Sari la conținut

Aseara 18sept La Gradina Icoanei - Bucuresti


modoran
 Share

Postări Recomandate

@damien - eu estimez ca intr-o luna sa fiu din nou pe strazi , daca nu se misca repede cei de la asigurari apelez la pile ...

@disabled_cata - mersi omule , ma recuperez eu ..sper cat mai repede ca deja innebunesc prin casa. :lol:

@r3kin-chiar ieri vorbeam cu Cosmin si imi spunea ca tu astepti de o gramada de timp cu banii si ca tu ai fost mai tare decat mine ca n-aveai nimic dupa ce ai facut poc.Astept sa vad daca imi da dauna totala si ma orientez spre un 636 sau un R1.

@cataaa- nu vreau ma 636`le tau ca nu e invatat agresiv :) ... Nu mai am scuterul , ma plimb cu pejosu....

@thomas ;)

@don-mersi omule , ai grija de tine si de noua ta achizitie...

 

 

@costy - fitiar mIRC`u de ras ma , ma bucur ca acuma de amuza accidentul meu...ca erai cam ud atunci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multă sănătate Âşi o motoreta cât mai pe gustul tău!

 

Sincer în seara aia Âşi eu am trecut pe acolo, erau în fața mea alți motoriÂşti cu care m-am intersectat pe Polonă, nu îi cunoÂşteam, iar motocicleta ta era parcată undeva în dreapta mea alături de o Cagiva daca nu greÂşesc, nu mi s-a părut nimic suspect în fracțiunea aia cât am trecut pe lângă voi. Nu Âştiu dacă a fost înainte sau după accident... imi cer scuze dacă am trecut ca un nesimțit pe lângă tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu pe ala nu ti`l mai ridic :D) asa ca tre sa casti ochii bine :)

 

Ma de pe cric si tot trebuia sa iti cada odata si odata . :lol:

N-o sa mai fie nevoie sa ridici nimic :) , cand te frigi cu ciorba suflii si in iaurt...

 

Partea vesela este ca...se poate face sex si cu clavicula fracturata ;)

 

<small>--- Mesaj completat în 21 Sep 2007 10:29 -------------</small><br/>

... imi cer scuze dacă am trecut ca un nesimţit pe lângă tine.

no problem , probabil era dupa accident dupa ce m-am intors de la spital

 

bafta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta frate Movistarist si recuperare cat mai rapida...

 

PS: ai noroc ca mere sexu` cu clavicula fracturata...la mine cu coloana nu mergea...am avut abstinenta vreo 2 luni ;)

mersi frate movistarist...e momentul sa recuperezi cele 2 luni :)

 

--- Mesaj completat în 21 Sep 2007 18:18 -------------

Pysy, trebuie sa participi la cursurile mele de scos incepatori in trafic :lol:)

pysy hai la mine sa vedem un film :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recuperare cat mai rapida , ma bucur ca esti cat de cat ok :moron: :lol: :eek: :cheers: :cheers: , deschide si tu telefonul ala :rock:

Ms fratioare , recuperez repede .

 

Dupa ce am stabilit ca sexul nu este afectat de fractura de clavicula , azi la 5 zile dupa accident m-am urcat din nou pe motor (ms costy ptr motoreta) si m-am distrat putin ... inca mai pot :finger:

 

Ma simt nevoit sa repet , echipamentul m-a salvat. Fara casca (sau fara o casca buna!!!) acuma nu mai postam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum ideea esta ca a trebuit sa ne spuna ca a facut sex...paulica sa stii si tu ca ce faci in baie cu lumina stinsa singur nu se numeste sex :lol:

Super tare !!! Te ador frate, mi-a placut asta ! A fost maxima !! Uoofff, ce ma bucur ca i-a dat careva o replica, ca m-a exasperat obsedatu asta mic cu femeile haotice din Bucuresti :finger:

 

P.S. Reverse, daca veneai la CTA sa te invat pilotaj pe Tomis, acum erai mai bine :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum ideea esta ca a trebuit sa ne spuna ca a facut sex...paulica sa stii si tu ca ce faci in baie cu lumina stinsa singur nu se numeste sex :cheers:

papagalule,lumina stinsa o tii tu ca n-ai bani de curent...la mine e lumina...si ce sa-ti raspund tie,care n-ai mai vazut subtioara piciorului la o femeie de dinainte sa ai prima revizie la motor :eek:

 

--- Mesaj completat în 25 Sep 2007 08:12 -------------

Super tare !!! Te ador frate, mi-a placut asta ! A fost maxima !! Uoofff, ce ma bucur ca i-a dat careva o replica, ca m-a exasperat obsedatu asta mic cu femeile haotice din Bucuresti :finger:

 

P.S. Reverse, daca veneai la CTA sa te invat pilotaj pe Tomis, acum erai mai bine :moron:

Ce sa invat de la voi ma , ca in afara de mers pe o roata si de cumparat seminte&suc nu stiti nimica ma :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre despagubire, mi-a trebuit aproximativ 2 luni sa fac rost de Confirmarea de carte verde din italia, deci aci in romanica...depinde de asigurator.

 

M-as mira daca tu chiar mergeai regulamentar...o vitezana se da peste cap daca blochezi frana fata cam de pe la 100 asa....

 

Sanatate maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi daca aveai viteza mai mare, acum scapai, nu mai merge asa incet prin oras... :lol:

 

M-am gandit si eu la asta :finger:

 

Era o gluma (ptr tristii care-mi v-or sarii la gat)

 

--- Mesaj completat în 26 Sep 2007 19:09 -------------

M-as mira daca tu chiar mergeai regulamentar...o vitezana se da peste cap daca blochezi frana fata cam de pe la 100 asa....

 

Cine a zis ca aveam viteza regulamentara?Am recunoscut chiar si eu ca aveam totusi ceva viteza (nu astronomica) ... Poate daca aveam 30 puteam evita accidentul ptr ca mi-a iesit efectiv in 3 metri in fata..

Si iti arat ca si de la 25 la ora ti-o dau peste cap vitezana...

 

--- Mesaj completat în 26 Sep 2007 19:10 -------------

 

Sanatate maxima!

Mersi mult , bafta multa ! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...