mp;page=Corturi

 

 

sau de aici dai comanda si vine repede - eu am luat un hannah anu trecut si am dat comanda la 10 noaptea intr-o miercuri --- vineri era la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu zidule nu mergi ? ar fi fost o mare onoare sa te gasim si pe tine acolo. :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 09:12 -------------</small><br/>Plecare se va face pe data de 21.sep

Ora plecarii este 18.00 (18.15 pt intarziati)

Locul de plecare este McDonals Unirii

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu zidule nu mergi ? ar fi fost o mare onoare sa te gasim si pe tine acolo. ;)

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 09:12 -------------</small><br/>Plecare se va face pe data de 21.sep

Ora plecarii este 6.00 (6.15 pt intarziati)

Locul de plecare este McDonals Unirii

 

:lol:

100km - nu se stie niciodata ce ma apuca vineri seara sau sambata dimineata.

ce acte imi tre ca sa ies din tara daca nu am mobra pe numele meu (e pe numele lu' mama :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zidu: trebuie sa ai pe spatele talonului numele tau si semnatura ei si o cerere semnata de ea cum, ca esti imputernicit de catre ea sa conduci motorul .. etc. Aici /index.php?...8&hl=pleven a mai fost discutat acest subiect.

complicat si lene mare - pot sa incerc la misto sa trec daca imi vine chefu sau plm oricum nu sunt hotarat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesti la 150Ron prin carrefour si 50 ron sacul de dormit (sau poti incerca la http://himalaya.ro/ daca vrei ceva bun).

Cred ca exista posibilitatea si de cazare in zona respectiva.

 

 

Te cred dar prioritar la mine in momentul de fatza sunt cauciucrile si dupa aceea am sa ma gandesc eu si la un cort ;)

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 14:37 -------------</small><br/>

tu zidule nu mergi ? ar fi fost o mare onoare sa te gasim si pe tine acolo. :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 09:12 -------------</small><br/>Plecare se va face pe data de 21.sep

Ora plecarii este 6.00 (6.15 pt intarziati)

Locul de plecare este McDonals Unirii

 

:)

 

 

 

Intrbare :) ca nu prea pricep ora 6 dimineata (de ce asa devreme ca`s 150 de km) sau ora 18 ! ?

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te cred dar prioritar la mine in momentul de fatza sunt cauciucrile si dupa aceea am sa ma gandesc eu si la un cort ;)

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 14:37 -------------</small><br/>

Intrbare :) ca nu prea pricep ora 6 dimineata (de ce asa devreme ca`s 150 de km) sau ora 18 ! ?

 

:) sorry ... rectific: ora intalnirii este 18.00 (18.15 pentru intarziati)

 

--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 14:50 -------------

ora 18...din cate am dedus eu :D

 

Poate vin si eu

 

 

Nu ca poate ... trebuie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) sorry ... rectific: ora intalnirii este 18.00 (18.15 pentru intarziati)

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 14:50 -------------</small><br/>

Nu ca poate ... trebuie :lol:

 

 

 

Problema mare : caut tovras de drum sau de ce nu tovarasa :) cu cort si vreau sa sublinez aici sa nu inteleaga lumea gresit ( nu sunt pe invres :D ) dar nu am cort !!!!! Si daca nu gasesc vinri seara pe acolo un loc de cazare ma intorc singurel acasa :hug: asa ca astept oferte :D

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema mare : caut tovras de drum sau de ce nu tovarasa ;) cu cort si vreau sa sublinez aici sa nu inteleaga lumea gresit ( nu sunt pe invres :D ) dar nu am cort !!!!! Si daca nu gasesc vinri seara pe acolo un loc de cazare ma intorc singurel acasa :D asa ca astept oferte :)

:lol:

 

la mine cred ca deja este full. Oricum inafara de cort incearca sa faci rost si de sac de dormit. Eu inca sper ca o sa gasim camera la hotel/pensiune.

 

Deci sa inteleg cam 10 motoare :) (+ 4 inafara de cele de pe forum).

 

 

--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 15:19 -------------
Svishtov : http://www.guide-bulgaria.com/NC/Veliko_Tu...ishtov/Svishtov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine cred ca deja este full. Oricum inafara de cort incearca sa faci rost si de sac de dormit. Eu inca sper ca o sa gasim camera la hotel/pensiune.

 

Deci sa inteleg cam 10 motoare :) (+ 4 inafara de cele de pe forum).

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 15:19 -------------</small><br/>Svishtov : http://www.guide-bulgaria.com/NC/Veliko_Tu...ishtov/Svishtov

 

 

Plus inca o mobra ...va povesteam ceva de un tovaras anti intruniri ....ete ca l`am convins pe ratat :D

 

:D ;) :lol:

 

--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 17:27 -------------
Ma care stitzi :hug: e si vre`un concurs de enduro ceva prin zona,ceva de genul asta sau se pare ca doar am auzit eu prost ? ?? ?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la bulgari... nu stiu ce sa zic... aveti incredere in autoritatile de acolo, oamenii de acolo, cum or reactioana la bautura? ati mai fost la intalnirile lor? cati sunteti pana acum care mergeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...